افشای حملات فدراسیون دانمارک به ملی پوشان
۷۸۲۱۴۵
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۶
۳۶۵۸
بازیکنان دانمارک مدعی شدند که به خاطر اختلاف نظر بر سر قراردادی با فدراسیون فوتبال این کشور، تحت «حملات شخصی بسیار خشونت آمیز» قرار گرفته اند.

ورزش سه: بازیکنان دانمارک مدعی شدند که به خاطر اختلاف نظر بر سر قراردادی با فدراسیون فوتبال این کشور، تحت «حملات شخصی بسیار خشونت آمیز» قرار گرفته اند.

پس از بالا گرفتن اختلافات بین فدراسیون و بازیکنان، ستاره های دانمارکی اعلام کردند که برای این تیم به میدان نخواهند رفت. همین باعث شد تا دانمارک از بازیکنان تیم ملی فوتسال و رده های پایین تر در دیدار مقابل اسلواکی استفاده کند که با شکست 3-0 این تیم همراه بود.

افشای حملات فدراسیون دانمارک به ملی پوشان

یک توافق موقت بین دو طرف انجام شد که باعث شد بازیکنان برای دیدار مقابل ولز که چند روز پس از آن برگزار می‌شد، اماده شوند و توافق جدیدی انجام شد که تا پایان سپتامبر 2024 اعتبار دارد. کریستین اریکسن، کسپر اشمایکل و سیمون کایر در نامه ای که به صورت عمومی منتشر شد، اعلام کردند که انها برای توافق جدید جنگیدند.

در این نامه از فشار شدید روی بازیکنان صحبت شده و همچنین از هزار بازیکنی که طبق ادعای نویسندگان، از بازی مقابل اسلواکی سر باز زدند، تشکر شده است.

دانمارک در لیگ ملت‌های اروپا، روز شنبه به مصاف ایرلند خواهد رفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج