برایتون – تاتنهام؛ در انتظار درخشش جهانبخش
۷۷۴۸۱۴
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
۵۰۷۸
بنا به ادعای رسانه های نزدیک به برایتون آلبیون احتمال این که ستاره ایرانی و 17 میلیون پوندی امروز برای اولین بار در ترکیب اصلی به میدان برود، خیلی زیاد است.

ورزش سه: با گذشت پنج هفته از رقابت های لیگ برتر جزیره علیرضا جهانبخش گران ترین خرید تاریخ باشگاه برایتون هنوز به ترکیب اصلی نرسیده و در تمام هفته های گذشته به عنوان یکی از بازیکنان جانشین و تعویضی به میدان رفته است که نمایش 20 دقیقه ای هفته قبل ستاره ایرانی در مصاف با ساوتهمپتون باعث شد تا در آستانه بازی مهم با تاتنهام شانس او برای حضور در ترکیب اصلی بالا برود.

خرید 17 میلیون پوندی برایتون در تابستان 2018 با ورود خود به زمین مقابل ساوتهمپتون در نقش وینگر چپ نمایشی تاثیرگذار از خود ارائه داد تا جایی که در دقیقه 80 ضربه دیدنی او با برخورد به دیرک دروازه به اوت رفت. جهانبخش به قدری موثر بازی کرد که بعد از فرار از شکست برایتون مقابل ساوتهمپتون رسانه های جزیره میانگین امتیاز بالایی برای ستاره ایرانی در نظر گرفتند تا شانس او برای حضور در ترکیب اصلی بالاتر برود.

در فاصله چند ساعت تا بازی با تاتنهام در هفته ششم لیگ برتر جزیره برخی رسانه های نزدیک به باشگاه برایتون از حضور جهانبخش در ترکیب 11 نفره مد نظر کریس هیتن برای این بازی مهم خبر دادند، جایی که ستاره ایرانی در رقابت با سولی مارچ قرار است به عنوان وینگر چپ به مصاف تاتنهام برود تا جنگی دیدنی با لوکاس مورا برزیلی یا سون هیونگ مین کره ای در آمیکس استادیوم داشته باشد.

تاتنهام برای اولین بار تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو آرژانتینی سه شکست متوالی را تجربه کرده است تا همین اتفاق فشار روحی روانی شدیدی به اسپرزها وارد کند از همین رو حساسیت های جدال آنها با برایتون در این هفته از رقابت های لیگ جزیره بیشتر از قبل شده است. برایتون که پیش از این در بازی های خانگی خود نتایج قابل قبولی همچون شکست دادن من یونایتد را در کارنامه اش ثبت کرده حالا چشم به سه امتیاز بازی با تاتنهام دوخته و در این راه حضور احتمالی علیرضا جهانبخش می تواند بر جذابیت های این بازی برای فوتبالدوستان ایرانی بیافزاید.

ترکیب احتمالی برایتون از دید رسانه های جزیره که بنا به این پیش بینی علیرضا جهانبخش در پست وینگر چپ به میدان خواهد رفت.

برایتون – تاتنهام؛ در انتظار درخشش جهانبخش

برایتون – تاتنهام؛ در انتظار درخشش جهانبخش

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج