محمدرضا احمدی: آقای شفیع ۲۰۱۰ تاییدم کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۸۲۵۶۴
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰
۹۲۶۶
مجری و گزارشگر فوتبال می‌گوید زنده یاد بهرام شفیع یکی از مشوقین اصلی او بوده و خبر درگذشت این پیشکسوت رسانه را باور ندارد.

ورزش سه: محمدرضا احمدی، گزارشگر فوتبال با اشاره به ضایعه درگذشت زنده یاد بهرام شفیع گفت: واقعا از شنیدن این خبر شوکه شدم؛ بلافاصله هم با بچه‌های ورزش و مردم تماس گرفتم؛ باورم نمی‌شد؛ می‌خواستم به امیراقبال زنگ بزنم، دستم می‌لرزید و نمی‌توانستم؛ با آقای ارژنگی تماس گرفتم که متاسفانه تا تلفن را برداشت، گفت «پدرمان رفت».

او ادامه داد: خیلی منقلب شدم و حال و حس خیلی بدی بود؛ یاد روزهای اولی که از رادیو به شبکه سه رفتم و کار می‌کردم، افتادم؛ آقای شفیع جزو اولین نفراتی بود که بعد از گزارش‌های من در جام جهانی ۲۰۱۰ مصاحبه‌ای انجام داد و گفت که گزارش‌های محمدرضا احمدی را پسندیدم و همیشه خیلی به من لطف داشتند.

احمدی یادآور شد: حدود ۲۵-۲۰ روز قبل در پخش شبکه سه درگیر بازی‌های آسیایی بودیم که یادم افتاد امروز جمعه است و همینطور به استودیوی شبکه یک رفتم تا آقای شفیع را ببینم که رفتم، با یکدیگر احوال پرسی و روبوسی کردیم و عکس انداختیم؛ اصلا باورم نمی‌شود این اتفاق افتاده است.

مجری و گزارشگر فوتبال عنوان کرد: خدا به خانواده آقای شفیع صبر بدهد و به آنها و امیراقبال عزیز تسلیت می‌گویم؛ ان‌شاالله روحشان شاد باشد.

او با اشاره به گزارش‌های ماندگار زنده یاد شفیع اظهار کرد: تشکر می‌کنیم بخاطر تمام خاطرات دوران نوجوانی و کودکی ما که با صدای قشنگ‌شان برای ما خاطره‌سازی کردند؛ گل مهرداد میناوند در مسابقات ۱۹۹۶ ، گل علی دایی به ژاپن در بازی‌های مقدماتی ۱۹۹۴ ، دیدارهای استقلال و پرسپولیس و ... تمام اتفاقات قشنگی بود که آقای شفیع رقم زدند و ما عشق فوتبال‌ها کلی از صدای قشنگ ایشان خاطره داشتیم و حالا شوکه شدیم.

محمدرضا احمدی عنوان کرد: اولین چیزی که امروز به ذهنم رسید، این بود که چقدر ایشان بزرگ‌منش بودند و لطف داشتند؛ در سال اول رفتنم از رادیو به تلویزیون و پخش شدن گزارش‌هایم از شبکه سه، آقای شفیع مصاحبه‌ای کردند و گفتند گزارش‌های محمدرضا احمدی را خیلی پسندیدم، خیلی خوب بود که یک جوان آمده و انقدر خوب کار می‌کند.

این مجری و گزارشگر فوتبال ادامه داد: یاد منش ایشان(زنده یاد شفیع) افتادم و باز هم غبطه خوردم که ما چقدر زود و چقدر بد این عزیزان و بزرگان خودمان را از دست می‌دهیم و تازه وقتی از دست‌شان دادیم، یادمان می‌افتد که ای‌کاش بیشتر قدرشان را می‌دانستیم و با آنها بهتر رفتار می‌کردیم.

او اضافه کرد: گرچه آقای شفیع سال‌ها در صف اول رسانه بودند و مردم دوست‌شان داشتند؛ خدا را شکر همیشه در رسانه ملی احترام ایشان حفظ می‌شد و همیشه جایگاه‌شان محکم بود؛ حدود ۴۰ سال برنامه ورزش و مردم را روی آنتن بردند؛ هر هفته و هر شب با مردم درد دل می‌کردند، حرف می‌زدند و در کنار خانواده‌ها بودند.

محمدرضا احمدی اضافه کرد: فکر می‌کنم باید به رسانه ملی هم تبریک گفت که چنین سرمایه‌هایی را حفظ کرد و این برنامه ۴۰ سال ادامه داشت؛ ایشان یک نسلی از جوانان را همیشه به‌عنوان الگو کنار خود می‌دیدند یا خیلی‌ها را به رشته‌های مختلف ورزشی عاشق کرده بودند؛ روحشان شاد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر