چهره‌هایی که در سال ۲۰۱۸ از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۷۷۸۷۶
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
۸۹۷۷
ستاره‌های هالیوود هر کدام صفحه‌ای شخصی در شبکه‌های اجتماعی دارند که از آن طریق با هوادارانشان ارتباط برقرار می‌کنند. آن‌ها فالورر‌های زیادی دارند، اما برخی از آن‌ها بنا به دلایلی ترجیح داده اند که صفحات خود را غیر فعال کنند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: ستاره های هالیوود هر کدام صفحه ای شخصی در شبکه های اجتماعی دارند که از آن طریق با هوادارانشان ارتباط برقرار می کنند. آنها فالوررهای زیادی دارند اما برخی از آنها بنا به دلایلی ترجیح داده اند که صفحات خود را غیر فعال کنند. اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از ستاره های هالیوود و به چه دلیلی در سال 2018 از شبکه های اجتماعی خداحافظی کردند، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پیت دیویدسون

پیت دیویدسون هنرپیشه آمریکایی است که از سال ۲۰۱۰ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌ اما از زمانی که با خواننده مشهور، آریانا گراندی، نامزد کرد، بیشتر مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. هیچ روزی نیست که این زوج هالیوودی تیتر داغ اخبار نباشند، از این رو تعجبی هم ندارد که پیت بخواهد مدتی از این اخبار به دور باشد.

پیت دیویدسون برای مدتی اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال کرد و در مورد آن نوشت: «چرا من باید وقتم را در جایی بگذارنم که به من انرژی منفی می دهد، من از زندگی واقعی ام راضی هستم و می خواهم زمانم را به جای دنیای مجازی در دنیای واقعی بگذرانم.» او اعتراف می کند از زمانی که از شبکه های اجتماعی دور شده، زندگی آرام تری دارد.

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


زین مالک

زین مالک، عضو سابق گروه مشهور موسیقی «وان دایرکشن»، اخیرا تغییرات زیادی را به زندگی خود داده است. او از گروه موسیقی محبوب اش جدا شد، رابطه خود با جی جی حدید را به اتمام رساند و در نهایت تصمیم گرفت که برای مدتی از شبکه های اجتماعی به دور باشد.

او در بهار 2018، پس از جدایی از جی جی حدید، آخرین پست اش را از موهای سبز رنگش به انتشار گذاشت و پس از آن اکانت اینستاگرامش را غیرفعال کرد.

البته این اولین باری نیست که زین مالک به خودش در این زمینه استراحت می دهد، بلکه او پس از هر اتفاق ناخوشایندی که در زندگی اش می افتد، تصمیم به این کار می گیرد. به عنوان مثال او پس از جدایی از گروه «وان دایرکشن» در سال 2015، به مدت 2 روز اینستاگرامش را بست. البته این بار اینطور به نظر می رسد که او این بار به زمان بیشتری برای استراحت از دنیای مجازی نیاز دارد.

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


آریانا گراندی

در تابستان 2018، آریانا گراندی با پیت دیویدسون نامزد کرد. او حتی با انتشار آلبوم خود، عشق اش به مرد زندگی اش را به همه ثابت کرد. او در حال حاضر سرش بی نهایت شلوغ است، از این رو زمان کافی برای گذراندن در شبکه های اجتماعی را ندارد، بنابراین تصمیم گرفت که در ماه جولای کمی به خود مرخصی دهد. 

او حتی در مصاحبه ای در مورد این که چگونه دور شدن از توییتر و اینستاگرام روی زندگی اش تاثیر مثبتی گذاشت، حرف زد. حتی آهنگ «تنفس» او نیز می تواند احساس راحتی اش را به طرفدارانش منتقل کند. البته این دوری دائمی نبود، به طوری که او پس از مدتی با پست تصویری از خودش به اینستاگرام بازگشت.

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


مایلی سایرس

مایلی سایرس ستاره ای ست که هر کاری از او سر می زند، از این جهت زمانی که او تمام عکس های اینستاگرامش را پاک کرد، از این کار او تعجب نکردیم. البته دلیل این کار او برایمان جالب بود. به راستی او چرا تمام گذشته خود را پاک کرد؟

او نه تنها اینستاگرام، بلکه آیکون توییترش را نیز دیلیت کرد. آیا به نظر شما زمانی که فردی بخواهد وارد مرحله دیگری از زندگی اش شود یا به بیان دیگر پیشرفت کند، باید تمام گذشته اش را دور بریزد؟ البته او می داند که چگونه هوادارانش را سرگرم نگه دارد. مطمئنا مایلی سایرس با خبرهای داغی به شبکه های اجتماعی باز خواهد گشت.

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


بلیک لایولی

پس از سریال پرطرفدار «دختران خبرچین»، بلیک لایولی یکی از پرطرفدارترین ستاره های اینستاگرام شد. اما چند وقت پیش او تمام عکس هایش را ناگهان پاک کرد و تمام دوستانش، حتی شوهرش را نیز، آنفالو کرد. به طور دقیق مشخص نشده که دلیل این کار بلیک چه بوده اما او تنها پروفابل امیلی نلسون را فالو دارد!

چند ماه پس از این ماجرا، او در فیلمی به نام « A Simple Favor» هنرنمایی کرد. از این رو همه منتظرند که او با سری جدیدی از عکس هایش به اینستاگرام باز گردد.

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


شر

در ماه مارس امسال شر به همه هوادارانش گفت که اکانت فیس بوک اش را غیر فعال کرده و به جای آن در شبکه اجتماعی دیگری فعالیت دارد. او برای این کار تویتتر را انتخاب کرد و به طور مرتب در آن پست می گذارد.

 او در این باره نوشت: «اگرچه فیس بوک به من کمک کرد تا  با مردم بیشتر در ارتباط باشم و مهمتر از آن مرا به مراکز خیره های زیادی وصل کرد اما امروز تصمیم گرفتم که آن را پاک کنم.» خوشبختانه هوادارن او می توانند هر روز از طریق توییتر با او در ارتباط باشند.

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


جیم کری

جیم کری هم جزو ستاره های دیگری ست که در سال 2018 اکانت فیس بوک خود را غیر فعال کرد. اگرچه او از طریق این شبکه اجتماعی حرف های خود را، به خصوص در انتخابات 2016 ریاست جمهوری، به گوش مردم می رساند اما در نهایت تصمیم گرفت که توییتر را جایگزین آن کند. او می گوید: «من به دنبال پلتفورمی هستم که راحت تر صدایم را به گوش هوادارانم برسانم. مردم نیز به عکس العمل های سریع از جانب ستاره ها احتیاج دارند که به نظر من توییتر انتخاب بهتری ست.»

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


لرد

اکثر ما به صفحات شبکه های اجتماعی خود متعهدیم اما لرد اینگونه نیست. در بهار 2018، او تمام عکس های اینستاگرامش را پاک کرد. او در واقع دوست داشت که تمام رد پایش را از گذشته پاک کند. دلیل این کار او هنوز مشخص نشده اما بدون شک زمان همه چیز را ثابت می کند.

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎


سوزان ساراندون

سوزان ساراندون سیاست مدار، بازیگر و فعال اجتماعی ست که از طریق فیس بوک صدایش را به گوش مردم می رساند اما پس از بحث و جدل های فراوان، تصمیم گرفت که اکانت اش را ببندد. او دلیل این کارش را در توییتر نوشت: «سانسور کردن ابزار کسانی ست که می خواهند واقعیت را، نه تنها از خود بلکه از دیگران نیز، بپوشانند. آنها توان مواجه شدن با حقیقت را ندارند. من از آنها عصبانی نیستم اما بسیار ناراحتم. آنها فکر می کنند که با حذف یک راه، مقابل حقیقت ایستاده اند، در حالی که راههای بسیار دیگری هم وجود دارد.»

چهره‌هایی که در سال 2018 از شبکه‌های‎اجتماعی خداحافظی کردند‎

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1397/07/10
خدا کنه بلیک زودتر برگرده دلم براش تنگ شده
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/07/13
زین توی شبکه های اجتماعی گفته ک رابطه اش با جی جی تموم شده در حالی ک این طور نیس کاملا مشخصه ک چقدر همو دوست دارن و اینکه زین از سوپراستار بودن بدش میاد مثل خیلی های دیگ و از طرفی شاید چون خیلی ها توی زندگیش دخالت میکنن هم ناراضیه ولی من به عنوان طرفدارش نمیتونم قبول کنم ک هیچ البوم دیگه ای نمیخواد بده امیدوارم برگرده
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1397/07/21
من یک سال پیش اکانت اینستاگرام و تلگرام رو پاک کردم و فقط واتس آپ دارم انم بدون شرکت در گروه ها الان خیلی احساس بهتری نسبت به قبل دارم و وقت بیشتری برای انجام کاره پیشنهاد می کنم برای یک ماه از شبکه های اجتماعی بیرون باشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر