نعمتی؛ چندمین چندپُسته برانکو؟
۷۷۹۸۱۰
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
۵۳۶۴
سیامک نعمتی در بازی مقابل السد عملکرد بسیار خوبی داشت و نشان داد در آینده هم می تواند دفاع راست باشد.

ورزش سه: مهم ترین نگرانی برانکو در بازی با السد، جای خالی یک بازیکن تخصصی در پست دفاع راست بود. البته آن ها هیچ بازیکن باتجربه ای را هم روی نیمکت نداشتند اما فقدان یک دفاع راست تخصصی باعث شد تا هواداران پرسپولیس پس از دربی 88 یک اضطراب و دلهره سراسری را تجربه کنند.

اما انتخاب برانکو برای این پست نه شاهین عباسیان جوان بود و نه آدام همتی کم تجربه؛ او سیامک نعمتی را پس از چند فصل بازی در پست مهاجم سایه و هافبک کناری به پست دفاع راست برد و نعمتی هم به خوبی پاسخ اعتماد برانکو ایوانکوویچ را داد.

نعمتی در دفاع مستحکم ظاهر شد و در حمله یاور هم تیمی های کم تعدادش بود. او که این فصل ستاره بی چون و چرای تیمش بوده، ثابت کرد می تواند در پست های مختلف نیز بازی کند.

در این سال ها برانکو بازیکنان مختلفی چون فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، احمد نوراللهی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، رامین رضاییان و... را در پست هایی غیر از پست تخصصی شان به کار گرفت و به خوبی هر تهدید را به فرصتی برای ساخت بازیکنی جدید در آن پست تبدیل کرد.

همین حالا در تیم پرسپولیس اگر بازیکنی مصدوم یا اخراج شود، مهره های داخل زمین می توانند با تغییر پست و تغییر تاکتیک چینش خود را عوض کرده و جای خالی بازیکن غایب را پر کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/07/11
برانکوواقعایک مربی کاربلد.مدرن وهنرمنده. وباصلطاح عامه ازدسته مربیانیه که ازچوب ستاره میسازه.برخلاف تصورغلط خیلیااصلانم ترسونیست.برانکودیشب برای جایگزینی عالیشاه مجبوربودتعویض انجام بده امااوردن دوبازیکن فوق العاده کم تجریه که حتی تجربه یکدقیقه بازی درلیگ ومقابل حتی ضعیف ترین تیمهارونداشتن اونم درزمین تیمی بسیارخطرناک مثل السدخط بطلانی بودبرنظرات غلط.برانکوبراحتی میتونست ورالهی وعلیپورروتاسوت پایان بازی درزمین نگهداره امابدون کمترین ترس واسترس اون تعویضهای جالبوانجام داد.هرمربی جای برانکوبودوتیمش اردوپنجره نقل وانتقالات محروم بودو6نفربازیکن فیکسش(طارمی.رضاییان.مسلمان.محرمی.امیری واحمدزاده)بانامردی دستشوتوپوست گردومیزاشتن زمین واسمانوبهم میریخت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج