نوشاد عالمیان: نیم فصل لژیونر می‌شوم
۷۷۸۸۵۸
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
۱۷۰۴
مدال آور بازی‌های‌ آسیایی تنیس روی میز گفت: به احتمال زیاد نیم فصل لژیونر می‌شوم و در اروپا بازی خواهم کرد.

خبرگزاری فارس: نوشاد عالمیان در مورد وضعیتش پس از بازی‌های آسیایی اظهارداشت: مدتی به استراحت پرداختم اما دوباره تمریناتم را شروع کردم و برای مسابقات آتی خودم را آماده می‌کنم. شدیداً به دنبال حضور در لیگ‌های اروپایی هستم و به احتمال زیاد نیم‌فصل کار انتقالم صورت می‌گیرد.

وی گفت: با ۲-۳ باشگاه در حال مذاکره هستیم. در حال حاضر این صحبت‌ها ادامه دارد و به احتمال زیاد همه چیز نهایی خواهد شد تا بتوانم من هم همانند نیما در اروپا بازی کنم و لژیونر شوم.

وی در مورد وضعیت باشگاهی در ایران گفت: با توجه به شرایط اقتصادی که وجود دارد سخت شده است و تیم‌ها شاید نتوانند آنطور که باید هزینه کنند، یکی دو تیم مانند پتروشیمی و دانشگاه آزاد هستند که می‌توانند نسبت به سایر تیم‌ها با شرایط بهتری ادامه دهند.

دارنده مدال آسیایی پینگ پنگ در مورد شرایط نیما برادرش در لیگ فرانسه گفت: نیما شرایط خوبی دارد و در یکی از باشگاه‌های خوب فرانسه حضور پیدا کرده است، هفته گذشته نیز توانستند قهرمان فصل گذشته فرانسه را شکست دهند و با توجه به رنکینگی که دارد نفر اول تیمش است.

عالمیان در مورد اینکه آیا پس از بازگشت تقدیر از سوی مسئولان استانی مازندران از وی صورت گرفت یا خیر، گفت: هیچ تقدیری صورت نگرفت و تنها یک استقبال معمولی بود. واقعاً این وضعیت نمی‌گویم ما را از ورزش دلسرد می‌کند بلکه ناراحت می‌کند. امیدوارم توجه بیشتری به ورزش و مدال‌آوران کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج