رضایی: هم دربی بازی کردم هم ملی‌پوش شدم
۷۸۴۱۷۶
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
۸۵۹۲
مجید رضایی، یکی از اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال تهران است که برخلاف برخی دیگر از اعضای کمیته در سکوت و بدون‌حاشیه کارش را دنبال می‌کند و البته کمتر از سایرین شناخته شده است.

فرهیختگان: مجید رضایی، یکی از اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال تهران است که برخلاف برخی دیگر از اعضای کمیته در سکوت و بدون‌حاشیه کارش را دنبال می‌کند و البته کمتر از سایرین شناخته شده است. سنگربان سابق آبی‌پوشان تهرانی که از شاگردان ناصر حجازی است، از افتخاراتش به همراه استقلال می‌گوید و اینکه امیرحسین فتحی در دوره مدیریت باشگاه تهرانی روند موفقیت‌آمیزی داشته است. گفت‌وگو با مجید رضایی که بازی‌های زیادی برای استقلال انجام نداده و حضورش در کمیته فنی انتقادهایی به همراه داشته را در ادامه می‌خوانید.

حضور شما در کمیته فنی استقلال کمی عجیب به نظر می‌رسید و منتقدانی هم داشت. انتقادها را قبول دارید؟

از سال 1364 در استقلال حضور داشتم و همیشه سعی کردم بدون سر و صدا به این تیم خدمت کنم. تا سال 70 پیراهن این تیم را برتن داشتم و خاطرم است که دو دربی هم فیکس بازی کردم. آنهایی که دنبال حاشیه درست‌کردن هستند بروند به آرشیو نگاه کنند.

ظاهرا سابقه ملی هم دارید!

بله، من با استقلال به پیراهن تیم ملی رسیده‌ام و اینها جای سوال نیست. تجربه شاگردی ناصرخان را دارم و مقدماتی المپیک هم بودم؛ کمک‌مربی تیم ملی نوجوانان شدم و دستیار آقای درخشان بودم. در تیم ملی بزرگسالان هم مربی دروازه‌بانان بودم. مدارک هم موجود است و قبل از آقای برانکو در تیم ملی مربی گلرها بودم.

فکر می‌کنید چرا اینقدر انتقاد شده است؟

نمی‌دانم! من در کمیته فنی جای کسی را نگرفته‌ام؛ مسئولان تشخیص داده‌اند زمانی در این پست باشم و فعالیت کنم. از نظر تجربه و تحصیلات رزومه من بر کسی پوشیده نیست، شاید چون بی‌سر و صدا کار کرده‌ام باید پاسخگوی انتقادها باشم.

رابطه خوبی با فتحی داشتید؟

آقای فتحی از دیدگاه من فرد لایق و توانایی هستند که با اخلاقند و توانایی مدیریتی دارند. تغییرات مدیریتی ایجاد کرده‌اند. با آقای مومنی هم ارتباط خوبی دارم. این نسل از استقلال کنار هم بودیم؛ آقای فریبا، زرینچه، چنگیز و... ما نسل نیمه‌ دوم دهه 60 استقلال بودیم. از سال 64 تا سال 70 در کنار هم بودیم.

نتایج استقلال را در این مدت چطور دیدید؟

همه بازی‌ها را دنبال کردم. استقلال به هر شکل 60 تا 70 درصد جابه‌جایی داشته و این برای تیم بزرگی همانند استقلال خوب نیست. فکر می‌کنم با جابه‌جایی‌هایی که انجام شده و نفراتی که تازه به تیم اضافه شدند، رفته‌رفته هماهنگ و بهتر می‌شوند. این بازیکنان نشان داده‌اند شرایط مهیاست تا بهترین نتایج را کسب کنند.

بازی با سایپا بعد از تعطیلات فیفادی را چطور می‌بینید؟

بازیکنان طی این روزها کنار هم تمرینات خوبی را سپری کردند و آماده این بازی هستند. سایپا تیم باسابقه‌ای است که توسط مربی خوبی به نام علی دایی حمایت می‌شود و مطمئنا بازی آسانی مقابل آنها نخواهیم داشت. در جام حذفی هم باید به مصاف آنها برویم و به نظرم بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.

قرار است همراه اعضای کمیته در تمرینات حاضر شوید؟

این جزء برنامه‌هاست اما خواهش ما این است که چون از بیرون شیطنت می‌کنند، اخبار را از طریق آقای مظلومی به‌عنوان سخنگوی کمیته پیگیری کنید.

گفته می‌شود احتمالا دستیار جدیدی برای شفر به کادر فنی اضافه می‌شود. شخص خاصی مدنظر کمیته فنی است؟

خبری در این خصوص ندارم و همان‌طور که گفتم در ارتباط با اخبار کمیته فنی فقط آقای مظلومی صحبت می‌کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج