آلگری: این بهترین بازی فصل یوونتوس بود
۷۸۱۲۶۹
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۴
۴۲۶۸
مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، معتقد است که تیمش در پیروزی 2-0 مقابل اودینزه، بهترین نمایش این فصلش را ارائه داد.

ورزش سه:  شاگردان آلگری در ادامه نتایج خوب خود در رقابت های این فصل، موفق شدند با گل های رودریگو بتانکور و کریس رونالدو، اودینزه را از پیش رو بردارند. این هشتمین پیروزی پیاپی یووه در سری آ و دهمین پیروزی پشت سر آنها در همه رقابت ها بود.

آلگری در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" ما به سختی کار کردیم تا بتوانیم چنین شروع قدرتمندانه ای در این فصل داشته باشیم. دیدار دشواری بود. فکر می کنم احتمالا بهترین بازی این فصل مان را ارائه دادیم و تقریبا اجازه ندادیم اودینزه هیچ کاری انجام بدهد.

این دیدار پرخطری می توانست باشد اما ما بسیار پخته و مصمم نشان دادیم. بازیکنان می دانند که ما روی چه چیزهایی کار می کنیم. گاهی اوقات پس از اینکه پیش می افتیم، کمی مغرور می شویم اما امروز این اتفاق رخ نداد.

آلگری: این بهترین بازی فصل یوونتوس بود

عملکرد رودریگو بتانکور در میانه میدان من را تحت تاثیر قرار داد؛ هم از نظر تکنیکی و هم تاکتیکی. او گل هم زد. فکر می کنم، مهمترین چیز این است که ما عجول نیستیم اما توپ را در سراسر زمین به خوبی به گردش درمیاوریم تا بتوانیم بیشترین بهره را از آن ببریم.

تعطیلات بازی های ملی در زمان مناسبی از راه رسید. ما نیاز به استراحت داشتیم. باید هر بار اهداف جدیدی تعیین کنیم که اکنون گل نخوردن در چند دیدار است. اگر نتوانیم برای خودمان هدف تعیین کنیم، ممکن است در باد موفقیت های مان بخوابیم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج