همه سایه‌روشن‌های لیست جدید کی‌روش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۸۰۱۱۵
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
۹۰۰۱
سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران برای تشکیل دومین اردوی تیم‌ملی در راه جام ملت‌های آسیا 2019، لیست 28 نفره‌ای از بازیکنان اعلام کرد.

فرهیختگان: سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران برای تشکیل دومین اردوی تیم‌ملی در راه جام ملت‌های آسیا 2019، لیست 28 نفره‌ای از بازیکنان اعلام کرد. پس از اردوی شهریور‌ماه و دیدار برابر ازبکستان، این دومین اردوی تیم‌ملی محسوب می‌شود و برای دیدار تدارکاتی با بولیوی برنامه‌ریزی شده است. اسامی بازیکنان دعوت شده به این شرح است:

دروازه‌بان‌ها: علیرضا بیرانوند‌، امیر عابدزاده، رشید مظاهری، سید‌حسین حسینی

خط دفاعی:پژمان منتظری، وریا غفوری، آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، احسان حاج‌صفی، سید‌مجید حسینی، مرتضی پور‌علی‌گنجی، میلاد محمدی، صادق محرمی، محمدرضا خانزاده

خط میانی: مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، احمد نوراللهی، علی کریمی، امید ابراهیمی، سعید عزت‌اللهی
سامان قدوس، وحید امیری

مهاجمان: سردار آزمون، کریم انصاری‌فرد، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، مهدی طارمی، علی قلی‌زاده

اردوی تیم‌ملی از روز جمعه 13/07/97 آغاز و بازیکنان باید بعدازظهر همان روز در اردوی تیم‌ملی حاضر شوند.

تداوم خودزنی‌ها!

در لیست دعوت شده نام 15 لژیونر و 13 بازیکن از لیگ ایران به چشم می‌خورد. همچنان نام لژیونرها به هر قیمتی در لیست کی‌روش رو به ازدیاد است و مشخص نیست آیا بازی در خارج از مرزهای ایران ضمانت برای حضور مداوم در لیست‌های تیم‌ملی به هر قیمتی به‌شمار می‌رود؟

سیاست‌های یک بام و دو هوای استاد کی‌روش نیز همچنان ادامه دارد و مشخص نیست چرا رضاییان که بدون تیم مانده از تیم‌ملی خط می‌خورد و کریم انصاری‌فرد دیگر بازیکن بدون تیم مانده به اردو دعوت می‌شود؟!

از سوی دیگر بازیکنانی مانند امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده در تیم الاهلی با نمایش ضعیف خود در آستانه دیپورت از قطر هستند اما باز هم نام آنها در لیست جدید وجود دارد. ابراهیمی را شاید ستون تیم‌ملی بدانیم و دعوتش را به خاطر سابقه‌اش عجیب ندانیم اما خودزنی‌های کی‌روش با دعوت از خانزاده همچنان ادامه دارد!

نکته جالب در این باره حضور سه لژیونر سابق تیم‌ملی در تیم تراکتورسازی است و درصورت عدم حضور شجاعی و دژاگه و حاج‌صفی در تبریز، شاهد تعداد کمتری از بازیکنان حاضر در لیگ ایران در لیست کی‌روش بودیم. این سه بازیکن نیز تحت هر شرایطی از بازیکنان محبوب کی‌روش به‌شمار می‌روند و چه بسا در هر تیم دیگری هم بودند به تیم‌ملی دعوت می‌شدند.

استقلال با 6 بازیکن بیشترین نماینده را در اردوی تیم‌ملی دارد. پس از آبی‌پوشان تراکتورسازی با سه بازیکن، پرسپولیس با دو بازیکن، ذوب‌آهن و سایپا هر کدام با یک بازیکن از بین تیم‌های ایرانی در اردوی جدید تیم‌ملی حضور دارند. در این بین باز هم نامی از هیچ یک از بازیکنان تیم صدرنشین پدیده در لیست کی‌روش دیده نمی‌شود.

سپاهان نیز این روزها درخشش خوبی در فوتبال ایران دارد اما بازیکنان این تیم هم از چشمان کادرفنی به‌منظور حضور در اردوی جدید تیم‌ملی دور مانده‌اند.

دوباره سردار!

سردار آزمون یکی از نام‌های عجیب حاضر در این لیست است. البته آزمون این روزها با آمادگی بالا برای روبین‌کازان به میدان می‌رود ولی تمایلی به حضور در تیم‌ملی ندارد. او در اردوی قبلی نیز به‌رغم دعوت، پا به اردوی تیم‌ملی نگذاشت.

این درحالی است که کی‌روش اعلام کرده بود مشکل آزمون برطرف شده و به احتمال زیاد این بازیکن در اردوی جدید حاضر خواهد شد. درصورت عدم حضور آزمون در این اردو باید صبر کرد و منتظر واکنش سرمربی پرتغالی تیم‌ملی باشیم.

آزمون در فضای مجازی برای عدم‌حضور در تیم‌ملی حتی جان‌مادرش را هم قسم خورده بود و حالا باید ببینیم او به خاطر تیم‌ملی قسمش را می‌شکند یا خیر؟!

آماری از لژیونرها

در میان بازیکنان لژیونر نیز انگلیس و قطر بیشترین سهم را در تیم‌ملی دارند. سه بازیکن تیم‌ملی ایران این روزها در انگلیس به‌سر می‌برند. یک بازیکن در لیگ برتر و دو بازیکن در چمپیون شیپ. (البته قرارداد انصاری‌فرد هنوز نهایی نشده است) سه لژیونر فوتبال ایران نیز در قطر به می‌برند.

دو بازیکن در الاهلی و یک بازیکن در الغرافه. لیگ بلژیک با دو لژیونر، لیگ ترکیه با دو لژیونر، لیگ روسیه با دو لژیونر، لیگ فرانسه با یک بازیکن، لیگ پرتغال با یک بازیکن و لیگ کرواسی با یک بازیکن دیگر لیگ‌های خارجی حاضر در اردوی تیم‌ملی هستند.

بیچاره پرسپولیس!

دعوای کی‌روش و برانکو که از زمستان 95 آغاز شده همچنان ادامه دارد. رد‌ پای این دعوا از همان زمان در لیست‌های کی‌روش مشاهده و هنوز هم تداوم آن را به‌خوبی شاهد هستیم.

پرسپولیس این روزها شایسته‌ترین تیم ایران است و هر هواداری به دور از نگاه رنگی، این تیم و نتایجش را در ایران و آسیا ستایش می‌کند. پرسپولیسی‌ها با دست خالی در حال فتح آسیا هستند و فقط یک‌گام دیگر تا تاریخ‌سازی فاصله دارند.

در همین حال، همه ایران و آسیا درخشش پرسپولیس و بازیکنانش را می‌بیند، به‌جز مستر کی‌روش! او در لیست جدید هم پرسپولیسی‌ها را به آن صورت قابل ندانسته و به‌جز بیرانوند، فقط یک بازیکن دیگر آن هم گویا به‌صورت صوری به اردو دعوت شده است.

در این لیست در‌حالی نام نوراللهی به‌عنوان میهمان ناخوانده جدید به چشم می‌خورد که حداقل چند بازیکن دیگر از‌جمله حسینی، انصاری، نعمتی و حتی علیپور و کامیابی‌نیا نیز شایسته دعوت به اردو بودند اما مگر کی‌روش در این دعوای ضدملی، از خر شیطان پایین می‌آید؟

تناقض‌های ناتمام!

اگر کی‌روش به خاطر آسیا قید پرسپولیسی‌ها را زده بود، پس چرا حالا نوراللهی به تیم‌ملی دعوت می‌شود و اگر غیر از این بود، چرا بقیه شایسته‌ها دعوت نشده‌اند؟!

تناقضات کی‌روش که در این ماه‌ها شدت پیدا کرده، در لیست جدید فقط به موردی که گفتیم ختم نمی‌شود! همین آقا قبل از جام‌جهانی، سیدحسین حسینی رکوردشکن را به خاطر نیمکت‌نشینی از اردو کنار گذاشت اما بعد از جام‌جهانی، حسینی درحالی به اردو دعوت می‌شود که یک دقیقه هم برای استقلال بازی نکرده است!

سرکاریم!

لیست تکراری هر بار اعلام می‌شود با یکی دو میهمان ناخوانده تا کسی شک نکند! انگار که همه سرکار باشیم! کی‌روش که هنوز خودش هم روی هواست گویا در ذهنش معادلات جام ملت‌های آسیای 2019 را حل‌و‌فصل کرده و بازیکنانش را هم انتخاب کرده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1397/07/12
قرار نیست نفرات تیم ملی همه از پرسپولیس باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
احسنت یک عده فکر می کنند فوتبال ایران در استقلال و پرسپولیس خلاصه شده
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1397/07/12
کیف خوش از اونجاش خوشه .تاج واسش کاجه .حیفه بچه های پرسپولیس که واسه این بیمار بازی کنن .واقعن حال کی روش خرابه .
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1397/07/12
سردارازمون سوسول احمق وشجاعی شل اقا نبایددعوت بشن بقیش خوبه
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
من به عنوان یک پرسپولیسی بخدا دوست دارم همین دوتا را هم دعوت نکنه تا نیم فصل که بازی کنا که گرفته بیان چون اگر یکشون مصدوم بشه دیگه میشه ده نفر
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
حرف مفت نزن
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1397/07/13
حیف همون دوتا پرسپولیسی که به همچین تیمی دعوت شدن.کاش اونام نمیرفتن.اخه فینال اسیا کجا وبازی دوستانه با بولیوی کجا؟برانکو کجا وکیر روش کجا؟دلال موزامبیکی فقط فکر پول ودلالیه تا فوتبال.همه فکروذکرش شده اینکه برانکو باپرسپولیس نتیجه نگیره تا دوباره زر بزنه وگیربده به پروفسور.داداچ این همون پرسپولیسیه که وقتی برانکو نبود و قهرمان نمیشد هفت هشت نفرازش میبردی تیم ملی حالا چی شده که قهرمان بلامنازع ایران با بهترین خطدفاع وحمله وهافبک توی سه سال اخیر وفینالیست اسیا که الدحیل والسد رو سوراخ کرده چونکه مربی بادانشی داره وباج به دلال نمیده فقط دونفر رو دعوت میکنی؟بچرخ تا برانکو هم بچرخه.شب دراز است وقلندربیدار.
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1397/07/14
آخه اصلاحرفهات منطقی نیس جلال حسینی با اون سنش کی روش چیکار کنه با بودن ستارهای جوانی مثل مجیدحسینی چشمی و...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر