مظلومی: کاری به کار شفر نداریم
۷۷۹۰۲۴
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
۸۳۳۱
سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: در کمیته فنی دنبال نظارت بیشتر بر همه مسائل تیم بزرگسالان استقلال هستیم.

خبر ورزشی: پرویز مظلومی روز گذشته سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال شد. او درباره وظایف اعضای این کمیته، اهداف تشکیل آن، شهرآورد و بازی با نفت مسجدسلیمان حرف زد. سرمربی اسبق استقلال در گفتگو با خبرورزشی یادی از شهرآورد‌های خودش در کسوت سرمربی استقلال کرد و از منتقدان خواست بنزین روی آتش استقلال نریزند.

سن کمیته فنی یک هفته است

حدود یک هفته‌ای می‌شود که کمیته فنی را تشکیل داده‌ایم. برنامه‌های مهمی داریم که یکی یکی آن‌ها را رو می‌کنیم.

هدف پشتیبانی از تیم است

هدف اصلی کمیته فنی پشتیبانی از کادر فنی و حمایت از تیم است. هر زمان کادر فنی نظری از ما بخواهد درباره وضعیت تیم با آنالیز دقیق همه چیز را در اختیارش قرار می‌دهیم.

جلوگیری از تصمیمات احساسی

قرار است کمیته فنی سیستماتیک کار کند و از بروز تصمیمات احساسی در جذب بازیکن یا مسائلی از این دست جلوگیری کند.

شهرآورد را آنالیز کردیم

روز گذشته با حضور اعضای کمیته فنی شهرآورد را آنالیز کردیم. نتیجه بررسی‌ها هم آماده است تا در صورت نیاز در اختیار شفر قرار بدهیم.

شرایط تیم را بررسی می‌کنیم

در کمیته فنی دنبال نظارت بیشتر بر همه مسائل تیم بزرگسالان استقلال هستیم. درباره امکانات و شرایط تمرینی بررسی لازم را می‌کنیم و از بازیکنان هم در این باره نظرخواهی می‌کنیم.

هر باشگاهی باید کمیته فنی داشته باشد

اکثر باشگاه‌های دنیا کمیته فنی دارند و روی کار سرمربی تیم نظارت برقرار است. این نظرات در نهایت باعث می‌شود تا هم تیم بهتر نتیجه بگیرد و هم در جذب بازیکن دقت عمل بیشتری صورت بگیرد. شفر هم در هر کشور و تیمی بوده کمیته فنی داشته‌اند.

تا شفر نخواهد حرفی نمی‌زنیم

مادامی که وینفرد شفر نخواهد از اطلاعات استخراج شده از بازی تیم، اطلاعاتی در اختیارش نگذاریم هرگز در کار کادر فنی دخالت نمی‌کنیم.

اعضای کمیته همه نخبه‌اند

خوشبختانه همه آن‌هایی که امروز در کمیته فنی استقلال حضور دارند جزو اعضای نخبه باشگاه هستند. هم در دوران فوتبالی‌شان و هم دوران مربیگری تجربیات بزرگی دارند.

ما با فتحی طرفیم نه با شفر

فلسفه وجودی کمیته فنی این است که اعضای فنی حاضر در این کمیته اطلاعات لازم را در اختیار کادر مدیریتی باشگاه قرار دهند. جایی هست که مسائل فنی برای مدیریت باشگاه قابل تفکیک نیست که این وظیفه ماست او را در جریان همه اتفاقات درون تیم بگذاریم.

خارجی‌ها با عجله جذب شدند

وقتی آقای فتحی مدیریت باشگاه را در دست گرفت فرصت کمی تا شروع بازی‌ها بود و با عجله بازیکن گرفتند. البته الحاجی گرو و دیگران سعی‌شان را می‌کنند و آرزو می‌کنیم در بازی‌های آینده خودشان را نشان دهند. جذب بازیکن احساسی یعنی دور ریختن پول باشگاه که با این سختی تهیه می‌شود.

تبعات شهرآورد جذابیتش را کشت

باخت در شهرآورد تبعات زیادی برای همه دارد. برای بازیکن، مربی، مدیریت باشگاه و... برای همین هر دو تیم با احتیاط بیش از حد به بازی رفتند و در نهایت همه روزنه‌ها را بسته بودند و باعث شد بازی را لغو کنند و درگیرانه در میانه زمین باشد وگرنه هر دو تیم در کار دفاعی عالی بودند.

شهرآورد‌های دوران من همیشه گل داشت

خوشبختانه همه شهرآورد‌هایی که من سرمربی استقلال بودم گل داشت. حتی آن بازی که یک- یک شد گل داشت. ۴ شهرآورد که بردیم و ۷ گل زدیم و یک گل هم نخوردیم. در دو تای دیگر هم که ۳-۲ و ۴-۲ شد باز هم گل داشت.

حفظ تیم در اهواز سخت است

بازی با نفت مسجدسلیمان سخت است. البته بیشتر بازی دوم. نگه داشتن تیم در اهواز، ۴ روز دور از تهران و در شرایط مسافرت دشوار است. شفر باید تدبیر ویژه‌ای برای این بازی داشته باشد و با نفراتی که دارد نتایج لازم را بگیرد.

منتقدان آتش به پا نکنند

الان وقت حمایت از استقلال است. از همه هواداران می‌خواهم از استقلال حمایت کنند. از منتقدان پیشکسوتی که چشم بسته تیم را نقد می‌کنند هم می‌خواهم بنزین روی آتش این روز‌های استقلال نریزند. اتفاقاً اگر الان حمایت کنند ارزش دارد. تیمی که برنده می‌شود که نیاز به حمایت ندارد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1397/07/10
مظلومی نباید سخنگو میشد کلاسش را خودش پایین آورد!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج