راکی‌ها و رامبو‌های تازه استالونه
۷۷۶۱۰۰
۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۶
۵۱۳۶
در ادامه سال ۲۰۱۸ «نقشه فرار۲» را که قسمت اول آن در سال ۲۰۱۳ اکران شد در نوبت نمایش دارد اما نگاه و امید او بیشتر به «کرید۲» و «رامبو۵» است که اولی نیز در ماههای پیش رو (اواسط پاییز امسال) پخش می شود و دومی در تابستان سال آینده به نمایش در می آید.

بانی فیلم: سیلوستر استالونه هنرپیشه ۷۲ ساله شده و همچنان فعال هالیوود که دو نقش تبلیغاتی و معروف هالیوودی او یعنی راکی و رامبو به تاریخ ولو غیرعمیق و صوری سینما پیوند خورده اند. در ادامه سال ۲۰۱۸ «نقشه فرار۲» را که قسمت اول آن در سال ۲۰۱۳ اکران شد در نوبت نمایش دارد اما نگاه و امید او بیشتر به «کرید۲» و «رامبو۵» است که اولی نیز در ماههای پیش رو (اواسط پاییز امسال) پخش می شود و دومی در تابستان سال آینده به نمایش در می آید.

راکی ها و رامبوهای تازه استالونه

«کرید۲» که ادامه ای بر «کرید یک» محصول ۲۰۱۵ است، با احتساب مشتق شدن از سری فیلم های راکی که از ۱۹۷۶ آغاز شدند، هشتمین فیلم از این مجموعه را شکل می دهد و او یک بار دیگر در آن در قالب یک مربی پیر ظاهر می شود و نه بوکسور جوان و پرتوانی که در قسمت های اولیه راکی، دنیا را تکان داد.

«رامبو۵» نیز استمرار دهنده ماجراهای یک سرباز شورشی به نام جان رامبو است که فیلم های آن از ۱۹۸۲ شروع شدند. اگر رل معروف بارنی راس استالونه در تریلوژی پر زد و خورد «بدرد نخورها»ی وی را به فرانچیزهای استالونه اضافه کنیم، می بینیم در اکثر قریب به اتفاق ۱۴ فیلم مرتبط با این کاراکترها و سوژه ها، از سناریست ها و کارگردانان فیلم ها هم بوده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج