فنونی‌زاده: پرسپولیسی‌ها غیرتی بازی کنند
۷۷۸۹۰۷
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
۸۷۴۴
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید به دفاع منطقی بپردازد و حتی علیپور و منشا هم در کار دفاعی کمک کنند تا السد اجازه انجام کار تاکتیکی نداشته باشند.

خبرگزاری میزان: مرتضی فنونی‌زاده در خصوص بازی پرسپولیس با السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی بسیار سختی برای شاگردان برانکو خواهد بود و متاسفانه پرسپولیس بسیاری از بازیکنان خود را در این دیدار در اختیار ندارد که بسیار تاثیرگذار هستند. پرسپولیس در این بازی کامل نیست و دستان برانکو بسته است.

وی افزود: السد بازیکنان خارجی بسیار خوب و درجه یکی همچون ژاوی و گابی دارد و باید برای این بازیکنان تدابیری اندیشیده شود. برانکو باید ترکیبی دفاعی بچیند تا اجازه فعالیت با خط هافبک السد را ندهند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاگردان برانکو باید غیرت ایرانی را در این بازی نشان دهند و با توجه به شرایط پرسپولیس، اگر این بازی قرار بر باخت باشد بهتر است که با اختلاف یک گل باشد تا در آزادی بتوان آن را جبران کرد. نباید خودمان را گول بزنیم السد تیم بسیار عالی است و باید با انجام بازی منطقی اجازه کار به بازیکنان السد ندهیم.

فنونی‌زاده در مورد نبود ماهینی در دفاع راست تصریح کرد: با توجه به نبود این بازیکن بهتر است که امیدعالیشاه در دفاع راست حضور داشت باشد عالیشاه بازیکن سرعتی است و می‌تواند سمت راست را پوشش دهد.

وی ادامه داد: نبود برانکو در کنار زمین به مشکلات برانکو اضافه می‌کند، پرسپولیس باید به دفاع منطقی بپردازد و حتی علیپور و منشا هم در کار دفاعی کمک کنند تا السد اجازه انجام کار تاکتیکی نداشته باشند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم که امکان زدن گل برای پرسپولیس وجود داشته باشد و اگر هم خطری ایجاد شود و یا بتوان گلی زد بر روی ضربات ایستگاهی است. بیراوند نقش تعیین کننده در این بازی دارد و می‌تواند کمک بزرگی به پرسپولیس کند و به بازیکنان روحیه دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج