مرزبان: قدرت تقابل با استقلال را داشتیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۷۹۵۸۳
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴
۳۳۵۷
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: ۱۲۰ دقیقه استقلال را نگه داشتیم که معنایش آن است که قدرت تقابل با استقلال را داریم.

 خبرگزاری فارس: علیرضا مرزبان، سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری بعد از بازی با استقلال اظهار داشت: همانطور که انتظارداشتیم بازی درگیرانه و بزرگ و پرهیجان بود و تماشاگران لذت بردند. متاسفم که نتوانستیم برنده شویم. به بازیکنانم تبریک می گویم با شرافت بازی کردند.

وی افزود: آنچه مهم این است که تیم ما احساس پیدا کند که قدرت مقابله با تیم‌های بزرگی مثل استقلال و سپاهان را دارد وقتی با این تیم‌ها بازی می‌‌کنیم. هواداران هم از تیم ما حمایت کردند فرم تاکتیکی تیم ما خیلی خوب بود. ۱۲۰ دقیقه استقلال را نگه داشتیم که معنایش آن است که قدرت تقابل با استقلال را داریم.

باید خونسردتر باشیم در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشیم و صبور باشیم. دو شانس صددرصد گلزنی را در نیمه اول راحت از دست دادیم. ضربات سری را داشتیم که می‌توانست تبدیل به گل شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: به مردم این شهر تبریک می‌گویم ما روز شنبه هم دوباره با این تیم بازی داریم اما باید همه آجیل‌ها را قاطی کنیم و پسته‌های آن را دربیاوریم. باید نگرش دیگری داشته باشیم و استراتژی دیگری مقابل این تیم به کار ببریم.

مرزبان: قدرت تقابل با استقلال را داشتیم

وی در ادامه گفت:‌ خوشحالم که همه مسئولین در نفت مسجدسلیمان احساس مسئولیت می‌کنند و تعصب دارند و برایشان مهم است که تیم نتیجه بگیرد اما آن چیزی که مهم است شجاعت است ما باید نشان دهیم شجاعت داریم و می‌توانیم به اهداف‌مان برسیم.

وقتی صحبت از تعصب می‌کنیم و می‌گوییم شرافت داریم باید از خودمان مایه بگذاریم، باید اختلافات را کنار بگذاریم. مطمئناً اختلافات فردی به تیم ضرر می‌رساند. باید این آگاهی را داشته باشیم که تیم نفت سمبل مردم مسجدسلیمان است.

مرزبان در ادامه گفت: ما باید تلاش کنیم تا ورزشگاه و چمن‌های مصنوعی در مسجدسلیمان افتتاح کنیم. باید فوتبال پایه را در نفت مسجدسلیمان تأسیس کنیم، باید بحث آموزش را در فوتبال این شهر جا بیندازیم تا بتوانیم استعدادهای خوبی را کشف کنیم. نوجوانان و جوانان را از خیابان‌ها به سمت ورزش بکشانیم.

این یعنی شرافت، این یعنی تلاش برای اهدافی که مدنظر داریم. من همه کار می‌کنم دست از تلاش برنمی‌دارم اگر هم به نتیجه نرسیدیم مقابل وجدان خود سربلند هستیم. مطمئناً در ادامه فصل شرایط‌ ما بهتر خواهد شد و با اضافه شدن بازیکنان جدید در نیم‌فصل عملکردمان بهتر خواهد شد. این تیم نیاز به زمان دارد تا با تلاش و برنامه‌ریزی به شرایط آرمانی برسد.

به گزارش فارس سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه کنفرانس خبری با انتقادات برخی از خبرنگاران پیرامون حمایتش از نماینده ایران (پرسپولیس) قبل از بازی حساس با استقلال مواجه شد که در واکنش به آنها گفت: شما مصاحبه من را خوانده‌اید؟ من به شما قول می‌دهم که آن مصاحبه درست نوشته شده است.

در آن مصاحبه اشاره کردم که به ایران تعصب دارم و حتی به استقلال و روی صحبتم فقط برای پرسپولیس نبوده است. اگر این مصاحبه فقط در مورد حمایت من از پرسپولیس بوده مطمئن باشید با هدف آن قسمت را جدا کرده تا شما در کنفرانس به من انتقاد کنید. من فرد باهوشی هستم و به شما می‌گویم که در مورد استقلال هم چنین حرفی زده‌ام.

چون ایران را ملاک قرار دادم. من با شرافتم پیرامون نماینده ایران حرف زدم چون در خانواده ما هم استقلالی وجود دارد. الان هم اگر پیش شما هستم به خاطر این است که به نفت مسجدسلیمان تعصب دارم. مطمئناً شما مصاحبه من را کامل نخوانده‌اید.

وی تأکید کرد: اگر شما انتقادی از من می‌کنید اینگونه نیست که من آن را یک حمله قبول کنم. شما رسانه‌ایی‌ها در حال کمک به نفت هستید و مسیر خوبی را در پیش گرفته‌اید. در مورد بازی لیگ هم بگویم اول باید بدانم که چند بازیکن در اختیار دارم. شاید یوسف وکیا یا محمود قائدرحمت را که مصدوم هستند نداشته باشیم.

پیرامون گلر جوان‌مان هم بگویم که خوشحالم و معتقدم توپی را که او در نیمه اول درآورد کمتر گلری می‌تواند مهار کند. ما بازیکنان با کیفیت را استفاده می‌کنیم ولی این وسط اجازه نمی‌دهیم ما را تحت فشار بگذارند. کیفیت فوتبالی برای ما خیلی مهم است و این را هم بگویم برای گلر جوان‌مان خوشحال هستم که با تمرکز بالا بازی می‌کند و یکی از ستاره‌های تیم ما محسوب می‌شود.

وی در مورد اینکه بهتر نیست برخی از بازیکنان را از تیم کنار بگذارید گفت: در فارسی ضرب المثلی داریم که می‌گوییم باید اسب راجلوی گاری بست نه پشت گاری! اگرمن الان شروع به صحبت در مورد بازیکنان جدید بکنم و یاپشت سربازیکنان حرف بزنم دیگر این بازیکنان تا نیم فصل برای من بازی نمی کنند و پس باید سکوت کنم و به آنها حس خوب بدهم تانیم فصل تیم را دگرگون کنم. این تیم نیازبه دگرگونی دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر