وزارت کشور به دنبال ماندن افشانی
۷۸۳۸۷۰
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
۳۱۰۰
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: «شهردار مشهد» و «معاون شهردار تهران»، دو گزینه احتمالی برای معرفی به مجلس جهت تصدی وزارت راه و شهرسازی هستند.

مهر نوشت: رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: «شهردار مشهد» و «معاون شهردار تهران»، دو گزینه احتمالی برای معرفی به مجلس جهت تصدی وزارت راه و شهرسازی هستند.

محمدرضا رضایی کوچی درباره خبر انتقال عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به شهرداری تهران اظهار داشت: ظاهرا نظر شورای شهر تهران بر این است که فعلا در شهرداری تغییری ایجاد نشود، چرا که طی دو سال گذشته جابجایی‌هایی در شهرداری تهران اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: وزارت کشور هم بدنبال استفساریه ای از مجلس است تا شهردار تهران که عضو کابینه دولت و مقامش همطراز وزرا است، مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نشود. بر این اساس، آقای آخوندی فعلا وضعیت مبهمی دارد و شنیده می‌شود که دولت قرار است گزینه دیگری را برای این وزارتخانه به جای وی معرفی کند.

رضایی کوچی با اشاره به گزینه های احتمالی تصدی وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: قاسم تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد و پیروز حناچی معاون شهردار تهران گزینه های احتمالی وزارت راه و شهرسازی برای معرفی به مجلس هستند.

رئیس کمیسیون عمران خاطرنشان کرد: از سوی دیگر، شنیده های دیگر حاکی از آن است که ممکن است یکی از معاونان آخوندی، سرپرست وزارت راه و شهرسازی شود تا رئیس جمهور، وزیر جدیدی را برای این وزارتخانه به مجلس معرفی کند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
12:55 - 1397/07/21
گرانی و فقر بیداد می کند کسی بفکر نیست حالا یک نفر طبق قوانین باید بازنشست شود زمین و زمان را بهم ریختند که او بماند یعنی دور زدن قانون یعنی عدم رعایت قانون بعد این همه جوانان تحصیلکرده بیکار یا حتی شاغلین هم در پست و منصب مناسب قرار ندارند از این افراد استفاده شود وزیر کشور باید بیش از همه فهم قانون داشته باشد ودنبال اجرای قانون نه در صدد نا دیده گرفتن و زیر پا‌گذاشتن قانون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
تو این مملکت قحط الرجال است با این همه جوان تحصیلکرده اگه اینطوره بروید یکی مثل کی روش را از خارج بیاورید تا مملکت را بچرخاند البته از اروپا نه عراق چون عراقی زیاد داریم.
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/07/21
از اول هم قابل پیش بینی بود که طرف ماندنیست
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1397/07/21
لطفا به قوانین خودتون احترام بگذارید تا مردم هم قانون مدار شوند....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج