سلبریتی‌های خاکی که اهل ولخرجی نیستند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۸۳۷۷۸
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
۲۲۴۰۸
دنیای سلبریتی‌ها پر شده از چهره‌های سرشناسی که غرق در ثروت و مکنت هستند و سوار بر جت‌های شخصی و خودرو‌های گران‌قیمت به چشم می‌خورند. این امر باعث شده تا تصور عموم بر این باشد که سلبریتی‌ها فکر می‌کنند تافته جدا بافته هستند و تمایلی به حضور در میان مردم عادی و زندگی معمولی ندارند.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: دنیای سلبریتی‌ها پر شده از چهره‌های سرشناسی که غرق در ثروت و مکنت هستند و سوار بر جت‌های شخصی و خودروهای گران‌قیمت به چشم می‌خورند. این امر باعث شده تا تصور عموم بر این باشد که سلبریتی‌ها فکر می‌کنند تافته جدا بافته هستند و تمایلی به حضور در میان مردم عادی و زندگی معمولی ندارند.

اما این سکه روی دیگری نیز دارد و در کنار سلبریتی‌هایی که حسابی خودشان را می‌گیرند و تمایلی به زندگی معمولی و حضور در بین افراد عادی ندارند، سلبریتی‌هایی را نیز شاهد هستیم که اهل فخر فروشی نیستند و راحت‌تر از چیزی که فکر کنید در جامعه حاضر می‌شوند.

در ادامه قصد داریم با هم نگاهی به سلبریتی‌هایی داشته باشیم که اهل ولخرجی نیستند و رابطه خوبی با اجتماع دارند.

1. آنجلینا جولی

آنجلینا جولی یکی از سرشناس‌ترین سلبریتی‌های هالیوودی است و به لحاظ ثروت و دارایی نیز به اندازه‌ای پول دارد که حساب این پول‌ها از دستش در رفته است. با این حساب انتظار می‌رود آنجلینا جولی هرگز در مکان‌های عمومی همانند یک انسان عادی ظاهر نشود.

اما چنین باوری درست نیست و حدود ۳ سال پیش سرنشینان یک هواپیمای مسافربری معمولی در کمال تعجب مشاهده کردند که آنجیلنا جولی به همراه خانواده‌اش سوار این هواپیما شدند.  این هواپیما عازم پاریس بود و آنجلینا جولی به همراه بچه‌هایی که به فرزند خواندگی گرفته است خیلی عادی همانند سایر مسافرین در این هواپیما حضور پیدا کردند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


2. کریستن بل

این سلبریتی‌ ۳۸ ساله که پول و ثروت زیادی هم دارد تا می‌تواند از شهرت دوری میکند و سعی دارد تا زندگی معمولی داشته باشد. کریستن بل با ثروتی که دارد می‌تواند از بهترین فروشگا‌ه‌های هر شهری به صورت اختصاصی بازدید و خرید کند اما ترجیح می‌دهد در کنار مردم عادی به خرید برود و همصحبت بودن با افراد جامعه را به گوشه‌گیری و پنهان شدن پشت طلا و ثروت ترجیح می‌دهد.

جالب است بدانید کریستن بل برای خرید به دنبال کوپن‌های تخفیف می‌گردد و فروشگاه‌هایی را انتخاب می‌کند که فستیوال‌های فروش خوبی گذاشته باشند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


3. کیت هاتسون

بیشتر سلبریتی‌ها هزار و یک خدم و حشم دارند که تمامی کارهای روزانه آن‌ها را انجام می‌دهند. اما کیت هاتسون از آن سلبریتی‌هایی است که حاضر نمی‌شود لذت خرید کردن را به دستیارانش واگذار کند و همانند یک انسان معمولی برای خرید به فروشگاه می‌رود.

به همین دلیل است که گاه و بیگاه تصاویری از کیت هاتسون در حال خرید خوراکی و مایحتاج معمولی روزانه در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


4. ریس ویترسپون

کمتر سلبریتی را سراغ داریم که اهل رانندگی در خیابان‌های پرترافیک باشد و در بیشتر مواقع سلبریتی‌ها فقط برای تفریح رانندگی می‌کنند و در سایر موارد راننده‌ای که استخدام کرده‌اند آن‌ها را به مقصد می‌رساند.

وظیفه رسیدگی به خودرو نیز بر عهده همین راننده است، اما داستان ریس ویترسپون فرق می‌کند و با سلبریتی طرف هستیم که نه تنها ترجیح می‌دهد به تنهایی رانندگی کند بلکه حتی برای پرکردن باک بنزین خودروی خود نیز بدون کمک گرفتن از کسی اقدام می‌کند.

در همین راستا چندین بار ریس ویترسپون در پمپ‌بنزین در حال پرکردن باک خودرو مشاهده شده است، این امری چیزی است که کمتر در بین سلبریتی‌ها سراغ داریم.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


5. جسیکا آلبا

این روزها کمتر از جسیکا آلبا خبری می‌شنویم و طرفداران این هنرپیشه معروف چشم‌انتظار خبرهای بیشتری از آلبا هستند. جالب است بدانید جسیکا آلبا خیلی هم علاقه‌مند به خبرسازی و ایجاد حاشیه نیست و زندگی معمولی و بی‌سروصدا را به زندگی پرحاشیه بسیاری دیگر از سلبریتی‌ها ترجیح می‌دهد.

جسیکا آلبا زندگی کاملاً معمولی دارد و به تنهایی برای خرید مایحتاج منزل به فروشگاه‌های زنجیره‌ای مراجعه می‌کند. این امر باعث شده تا عکس‌های زیادی را از جسیکا آلبا در حال خرید و حمل سبد‌‌‌ پر از کالا شاهد باشیم.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


6. سارا میشل گلر

این هنرپیشه جذاب هالیوود که بازی وی در سریال buffy the vampire slayer را هرگز فراموش نمی‌کنیم مدتی است از حواشی دنیای سلبریتی‌ها کناره گرفته و به زندگی معمولی و ساکت رو آورده است.

سارا میشل گلر برای خرید کردن وسواس زیادی دارد و اهل ولخرجی نیست، به همین دلیل حراجی‌ها و فستیوال‌های فروش را به فال نیک می‌گیرد و همیشه به دنبال خرید کالاهای ارزان‌قیمت است.

سارا میشل گلر در مصاحبه‌های خود نیز بدون اینکه از این امر احساس شرمندگی کند مدعی است از خرید کالاهای ارزان‌قیمت لذت می‌برد و همیشه به دنبال خوردن خوراکی‌های خوشمزه با قیمت‌های مناسب است.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


7. جنیفر لوپز

این ستاره دنیای هالیوود در کنار هنر علاقه زیادی تجارت دارد و در حوزه‌های مختلفی فعال است که در این زمینه می‌توان به برند تولید لباس jlo اشاره کرد، با این حساب انتظار می‌رود سلبریتی که در کنار ثروت هنگفتش چندین برند تولید لباس و پوشاک لاکچری دارد همیشه بهترین لباس‌ها را بپوشد.

اما واقعیت چیز دیگری است و جنیفر لوپز خیلی هم اهل پوشیدن لباس‌های گران‌قیمت و فخر فروشی نیست. در‌واقع جنیفر لوپز عاشق زندگی معمولی و ساده است و دیده شده که لباس‌هایی با قیمت بسیار کم در حد ۲۵ دلار بر تن کند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


8. جنیفر لارنس

این بازیگر دارنده جایزه اسکار که این روزها ثروت زیادی به جیب زده است زندگی ساده‌تر از چیزی که فکرش را بکنید دارد. جنیفر لارنس اهل تجملات و زندگی لاکچری نیست و برای ثابت کردن این امر هنوز در آپارتمانی زندگی می‌کند که قبل از مشهور شدن به آن نقل مکان کرده بود.

به این ترتیب در زندگی جنیفر لارنس خبری از خانه‌های اشرافی نیست، از طرف دیگر لارنس علاقه‌ای به راندن خودروهای گران‌قیمت نیز ندارد و سوار بر یک خودروی شورولت ولت به محل کار خود مراجعه می‌کند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


9. مارگو رابی

به احتمال زیاد مارگو رابی را در فیلم the wolf of wall street به خاطر دارید، در این فیلم رابی زندگی اشرافی داشت و غرق در پول و مال دنیا بود، رابی در زنگی شخصی نیز چیزی کم ندارد و پولش از پارو بالا می‌رود اما این ستاره درخشان هالیوود با لباس‌های بسیار معمولی در خیابان ظاهر می‌شود و از خوراکی‌فروشی‌های خیابانی غذا می‌خرد. مارگو رابی زندگی معمولی دارد و گاه و بیگاه در گوشه‌ و کنار شهر محل زندگی خود با ظاهری کاملاً ساده به چشم می‌خورد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


10. آماندا سایفرد

این بازیگر ۳۲ ساله هالیوود که بازی وی در فیلم mama mia را هرگز فراموش نمی‌کنیم شخصیت بسیار ساده و افتاده‌ای دارد. آماندا سایفرد تا جایی که می‌تواند از تجملات دوری می‌کند و به جای اینکه خرید مایحتاج روزانه خود را به دستیارانش واگذار کند ترجیح می‌دهد همانند یک بانوی خانه‌دار به فروشگاه‌های موادغذایی مراجعه کند و با سبدی پر از خوراکی و مواد مورد نیاز منزل راهی خانه‌اش شود.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


11. ونسا هاجنز

سلبریتی‌ها تلاش زیادی می‌کنند تا به موفقیت و شهرت برسند و در بین مردم معروف شوند اما پس از معروف شدن خودشان را نظرها پنهان می‌کنند و به دنبال گوشه امنی هستند تا دور از چشم سایرین زندگی عادی داشته باشند.

وسا هاجنز نیز یکی از همین سلبریتی‌هاست که علاقه‌ای به زندگی اشرافی و مجلل ندارد و زندگی معمولی را ترجیح می‌‌دهد. به همین دلیل ونسا هاجنز همانند انسان‌های معمولی با لباس راحتی جلوی دوربین ظاهر شد تا به طرفدارانش ثابت کند که او هم یک انسان معمولی است و هیچ ابایی از سبک زندگی ساده و بی‌ریا ندارد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


12. اوا مندس

این ستاره ۴۴ ساله زیبارو که همیشه خنده بر لب دارد به زندگی معمولی افتخار می‌کند. جالب است بدانید حدود ۱۰ سال پیش انجمن جراحان زیبایی آمریکا از متخصصان زیبایی، نظر سنجی در خصوص انتخاب بهترین لبخند انجام دادند و در این نظر سنجی لبخند اوا مندس با کسب ۳۸ درصد رأی توانست عنوان بهترین لبخند را از آن خود کند.

انصافاً هم باید گفت لبخند اوا مندس سرشار از سادگی و محبت است و این امر را می‌توان در سبک زندگی مندس نیز مشاهده کرد. مندس تمامی امور روزانه خود را شخصاً انجام می‌دهد و خرید لوازم مورد نیاز خانه را هرگز به دستیارانش محول نمی‌کند.

به همین دلیل احتمال مشاهده اوا مندس در فروشگا‌ه‌های مختلف در حالی که سبد خرید در دست دارد بسیار زیاد است.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


13. ریچل بیلسون

به احتمال زیاد شما هم تعریف‌های زیادی از مسافرت سلبریتی‌ها شنیده‌اید، این تعریف‌ها بی‌دلیل نیست و سلبریتی‌ها سوار بر کشتی‌های شخصی و جت‌های اختصاصی مسافرت می‌کنند اما این گفته‌ها در خصوص ریچل بیلسون صدق نمی‌کند و با سلبریتی طرف هستیم که احتیاجی به مسافرت‌های گران‌قیمت نمی‌بیند.

ریچل برای مسافرت سوار هواپیماهای مسافری معمولی می‌شود و در فرودگاه نیز همانند یک مسافر ساده و معمولی پدر و مادرش به استقبالش می‌آیند. ریچل بیسلون عاشق زندگی ساده و دور از حاشیه است و از حضور با لباس‌های معمولی جلوی دوربین ابایی ندارد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


14. زویی دشانل

این بازیگر معروف که هنرنمایی وی در سریال استخوان‌ها را حتماً به یاد دارید در زندگی شخصی بسیار صرفه‌جو است. این امر را می‌توان با نگاهی به اسناد دارایی‌های زویی در حین پرونده طلاقش متوجه شد.

در این اسناد مشخص شد که زویی دشانل چیزی بیشتر از ۱ میلیون دلار پس انداز کرده است و کارت‌های اعتباری زیادی دارد که از هیچ‌کدام از آن‌ها خریدی نداشته است. با این حساب انصافاً باید به زویی برای این همه صرفه‌جویی تبریک گفت چرا که کمتر سلبریتی‌ را سراغ داریم که در این حد صرفه‌جویی کند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


15. لیدی گاگا

این فوق ستاره هالیوود همیشه با ظاهری عجیب و غیرطبیعی جلوی دوربین ظاهر می‌شود و مشخص است هرکدام از لباس‌های لیدی گاگا قیمت‌های نجومی دارند اما لیدی گاگا با زندگی ساده و کم خرج غریبه نیست و گاهی اوقات برای خرید با لباس‌های معمولی از منزل بیرون می‌رود.

جالب‌ اینجاست که لیدی گاگا با داشتن ثروت افسانه‌ای، حراجی‌ها و کوپن‌های فروش را از دست نمی‌دهد از هر فرصتی برای خرید در فستیوال‌های فروش با قیمت‌های مناسب بهره می‌گیرد.

لیدی گاگا در همین زمینه در توییتر خود نوشته است: نمی‌دانم چرا مردم وقتی با کوپن خرید به مغازه‌های معمولی مراجعه می‌کنم از دیدن من متعجب می‌شوند! وی در توییت خود اضافه کرده است که او نیز مانند سایر انسان‌های معمولی برای خرید کردن چانه می‌زند که این امر نیز باعث تعجب هوادارانش می‌شود.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


16. جنیوری جونز

بازی جنیوری جونز در سریال mad men به اندازه‌ای جذاب بود که هنرنمایی او موفقیت و شهرت زیادی برایش به دنبال داشت. این هنرپیشه با استعداد که نامزدی بهترین بازیگر زن را نیز در کارنامه خود دارد از زندگی معمولی و ساده استقبال می‌کند و علاقه زیادی دارد تا تمامی کارهای شخصی و امور خانه‌اش را به تنهایی انجام دهد.

جنیوری به نقاشی و طراحی علاقه زیادی دارد و گفته می‌شود شخصاً آستین بالا زده و خانه‌اش را رنگ کرده است. وی طراحی داخل منزل خود را نیز شخصاً انجام داده است.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


17. هیلاری سوانک

هیلاری سوانک دو بار جایزه اسکار را به خانه برده است و افتخاری نیست که در دنیای سینما از آن خود نکرده باشد اما اگر خبرهای سلبریتی‌ها را دنبال کنید مشاهده خواهید کرد که خبر چندانی از این هنرپیشه با استعداد نیست.

دلیل این امر روشن است چرا که هیلاری سوانک اصلاً اهل خبرسازی و حاشیه نیست و زندگی ساده و معمولی را ترجیح می‌دهد. از طرف دیگر هیلاری سوانک که این روزها غرق در ثروت و شهرت است کودکی و نوجوانی سختی داشته و به خوبی با مشکلات زندگی عادی آشناست.

به همین دلیل است که هیلاری زندگی معمولی دارد و گاه و بیگاه در فروشگاه‌های معمولی و خیابان‌های شهر محل سکونت خود در میان سایر مردم به چشم می‌خورد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


18. هالی بری

هالی بری یکی از مستقل‌ترین بازیگران زن هالیوود است و بازی وی در نقش‌های اکشن و نفس‌گیر باعث شده تا تصور هالی بری در یک زندگی معمولی برای هواداران باورپذیر نباشد. اما هالی بری بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید معمولی زندگی می‌کند.

هالی بری علاقه‌ای به سوارشدن بر خودروهای گران‌قیمت و لوکس ندارد و خیلی از مواقع هالی در مترو یا سایر وسیله‌های ایاب‌و‌ذهاب عمومی مشاهده شده است. هالی بری در مصاحبه‌ای گفت نگران است تا ثروتش را از دست بدهد و به همین دلیل زندگی معمولی رو کم‌خرجی را انتخاب کرده.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


19. سارا جسیکا پارکر

این بازیگر معروف و ۵۳ ساله آمریکایی همانند بسیاری دیگر از بانوان علاقه زیادی به خرید دارد اما اهل خرید‌های گران‌قیمت و لباس‌های اشرافی نیست و بیشتر توجه به حضور در فستیوال‌های فروش و حراجی‌های لوازم ارزان‌قیمت دارد.

سارا جسیکا پارکر برای لباس و پوشاک خود به‌هیچ‌وجه سخت‌گیری نمی‌کند و به همین دلیل عکس‌های زیادی در گوشه و کنار اینترنت از سارا با لباس‌های معمولی و ارزان‌قیمت به چشم می‌خورد. جالب اینجاست که حتی فرزندان جسیکا پارکر نیز لباس و پوشاک گران‌قیمتی نمی‌پوشند و پسر کوچکش علاقه زیادی به پوشیدن لباس‌های معمولی و ساده دارد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


20. اما واتسون

این بازیگر جوان و خوش‌آتیه انگلیسی که ایفای نقش در مجموعه فیلم‌های هری پاتر وی را به پول و ثروت هنگفتی رساند زندگی ساده و کم‌خرجی را انتخاب کرده است. اما واتسون توجهی به مسائل پیش‌پاافتاده ندارد و رؤیاهای بزرگ‌تری را دنبال می‌کند برای همین به جای اینکه پولش را برای خرید لباس و پوشاک گران‌قیمت خرج کند وقت و سرمایه‌اش را برای شرکت در کلاس‌های دانشگاه به خدمت گرفته تا آینده‌ درخشانی را برای خودش رقم بزند.

اما واتسون در لندن زندگی می‌کند اما به اندازه‌ای لباس و پوشاک ساده می‌پوشد که بعید به نظر می‌رسد اهالی لندن متوجه حضور وی در خیابان شوند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


21. ریتا اورا

این خواننده و بازیگر موفق به جای تجمل و اشرافی‌گری سبک زندگی ساده‌ای را انتخاب کرده و همانند سایر بانوان به فروشگاه‌‌های معمولی برای خرید می‌رود. جالب اینجاست که گفته می‌شود ریتا برای خورد و خوراکش نیز غذاها و نوشیدنی‌های گران‌قیمت سفارش نمی‌دهد و به خوردن ساندویچ‌های مک‌دونالد رضایت می‌دهد.

ریتا اورا برای خرید به فروشگاه‌های معمولی می‌رود و در کنار سایر خریداران کالاهای مورد علاقه‌ خود را انتخاب می‌کند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


22. جولیا رابرتس

سبک زندگی سلبریتی‌های پرطرفدار را می‌توان از چهره آن‌‌ها تشخیص داد و با اولین نگاه به صورت جولیا رابرتس دوست‌داشتنی متوجه خواهید شد با سلبریتی طرف هستیم که زندگی ساده و بی‌ریایی دارد.

جولیا رابرتس مدعی است بر خلاف بسیاری از بانوان که دائم به فکر لباس و پوشاک هستند هیچ اهمیتی به لباس نمی‌دهد و برای زندگی معمولی خود همیشه سراغ لباس‌های ساده و راحت می‌رود. جولیا برای فرزندانش نیز لباس‌های معمولی می‌خرد و سعی می‌کند سبک زندگی ساده و بی‌حاشیه‌ای داشته باشد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


23. توری اسپلینگ

این سلبریتی ۴۵ ساله بر خلاف بعضی از چهره‌های سرشناس از دوران کودکی غرق در پول و ثروت بوده است و با زندگی اشرافی و مجلل غریبه نیست اما توری اسپلینگ اهل ولخرجی نیست و چندین سال پیش خانه مجلل و بزرگ خود را فروخت تا در منزلی کوچک و جمع‌و‌جور زندگی کند.

توری اسپلینگ عاشق باغبانی است و سبزیجات و میوه‌هایی خوشمزه‌ای در باغچه منزل‌اش شخصاً پرورش می‌دهد. اسپلینگ در کنار باغبانی علاقه زیادی به حیوانات دارد و خوک و مرغ و خروس پرورش می‌دهد.

این امر باعث شده توری اسپلینگ روحیه شادابی داشته باشد و در آستانه ورود به پنجمین دهه زندگی خود شاداب و دوست‌داشتنی به نظر برسد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


24. کیرا نایتلی

این هنرپیشه درخشان دنیای هالیوود از آن دسته سلبریتی‌هایی است که اعتقادی به پول و ثروت ندارد و بر این باور است که پول خوشبختی به دنبال نمی‌آورد. به همین دلیل نایتلی لباس‌های ساده‌ای‌ می‌پوشد و در میان مردم عادی در خیابان‌ حضور پیدا می‌کند.

ثروت کیرا به اندازه‌ای که احتمالاً حسابش از دستش در رفته است اما باز هم این ثروت باعث نشده تا خانه‌های گران و اشرافی بخرد و مدت زیادی است در آپارتمان ساده‌ای در لندن زندگی می‌کند.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند


25. ماریشکا هارگیتی

اگر اهل سریال‌های جنایی باشید و مجموعه تلویزیونی law & order را دیده باشید بدون شک بازی ماریشکا هارگیتی در این سریال را فراموش نخواهید کرد. این بازیگر موفق در دوران اوج خود بیشترین دستمزد را برای بازی در سریال‌ها دریافت می‌کرد اما ماریشکا که اکنون حدود ۵۴ سال سن دارد سرد و گرم روزگار را چشیده است و به خوبی می‌داند پولش را چگونه خرج کند.

ماریشکا مدتی پیش در مصاحبه‌ای به مجله more گفته بود وی در گذشته واقعاً نگران پول بوده است و هرچه بیشتر پول بدست می‌آورده، نگرانی‌های وی نیز بیشتر میشده است. این امر باعث شده تا زر اندوزی را کنار بگذارد و زندگی معمولی و بی‌دردسر را پیش بگیرد.

سلبریتی‌هایی که اهل ولخرجی نیستند و زندگی معمولی دارند

در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم سلبریتی‌هایی را می‌شناسید که زندگی معمولی را به زندگی اشرافی ترجیح داده‌اند. در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را در جریان این سلبریتی‌ها قرار دهید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 39
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/07/22
حالا اگه ثروت اینا دست بازیگرای ما بود برا رد شدن از خیابون ارتش رو خبردار میکردن
پاسخ ها
طراوت
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
والا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
کلا از همه بازیگراشون اسم بردید اگه واقعا اینجوری باشه به جز چند تا از واقعا بازیگرامون که انسان های خوبی ام هستن بقیه اشون یه خورده اینارو بخونن یاد بگیرنن
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1397/07/22
آخه کی میاد کار لذت بخش خریدو به کس دیگه ای بسپاره؟؟ من خودم تا کل فروشگاهو زیر و رو نکنم ول کن نیستم حتی زمانی که هیچی هم نمیخرم
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
شما سلبریتی تشریف دارید که خودتونو مثال میزنید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/07/22
اکثثر سلبریتی‌های ایرانی مخصوصا پیرزنهاشون اهل ولخرجی نیستند نه اینکه خاکی باشند فقط خسیس هستند و پر توقع و دست بگیر دارند و مثل قارون میخواهند زندگی کنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
اونا پيرند ولي تو خيلي خرفتي:)))))
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1397/07/22
دقت کردین، همشون خانم بودن. بعد هی بشینین بگین خانما ظرفیت ندارن. حالا کی ظرفیت نداره؟
پاسخ ها
parisa.a
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
عزیزم اینا از حسودیشونه:)
بدون نام
United Arab Emirates
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
مردا نیستن
چون مردا همشون خاکین
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1397/07/22
دمشون گرم کیسه های پلاستیکی رو حذف کردن
یادش بخیر یه زمون ما هم با قاب ساندیس کیسه درست میکردیم
خوب بدبختی درست کردیم برای خودمون
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/07/22
این پاکت خریدهای کاغذی توی دستاشون نظرم را جلب کرد.خیلی خوبه که به طبیعت احترام میگذارن از پاکت پلاستیکی استفاده نمی کنن.
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/07/22
از سلبریتی های مرد هم بنویسید مثل کیانو ریوز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
آره کیانو ریوز عاااالیه
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/07/22
كيرا نايتلي كه خيلي ساده زيسته به خاطر همينم گردنبند ملكه ثريا رو به قيمت گزاف خريده بود كه بندازه گردنش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
گویا شما فرق ساده زیستی رو با زندگی فقیرانه نمیدونی و این ۲ رو با هم قاطی کردی عزیز!
ساده زیستی معنیش این نیست که فرد ضمانت داده باشه هیچ چیز گرونقیمتی نخره!ممکنه یه آدم خیلی ثروتمند یه خونه و زندگی ساده و معمولی داشته باشه و مثلا علاقه داشته باشه کلکسیون آثار هنری گرونقیمت داشته باشه یا کلکسیون جواهرات.
ساده زیستی یعنی روش زندگی فرد بر مبنای تجملات و خودنمایی نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
گردنبند ۲/۵ میلیون دلاری ثریا اسفندیاری رو خریده انداخته گردنش بعد بهش میگین ساده زیست!!! بابا اینا برا تنوع یه گاهی وقتها هم تو خیابون با ابمیوه تو دستشون پیداشون میشه وگرنه با این همه ثروت مگه میشه مثل ادمهای معمولی زندگی کرد؟
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1397/07/22
از کیانو ریورز غافل نشید!
فکر نکنم کسی به اندازه ی ریورز در بین سلبریتی ها خاکی و ساده زیست باشه.
پاسخ ها
غزل
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/07/22
زویی دشانل سریال استخوانها بازی نمیکرد خواهرش بازی میکرد
پاسخ ها
رزیتا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
دقیقا منم خواستم بگم ولی از اونجا که هر وقت اشتباهات اینطوری کامنت کردم نظرم سانسور شده بیخیال شدم
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/07/22
چه خوبه بی توجه به حرفای مردم زندگی کردن
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/07/22
فرمودین جنیفر لوپز لباس ۲۵ دلاری هم میپوشه، باید دید یک آمریکایی متوسط و معمولی لباس چند دلاری میپوشه که بشه فهمید جنیفر از این لحاظ خاکی محسوب میشه یا نه.
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/07/22
مساله اینه که اینا توانایی زندگی لوکس رو دارن پس این سبک اززندگی براشون تفریحه نه سختی...وقتی ادم حق انتخاب داشته باشه براش اینکارا لذت بخش میشه ولی وقتی سخته که توناچارباشی معمولی زندگی کنی
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
خیلی خوب و عالی بود نظرتون،دقیقا همینه
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1397/07/22
همه زن ها این مدلین اگه خرج از جیب خودشون باشه ارزون میخرن میپوشن چونه هم می زنن ، حالا اگه مرد خرجشون بده میشن سیندرلا ،بری رستوران میشن گودزیلا
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1397/07/22
آخی...بعضیاشون حتی شلوارای پاره پوره پوشیدن...چقد فقیرانه زندگی میکنن تحت تاثیر قرار گرفتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
فقط یکیشون
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1397/07/22
تنها تاپیکی که توش از خانواده کاردشیان ها خبری نیس
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1397/07/22
کیانو ریوز رو از قلم انداختین فکر نکنم هیچ کدومش به اندازه کیانوش ریوز خاکی باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
اون افسردگی شدید داره اصلا حوصله زندگی نداره چه برسه زندگی لوکس و لاکچری
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1397/07/22
فک نمیکنید اینا یه کم خسیس تشریف دارن؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1397/07/22
مارکو رابی فووووق عشقه :|
اصن یچی میگم یچی میشنوی
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1397/07/22
البته جنیفر گارنر و کاترین هیگل هم میشد در این اسامی باشند
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1397/07/22
عجب احمقایی هستن. به خصوص جنیفرلوپز که لباس ارزون میخره
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/07/22
کیانو روز رو جا انداختن
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/07/23
تمامشون خانوم بودن حالا برید بگید خانوما پول پرست و ولخرج و فلانن والا هیچ موجودی به اندازه خودِ مردها عاشق پول و ثروت و فخرفروشی نیستن سریعم تا چشمشون به یه قرون بخوره هم خودشونو گم میکنن هم میخوان خفه کنن خودشونو از لذت و ولخرجی
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1397/08/07
خواهش میکنم در مورد جنیفر لوپز و لیدی گاگا تجدید نظر کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر