ماجدی: اردوی بسیار مفیدی را پشت سر گذاشتیم
۷۸۱۰۸۴
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
۴۰۰۸
مربی تیم فوتبال امید، گفت: تمرینات بسیار خوبی برگزار کردیم و به شناخت دقیقی از بازیکنان دست یافتیم، اردوی اخیر بسیار مفید بود.

خبرگزاری فارس: فرشاد ماجدی در مورد اتمام اردوی اول تیم امید، گفت: امروز آخرین تمرین دور اول اردوی فعلی تیم امید برگزار شد و سپس بازیکنان اردو را ترک کردند. به امید خدا از روز دوشنبه دور جدید تمرینات آغاز می‌شود. اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. از بازیکنانی که کمتر دیده شده بودند دعوت کردیم و به صورت دقیق عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: چند بازیکن از این تیم مدنظر قرار گرفتند و احتمالا در اردوی مرحله دوم کنارمان خواهند بود. در کل تمرینات بسیار خوبی از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی پشت سر گذاشتیم و این اردو بسیار موثر بود.

مربی تیم امید در مورد اینکه چرا زودتر از موعد مقرر اردو به پایان رسید، تصریح کرد: یک مقدار بدن بازیکنان خسته بود و با توجه به اینکه به خواسته‌مان رسیدیم تصمیم گرفتیم بازیکنان را در اختیار باشگاه‌های خود بگذاریم. ما به ارزیابی مدنظرمان رسیدیم و چیزی که مدنظر کادرفنی بود به دست آمد.

وی در مورد لغو دیدار دوستانه با عراق، گفت: حمید استیلی مدیر تیم تلاش زیادی می‌کند و با رایزنی به دنبال انتخاب یک حریف تدارکاتی است. بهترین راه برای بهبود شرایط تیم و ایجاد پیشرفت بازی دوستانه است. با تیم‌های مختلف رایزنی شده تا یک بازی دوستانه در نظر گرفته شود امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

ماجدی در مورد مرحله دوم اردوی تیم امید با حضور بازیکنان اصلی، گفت:‌ دقیقا همینطور است. شاکله اصلی تیم را حفظ کردیم و در اردوی آینده با حضور بازیکنان لژیونر و چند نفری که از مرحله اول اردو حضور داشتند تیم خوب و یکدستی را تشکیل خواهیم داد. برنامه‌های تیم طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته به صورت دقیق پیگیری می‌شود تا تیم‌مان را به خوبی آماده حضور در مسابقات کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج