برآورد قاچاق و مصرف سیگار در کشور
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۸۳۵۴۸
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
۷۰۴۱
طی چهار ماهه نخست سال جاری بر اساس برآوردهای صورت گرفته میزان قاچاق سیگار دو میلیارد و ۱۲۰ میلیون نخ و مصرف آن معادل ۱۸ میلیارد و ۳۳۰ میلیون نخ بوده است.

خبرگزاری ایسنا: طی چهار ماهه نخست سال جاری بر اساس برآوردهای صورت گرفته میزان قاچاق سیگار دو میلیارد و ۱۲۰ میلیون نخ و مصرف آن معادل ۱۸ میلیارد و ۳۳۰ میلیون نخ بوده است.

بر اساس محاسبات انجام شده طی مدت مشابه سال گذشته برآورد قاچاق رقمی معادل ۹ میلیارد و ۲۱۰ میلیون نخ بوده است.

همچنین طبق آمار، برآورد مصرف سیگار در کشور طی چهار ماهه نخست سال جاری ۱۸ میلیارد و ۳۳۰ میلیون نخ بوده، در حالی که برآورد مصرف سیگار در کشور طی مدت مشابه سال قبل، ۲۱ میلیارد و ۶۶۰ میلیون نخ بوده است. گفتنی است برآورد مصرف سیگار در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۶ بر اساس ۵۵ میلیارد نخ و در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۷ بر اساس ۶۵ میلیارد نخ محاسبه شده است.

با توجه به اینکه در فصل اول دستورالعمل پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برآورد مصرف سیگار در کشور را در سال ۱۳۸۶ به تعداد ۵۷ میلیارد نخ اعلام کرده است، اما مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور به طبع موارد اعلامی در جلسات ستاد یاد شده، برآورد مصرف را از سنوات گذشته ۵۵ میلیارد نخ لحاظ و در آمار عملکرد خود منعکس نمود.

اما با توجه به افزایش جمعیت، کاهش سن مصرف کنندگان و گرایش بانوان به مصرف سیگار می‌توان نتیجه گرفت که پس از گذشت ۱۱ سال میزان مصرف سیگار در کشور بیش از ۶۵ میلیارد نخ است که این امر مورد تایید سایر متولیان امر نیز بوده و منبع آمار مذکور بر اساس آخرین اصلاحیه ارائه شده است.

در ذیل جدول مربوط به آمار صادرات، واردات، برآورد قاچاق و مصرف سیگار طی چهار ماهه نخست سال جاری که به صورت اختصاصی در اختیار ایسنا قرار گرفته آمده است.

برآورد قاچاق و مصرف سیگار در کشور

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/07/20
دوستان رسانه ای که اینقدر به دنبال آمار پراکنی های بدون مبنا هستند که هزینه های سالانه دیپلماتیک قوا و سفرهای خارجی و داخلی و هزینه های بزرگداشت ها و کنفرانس‌ها و کنگره ها و نشست های منطقه ای را سالانه آمار نمی دهند چرا از جشن ها و مجالس و همایش های سالانه شهرداری ها آمار نمی دهند و یا چرا از آمار تیتراژ خود و سود سالانه خود آماری ارائه نمی دهند فقط با آمار چرند باعث افزایش روز افزون هزینه های تحمیلی و نجومی از یک سو و از سوی دیگر تامین تمام این هزینه ها از جیب ملت هست و بس!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/07/20
قبل از نوشتن مطلب اصلی باید از سایت برترین ها که واقعا سایت برتری هم هست خسته نباشید و خدا قوت بگم .اما در مورد سیگار باید بگم الان تجارت سیگار خیلی خیلی از نفت جلوزده هر مغازه ای برا خودش یه نرخی داره این خیلی بده دولت همون طوری که مالیات از محصولات دخانیات میگیره همان طور هم باید قیمت هارو کنترول کنه حداقلش اینه که روی سیگارهای تولید داخل قیمت هارو با فارسی و درشت روی هر پاکت سیگار درج کنه و هرماه بازرسی بیاد و قیمت ها رو کنترول کنه .نگید نمیشه سخته نمیتونیم با کمی برش واقتدار همه چی شدنیه .
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1397/07/20
با شما باید این گونه برخورد کنند شما سیگار بو گندو بهمن را ۷۰۰۰ تومان میفروشید و بعد با دلار ۱۵۰۰۰ هزار تومان از کره وارد میشود با بسته بندی ایده آل ۴۰۰۰ هزار تومان خوب معلومه شما خیلی روشن دست خود را در جیب مردم کرده اید دزدی بس است تاریخ انقضای روحانی نزدیک است فکر فردا هم باشید
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1397/07/24
سیگار رو ارزون کنید آشغالا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2