پیشنهاد چند کارتون نوستالژیک به مناسبت روز کودک
۷۸۱۸۲۲
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
۱۰۰۴۱ 
اگر جزو مادران دهه شصتی هستید حتماً یادتان می‌آید که در زمان کودکی شما تلویزیون جذابیت زیادی داشت. کارتون‌های تلویزیونی هنوز هم برای بعضی از مادران جذاب و دوست داشتنی هستندمی‌توانید آن‌ها را همراه با فرزندانتان تماشا کنید و درباره دوران کودکی و خاطراتی که از تماشای این کارتون‌های نوستالژیک داشتید، برایشان بگویید.

نی‌نی‌سایت: اگر جزو مادران دهه شصتی هستید حتماً یادتان می‌آید که در زمان کودکی شما تلویزیون جذابیت زیادی داشت. همه ما کارتون‌های تلویزیونی را با جدیت تمام دنبال می‌کردیم، همراه با بعضی از شخصیت‌ها اشکمان درمی‌آمد، بعضی وقت‌ها می‌خندیدیم و خلاصه با شخصیت های کارتون ها و انیمیشن های تلویزیونی کلی سرگرم می‌شدیم.

این کارتون‌های تلویزیونی هنوز هم برای بعضی از مادران جذاب و دوست داشتنی هستند، به همین دلیل است که مجموعه‌هایی از این کارتون ها در شهر کتاب‌ها یا کتاب‌فروشی‌ها به شما چشمک می‌زنند تا آن‌ها را انتخاب کنید و با تماشای آن‌ها خاطرات دوران کودکی را زنده نگه دارید. حتی می‌توانید آن‌ها را همراه با فرزندانتان تماشا کنید و درباره دوران کودکی و خاطراتی که از تماشای این کارتون های نوستالژیک داشتید، برایشان بگویید.

خونه مادربزرگه، نمایش عروسکی محبوب و دوست داشتنی

مادربزرگه، مخمل، نوک طلا، نوک سیاه، هاپوکومار، مراد و.. شخصیت های عروسکی جالبی هستند که حتماً بارها و بارها اسم شان را شنیده‌اید و با هرکدامشان خاطره دارید. اگر هنوز هم دلتان می‌خواهد یک‌بار دیگر این مجموعه جذاب و دوست داشتنی را از اول تا آخر به‌صورت آرشیو داشته باشید و هر وقت دلتان خواست تماشا کنید، این مجموعه را تهیه کنید. کارگردان این مجموعه نوستالژیک مرضیه برومند است و شرکت سروش آن را منتشر کرده است. قیمت 3 دی وی دی این مجموعه تلویزیونی 10 هزار و 500 هزار تومان است.

معرفی کارتون‌های نوستالژیک به مناسبت روز کودک


ماجراهای سند باد، داستان ماجراجویانه‌ای در صحرا و دریا

انیمیشن سند باد هم مثل خیلی از کارتون‌های دیگر دهه شصتی، از کشور ژاپن وارد و دوبله شده است. سندباد ملوانی بود که همراه با پرنده دوست داشتنی‌اش شیلا و همین‌طور علی بابا با ماجراهای مختلفی روبرو می‌شد و هربار پیروز و خوشحال می‌توانست از موانع عبور کند و صحیح و سالم به ماجراجویی هایش ادامه دهد. در دوران کودکی باید برای تماشای هر قسمت از سندباد یک یا چند هفته صبر می‌کردید اما امروز می‌توانید 6 دی وی دی از مجموعه سندباد را با قیمت 15 هزار تومان داشته باشید و هر وقت دلتان خواست یک یا چند قسمت از آن را تماشا کنید.

معرفی کارتون‌های نوستالژیک به مناسبت روز کودک


مهاجران، ماجرای دختری بازیگوش در استرالیا

شخصیت اصلی این داستان دختر بازیگوشی بود که همراه با خانواده‌اش از انگلستان به استرالیا مهاجرت کرده بود و در این سرزمین سرسبز و بزرگ شیطنت می‌کرد، با مشکلاتی روبرو می‌شد و البته در زندگی روزمره هیجانات مختلفی را تجربه می‌کرد.

لوسیمیل به حیوانات علاقه داشت و سعی می‌کرد با همه آن‌ها مهربان باشد. همین ویژگی‌ها باعث شده بود که لوسیمیل جسور و بی‌پروا برایمان جذاب باشد و هر هفته برای دیدن ماجراجویی‌های جدید او انتظار بکشیم. اما این روزها می‌توانید مجموعه‌ای شامل 7 دی وی دی از این کارتون را با قیمت 15 هزارتویمان در یک بسته‌بندی تولید شده از شرکت سروش سیما تهیه کرده و هر روز یک یا چند قسمت از آن را تماشا کنید.

معرفی کارتون‌های نوستالژیک به مناسبت روز کودک


انیمیشن خاطره انگیز پروفسور بالتازار

پروفسور بالتازار مخترع پیری بود که در هر قسمت با یکی از اختراعاتش شادی را به اطرافیانش هدیه می‌داد. د راین کارتون می‌دیدید که هیچ جنگی بین بد و خوب وجود ندارد. جهان این پروفسور خوب، زیبا و رنگارنگ بود. علاوه بر این بالتازار سعی می‌کرد دوستی، عشق و ایمان را به دیگران یاد بدهد.

او دستگاه عجیبی داشت که می‌توانست معجون‌های هیجان انگیزی را تولید کند و به این ترتیب برای کمک به دیگران پیش‌قدم شود. اگر حال و هوای بالتازار و دنیای خیالی او هنوز هم برایتان جذاب است دی وی دی این کارتون جذاب را که توسط شرکت سروش سیما منتشر شده، با قیمت 9 هزار تومان تهیه کنید.

معرفی کارتون‌های نوستالژیک به مناسبت روز کودک


دهکده حیوانات، کارتون ده شصتی پر طرفدار

دهکده حیوانات یکی دیگر از کارتون‌های پرطرفدار دهه شصتی ‌ها است که مجموعه‌ای از شخصیت های جالب و بامزه را به تصویر می‌کشید. در این کارتون میشا خرس دوست داشتنی و مهربانی بود که به همراه پدر و مادرش از یک شهر بزرگ به دهکده‌ای کوچک سفر کرده و آنجا با دوستان جدیدی آشنا شده بود.

میشا در هر قسمت با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کرد و در نهایت باتدبیر، مشورت و همفکری می‌توانست از آن‌ها خلاص شود. این مجموعه تلویزیونی نوستالژیک در حال حاضر به‌صورت مجموعه‌ای با 6 دی وی دی به قیمت 18 هزار تومان به فروش می‌رسد و می‌تواند یاد و خاطره این شخصیت های کارتونی را برایتان زنده کند.

معرفی کارتون‌های نوستالژیک به مناسبت روز کودک

انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:1
United States
10:51 - 1397/07/16
دکتر ارنست بلفی و لی لی بیت و بنل
Germany
11:04 - 1397/07/16
چقدر این انیمیشنهاوکارتونهاخاطره انگیز ودوست داشتنی بود یادش بخیر
Germany
11:09 - 1397/07/16
دربخش فیلم وسریالهای ایرانی هم مجموعه قصه های مجیدپربیننده ترین و پرمخاطب ترین دربین همه کودکان ونوجوانان دهه۶۰و۷۰بود
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/07/16
خانواده دکتر ارنست چی پس؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
خدایی دکتر ارنست فوق العاده بود
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1397/07/16
این کارتونا به دهه هفتاد هم رسید.من متولد 73 ام با این کارتونا زندگی کردم.ولی از دهه 80 سیستم برنامه کودک به کل تغییر کرد.همه بی محتوا و لوس
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1397/07/16
یعنی حالم دیگه ازین نوستالژی بازیا به هم میخوره سرویس کردن ما رو چندساله کرمِ نوستالژی و کارتون قدیمی و این چرت و پرتا رو گرفتن ول کنم نیستن بسه دیگه بالا آوردیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
مریضی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
خب نخون مطلبو
مگه با چوب بالاسرت وایسادن زورت کردن بخونی ؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1397/07/16
دهکده حیوانات خیلی با حال بودش من یه مداد رنگی شیش تایی داشتم عکس اون کارتون روش بود یادش بخیر
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1397/07/16
کارتون های معنا دار و پر از درس زندگی:
خانواده دکتر ارنست
حنا
مهاجران
نل
زنان کوچک
بل و سباستین
با خانمان
و.....
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1397/07/16
من دهه هشتادی ام و همه این کارتونا رو دیدم
Netherlands
22:31 - 1397/07/16
من هنوزم وقتي ميخوام الهام بگيرم و شاد شم جودي ابوت نگاه ميكنم خونه مادربزرگه رو هم دوست داشتم ، از كارتون سندباد خيلي ميترسيدم. مهاجران خوب بود و هزاردستان شروع ميشد از ترسم نگاه نميكردم كلا.
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/07/16
کی کارتون های والت دیزنی رو ول میکنه اینارو نگاه کنه آخه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/07/17
يادش بخير.كارتونهاي بامضي،بارباپاپا،نيك ونيكو،موش كوهستان،بچه هاي مدرسه آلپ،هاچ زنبورعسل،پسرشجاع،يوگي ودوستان،چوبين،سفرهاي گاليور هم فراموش كرديد!
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1397/07/17
وای چه روزهایی بود....چوبین...فوتبالیستها...جکی وجیل.. هاگ بلیفین...رامکال..دوردنیا درهشتاد روز....عالی ترازهمه مامورمخصوص حاکم بزرگ...ای کیوسان...چاق ولاغر...پینوکیو...رابین هود...نوجوان کماندار...عقاب طلایی..النگ و دولنگ..سنباد..دکترارنست..حنادختری درمزرعه..دخترکبریت فروش..هادی هدا...السون ولسون..هوشیارم بیدارم...بابالنگ دراز...بلفی...خاله ریزه...نیلز...وروجک...بچه های کوه آلپ...گالیور...مارکوپلو...بامزی...واتو واتو...پلنگ صورتی..کارگاه کجت..سمندون...زیی زیی گولو...سرنتیپیتی...شهرآجیلی...پسرشجاع...هایدی...ژان واژان...خرسهای مهربون...گوریل انگوری..قلعه هزاراردک.. علی کوچلو....باباوقتی کوچک بود...زهرا وذهره..آقای حکایتی..آقای ساعتچی...بهترین تابستان من...قصه های مجید..مدرسه موشها....دوقلوهای افسانه ایی.. بامزی ..جیمبو...حاج زنبورعسل ...نیکو..اسکی پی ..خیلی دیگه اسم است ویادم نیست...من دهه 63هستم وباهمه اینها خاطره خیلی خوبی دارم..
پاسخ ها
پویا قلعه ویسی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
آفرین تو همش در طول زندگیت عاشق کارتون بودی بچه کوچولو خخخخ
ح
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
دمت گرم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج