آمار تکان دهنده از مرگ هنگام عکاسی موبایلی
۷۸۰۵۵۵
۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
۱۰۲۶۹
پژوهش ها نشان می دهد که بیش از 259 نفر در سراسر جهان طی 6 سال گذشته بر اثر عکاسی جان باختند. این موضوع وقتی عجیب تر می شود که بدانیم همه این افراد در حال سلفی گرفتن بودند.

انتخاب: پژوهش ها نشان می دهد که بیش از 259 نفر در سراسر جهان طی 6 سال گذشته بر اثر عکاسی جان باختند. این موضوع وقتی عجیب تر می شود که بدانیم همه این افراد در حال سلفی گرفتن بودند.

نتایج عجیب یک پژوهش نشان می دهد بسیاری از افراد تمایل دارند در مناطقی خطرناک مانند کوه ها، ساختمان های بلند و در آب های خروشان عکس بگیرند.

محققان هندی بر این باورند که 259 نفر در سراسر جهان از حوادثی جان باخته اند که به سلفی گرفتن مرتبط می شود. میانگین سن متوفیان 23 سال است و بیش از 70 درصد آنها مرد هستند.

طبق این گزارش، بیشترین مرگ و میرهای خودی در حوادث ناشی از غرق شدن، آتش سوزی، وسایل نقلیه و سقوط رخ داده است. غرق شدن شایع ترین علت مرگ بوده برای مثال وقتی که شخصی قصد داشته در هنگام حمله یک موج سنگین عکس بگیرد یا لب یک قایق در حال حرکت ایستاده بوده و تلاش داشته سلفی مهیجی بگیرد.بعضی از قربانیان نیز جلوی قطار در حال حرکت ایستاده بودند یا در اثر حمله حیوانات و برق گرفتگی جان باخته اند.

بیشترین تعداد مرگ و میرها در اثر سلفی به ترتیب متعلق به هند، روسیه، ایالات متحده و پاکستان است. بر اساس نتایج این مطالعه، بیشتر مرگ و میرها در ایالات متحده به دلیل استفاده از سلاح گرم است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/07/13
واقعا ڪه . بخاطر یه سلفي جونشونو به خطر میندازن .
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1397/07/13
اینم شده یه بد بختی واسه ی دنیا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج