اعتراض مشایی به دادگاه تجدیدنظر می‌رود
۷۸۳۹۱۵
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
۷۱۷۹ 
رئیس دادگستری کل استان تهران گفت: مرجع تجدیدنظر پرونده اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر سابق رئیس جمهوری دادگاه تجدیدنظر است و اعتراض وی به دادگاه تجدیدنظر می‌رود که اگر تاکنون ارسال نشده باشد، امروز یا فردا ارسال می‌شود.

خبرگزاری ایرنا: رئیس دادگستری کل استان تهران گفت: مرجع تجدیدنظر پرونده اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر سابق رئیس جمهوری دادگاه تجدیدنظر است و اعتراض وی به دادگاه تجدیدنظر می‌رود که اگر تاکنون ارسال نشده باشد، امروز یا فردا ارسال می‌شود.

غلامحسین اسماعیلی روز شنبه در حاشیه همایش خدمات الکترونیک قضایی در جمع خبرنگاران افزود: اعتراض در پرونده جوانفکر به دلیل غیابی بودن رای، ابتدا در دادگاه بدوی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی درباره آخرین وضعیت متهمان پرونده واردات غیرقانونی خودرو گفت: تکمیل تحقیقات در حال انجام است و رسیدگی دادگاهی در اسرع وقت انجام خواهد شد. میثم رضاییان نیز جزو متهمان پرونده خودرویی است.

اسماعیلی در خصوص پرونده موسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج نیز توضیح داد: این پرونده هنوز به دیوانعالی کشور ارسال نشده است؛ در این پرونده تعداد شکات زیاد بود و از ابلاغ‌هایی که لازم بود سه مورد برنگشته بود تا بتوانیم پرونده را به دیوان‌عالی ارسال کنیم.

رئیس کل دادگستری استان تهران در مورد پرونده متهمان فساد اقتصادی گفت: به رای حمید باقری درمنی و حمید مظلومین اعتراض و پرونده به دیوانعالی ارجاع شده است و باید در دیوان‌ عالی کشور تعیین شعبه شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج