بهترین بازیگران مرد سینمای پس از انقلاب
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۸۴۴۵۶
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
۱۹۵۵۵
این فهرستی از بهترین بازیگران مرد ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب است. یک لیست ده نفره اصلی و یک لیست دوازده نفری فرعی.

روزنامه هفت صبح - فریده کلخورانی: این فهرستی از بهترین بازیگران مرد 40 سال سینمای پس از انقلاب است. یک لیست ده نفره اصلی و یک لیست دوازده نفری فرعی.

این انتخاب ها گاه دارای اجماع همگانی هستند و گاه نشانه هایی از سلیقه راوی. شما هم نظر خودتان را برای ما بفرستید تا به یک لیست کوچکتر از بهترین بازیگران سینمای پس از انقلاب برسیم.

1. عزت الله انتظامی

انتظامی به جز فیلم گاو معمولا ایفاگر نقش های دوم در سینمای پیش از انقلاب بود اما در دهه 60، این شانس را پیدا کرد که به یک بازیگر اول پرطرفدار بدل شود.

درخشش او در کمدی فوق العاده داریوش مهرجویی یعنی اجاره نشین ها و بازی بسیار خوبش در حاجی واشنگتن آغازگر این دوران توفیق او آن هم در گذر از 60 سالگی بودند.

گراند سینما، شیر سنگی، ناصرالدین شاه آکتور سینما، خانه خلوت، روسری آبی، روز فرشته و کشتی آنجلیکا از فیلم هایی هستند که استعداد توامان او در دو حوزه کمدی تراژدی را به نمایش می گذارند.

او به عنوان بازیگر ثابت بسیاری از فیلم های مهرجویی هم ظاهر شد. گاه نقش اول و گاه نقش های دوم: اجاره نشین ها، شیرک، هامون و بانو شماری از همکاری ها او با مهرجویی هستند که در قبل از انقلاب نیز در چهار فیلم گاو، آقای هالو، پستچی و دایره مینا با هم همکاری داشتند.

انتظامی به خاطر وسواس در حرفه خود، تسلطش بر لهجه تهرانی، ریتم سریع حرف زدنش و تیزهوشی آشکار در شکل بازی اش تا میانه دهه 70 از محبوب ترین بازیگران سینمای ایران بود.

اما به تدریج بالا رفتن سن او را در این سینما کم کار کرد و در نهایت در دو دهه انتهایی عمر پربارش آثار کمتری را بازی کرد که مهم ترین آنها گاو خونی، حکم و راه آبی ابریشم بودند.

کارنامه انتظامی از هر جهت حیرت انگیز است. اینکه بازیگری در گذر از 60 سالگی به ستاره تبدیل شود در هیچ کجای دنیا سابقه نداشته است.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1303
 • متوفی: 1397
 • بهترین فیلم ها: گاو (1348)، اجاره نشین ها (1365)، شیر سنگی (1365)، بانو (1370)، خانه خلوت (1372) و روسری آبی (1373)

2. پرویز پرستویی

او در دهه شصت وارد عرصه سینما شد اما تا سال 1373 که فرصت بازی در لیلی با من است را پیدا کرد شانسی برای نشان دادن خود به عنوان یک ستاره سینما را نداشت.

اما لیلی با من است نمایشی از توانایی های او به عنوان یک کمدین بود. آدم برفی، مرد عوضی و مومیایی 3 و مهم تر از همه مارمولک هنر او به عنوان یک کمدین محبوب را بیش از پیش نمایش دادند. در این میان حضورش در فیلم آژانس شیشه ای ولوله ای به پا کرد تا آنجا که شهرت خسرو شکیبایی و عزت الله انتظامی را نیز تحت الشعاع خود قرار داد.

او از سال 1375 تا 1385 ستاره بی رقیب سینمای ایران بود. مجموعه کارهایش با حاتمی کیا ( آژانس شیشه ای، موج مرده، روبان قرمز، به نام پدر و بعد ها هم بادیگارد) شهرت او را در میان نسل جوان تماشاگران تثبیت کرد.

توانایی های توامان او در دو حوزه کمدی و تراژدی کم نظیر بود اما 10، 12 سالی است که دیگر از خط اول بازیگران سینما خارج شده است و تنها بازی متفاوتش در بادیگارد بار دیگر نام او را موقتا بر سر زبان ها انداخت.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1334
 • بهترین فیلم ها: لیلی با من است (1373)، آژانس شیشه ای (1375)، مرد عوضی (1376)، روبان قرمز (1377)، مارمولک (1382) و بید مجنون (1383).

3. خسرو شکیبایی

او هم مثل پرستویی و انتظامی از عرصه تئاتر وارد سینما شد. سال 68 در فیلم شکار در کنار پرستویی ظاهر شد اما فیلم مورد توجه قرار نگرفت تا این که در همان سال مهرجویی او را در یک تئاتر دید و برای فیلم هامون انتخابش کرد.

بازی او در هامون آن هم در سن 45 سالگی در یک کلام شاهکار بود و ولوله ای به پا کرد. (جالب اینکه کشف دیرهنگام شکیبایی در 45 سالگی دقیقا مشابه اتفاقی بود که برای انتظامی سر فیلم گاو رخ داده بود. انتظامی هم در 45 سالگی ستاره شده بود.) بعد از آن شکیبایی انتخاب اول و همیشگی بسیاری از فیلم سازان بود.

او دوران پرباری را تجربه کرد. به خصوص درخشش خاصش در دو فیلم احمدرضا درویش یعنی کیمیا و سرزمین خورشید و همینطور نقش آفرینی هایش در فیلم های مهرجویی (هامون، بانو، سارا، پری و میکس) او را به یکی از مهم ترین چهره های سینمای ایران در دهه 70 بدل ساخت.

کاغذ بی خط ساخته ناصر تقوایی، سالاد فصل کار فریدون جیرانی و چه کسی امیر را کشت ساخته مهدی کرم پور آخرین شاهکارهای او در سینمای ایران بودند.

در این میان سریال های موفقی مثل خانه سبز و روزی روزگاری شهرت او را بین توده های مردم عمیق تر از پیش ساخت.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1323
 • متوفی: 1387
 • بهترین فیلم ها: هامون (1368)، یک بار برای همیشه (1371)، کیمیا (1372)، سرزمین خورشید (1375) کاغذ بی خط (1381) و چه کسی امیر را کشت (1385).

4. شهاب حسینی

هیچ کس آینده ای چنین روشن را برای مجری برنامه نیمرخ و بازیگر سریال پلیس جوان تصور نمیکرد. اما شهاب حسینی به شکلی اعجاب آور پیشرفت کرد و به جایگاه بلند کنونی اش رسیده است.

ستاره دهه 90، بازیگری که برنده جایزه بازیگری از کن میشود و محبوب ترین و مقبول ترین ستاره فعلی سینمای ایران. او دهه 80 را با فیلم های نه چندان مهم شروع کرد اما بازی در درباره الی به همه ثابت کرد که چه بازیگر توانایی است.

سپس در 10 سال گذشته او در مجموعه فیلم های مهم ظاهر شده است از جمله دو فیلم دیگر فرهادی یعنی جدایی نادر از سیمین و فروشنده. پرسه در مه، حوض نقاشی و برادرم خورشید از دیگر نقش آفرینی های مهم او هستند و البته سریال شهرزاد که محبوبیت او را در دل میلیون ها تماشاگر تلویزیونی و سینمای خانوادگی تثبیت کرد.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1352
 • بهترین فیلم ها: درباره الی (1387)، پرسه در مه (1391)، جدایی نادر از سیمین (1390)، خانه پدر (1393) و فروشنده (1394).

5. رضا عطاران

رقم فروش فیلم هایش افسانه ای است. کمدین خاص سینمای ایران که با استایل ویژه اش دل از میلیون ها تماشاگر طی یک دهه گذشته برده است.

او در نیمه اول دهه 80 هم پرکار بود اما پایه شهرتش بر سریال های مدل ماه رمضانی قرار داشت. شیفت او به سینما اما به یک توفیق بزرگ بدل شد. وسواس او در بازی های کمدی و تکنیک های خاصش او را با فاصله به بهترین چهره کمدی تاریخ سینمای ایران بدل ساخته است.

مدتهاست که همه عادت کرده ایم اسم او را در تیتراژ پرفروش ترین فیلم های سال ببینیم. او در عین عامه پسند بودن بازیگر مورد علاقه اهل فن نیز هست. به خصوص مجموعه کارهایش در فیلم های کاهانی.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1348
 • بهترین فیلم ها: ورود آقایان ممنوع (1389)، اسب حیوان نجیبی است (1389)، بیخود و بی جهت (1390)، دهلیز (1391) طبقه حساس (1392) و دراکولا (1394)

6. داریوش ارجمند

او هم یکی از چهره های فعال تئاتری بود که در 40 سالگی و با ریزبینی ناصر تقوایی نقش ناخدا خورشید را ایفا کرد و آن را به یکی از مهم تریم شاه نقش های تاریخ سینما بدل ساخت.

بازی های بعدی اش در کشتی آنجلیکا، پاییزان، قربانی، پرده آخر و حتی سگ کشی قابل مقایسه با استارت شگفت انگیزش در سینما نبود.

اما در تلویزیون بازی به یاد ماندنی اش در سریال امام علی او را به چهره ای محبوب در میان مردم بدل ساخت.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1325
 • بهترین فیلم ها: ناخدا خورشید (1365)، کشتی آنجلیکا (1366)، پرده آخر (1369) و سگ کشی (1379)

7. مهدی هاشمی

بازیگر گیلانی که در دهه 60 با سریال سلطان و شبان چهره شد هر چند قبلش در فیلم کمتر دیده شده مرگ یزدگرد درخشیده بود.

او به تدریج در سینما و با کمدی اجتماعی های رخشان بنی اعتماد شهرتی به هم زد. او همیشه بازیگری استاندارد بوده که به شکلی کاملا حرفه ای از پس نقش های متفاوت و متناقض بر آمده است. چه در حوزه درام چه در کمدی.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1325
 • بهترین فیلم ها: ناصرالدین شاه آکتور سینما (1370)، همسر (1372)، هیچ (1388)، خانه پدری (1389) و سیانور (1394).

8. نوید محمد زاده

عجیب است تنها شش سال است در سینمای ایران ظاهر شده اما به این سرعت جای خود را در فهرست بهترین ها تثبیت کرده است.

او هم از تئاتر آمد و در حضورش در عرصه سینما توانست سطح بازیگری را چند پله بالا ببرد. به او این انتقاد وارد است که عموما نقش آدمهای لمپن و معتاد را ایفا میکند اما هرچه هست حاصل کارش را در شش سال گذشته شگفت انگیز است و عجیب آنکه تنها 32 سال دارد.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1364
 • بهترین فیلم ها: عصبانی نیستم (1391)، ابد و یک روز (1393)، خشم و هیاهو (1394)، خفه گی (1395) و مغزهای کوچک زنگ زده (1396)

9. حامد بهداد

در دهه 80 مثل یک صاعقه در سینمای ایران ظاهر شد اما قدر موقعیت خود را ندانست و آرام آرام از اریکه خود پایین آمد.

هرچند به نظر میرسد در سال های اخیر دوباره به تکاپو افتاده است. بازی او دینامیک و هیجانی است و میتواند پرده سینما را با انرژی ای که در نقش هایش ساطع میکند تسخیر کند.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1352
 • بهترین فیلم ها: بوتیک (1381)، روز سوم (1385)، سعادت آباد (1389)، جرم (1389) و سد معبر (1395).

10. اکبر عبدی

در دهه 60 مهم ترین چهره سینمای کمدی ایران بود و شهرت و دستمزدش با هیچ بازیگر دیگری در آن دهه قابل مقایسه نبود. فیلم های متفاوتی را در این دهه بازی کرد و هنر خود را در نقش دراماتیک فیلم مادر هم اثبات کرد.

او در دهه 80 و با فیلم اخراجی ها دوباره به یک بازیگر مهم در سینمای ایران بدل شد و در یک دهه گذشته نسبتا پرکار بوده است.

بهترین بازیگر ۴۰ سال سینمای پس از انقلاب

 • متولد: 1339
 • بهترین فیلم ها: اجاره نشین ها (1365)، مادر (1368)، دزد عروسکها (1369)، هنرپیشه (1370)، روز فرشته (1372) و آدم برفی (1374).

دوازده نفر بعدی:

علی نصیریان (شیر سنگی، جاده های سرد، بی بی چلچله و ...)

حمید فرخ نژاد (عروس آتش، ارتفاع پست، به رنگ ارغوان و ...)

بهرام رادان (گاو خونی، سنتوری، پل چوبی، خون بازی و ...)

فرهاد اصلانی (مغزهای کوچک زنگ زده، دختر، یه حبه قند، کوچه بی نام و ...)

علی مصفا (پری، چیزهایی هست که نمیدانی، پله آخر و ...)

فریبرز عرب نیا (ضیافت، سلطان، شوکران و ...)

محمدرضا فروتن (مرسدس، قرمز، دو زن و زیر پوست شهر)

پیمان معادی ( جدایی نادر از سیمین، ابد و یک روز، بمب و ...)

ابولفضل پور عرب (عروس، قربانی، غریبانه و ...)

جمشید مشایخی (گل های داوودی، کمال الملک، یک بوس کوچولو)

رضا کیانیان (آژانس شیشه ای، روبان قرمز، ماهی ها عاشق میشوند، خانه روی آب و ...)

صابر ابر ( آسمان زرد کم عمق، اینجا بدون من، آقا یوسف، برف روی کاج ها ... )

انتشار یافته: 47
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1397/07/28
محمد علی کشاورز و گلزار باید تو لیست باشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
کشاورز درسته ولی گلزار؟
کاملیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
من با گلزار موافقم
حمید رحمانی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
محمدعلی کشاورز خوب بوده ولی گلزار اصلا بازیگر نیست
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
گلزار خیلی خوشتیپه ولی بازیگر بزرگی نیست
فیلماش پرفروش میشه چون مردم خود گلزار رو دوست دارن نه بازیش رو . همه بازیهاش شبیه همه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
گلزار؟
Ava.80.m.r.g
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
گلزار یه چیز دیگس
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1397/07/28
چقدر کج سلیقه! جای اصلی و فرعی رو عوض کردید
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1397/07/28
یعنی مهران مدیری تو این لیست نباید جا داشته باشه؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1397/07/28
اسم فیلمی که اقای شهاب حسینی بازی کردن برادرم خورشید نیست ...برادرم خسرو درسته
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1397/07/28
خداوکیلی علی نصیریان بعد از حامد بهداد
این رتبه بندی شما چه جوریا بوده
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/07/28
به نظرم چهار نفر اول دقیقا سر جاشون قرار گرفتند . استاد نصیریان و پیمان معادی هم جاشون بالاتر از نفرات پنجم به بعده . البته این نظر بنده است
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/07/28
آقایان نصیریان و فرهاد اصلانی و رضا کیانیان و ....چرا نیستند؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
به جاشون شهاب حسینی که همه جا به جای بازی انگار
داره اجرا می کنه و بهداد خل ورز اومدن
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1397/07/28
بهداد واقعا توو این لیست ، نباید باشه یه موجود روانی که هرجا این نقش عصبی رو بهش دادند فقط نتیجه خوب از کار دراومده
پاسخ ها
غزل
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
چطور دلتون میاد ●__•
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/07/28
به نظر من اکبر عبدی جز نفرات اول باید باشه
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1397/07/28
خسرو شکیبایی ، پرویز پرستویی و رضا کیانیان عالی هستن
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/07/28
بازیگر یعنی بتونه هرنقشی رو بخوبی ایفا کنه نقشا و فیلمای مهم داشته باشه پیر و جوون همه بشناسنش.گلزار فقط فیلمای لوس و بازی میکنه دیگه فقط هم براش دیده شدن مهمه.البته با احترام به نظر همه دوستان
Netherlands
16:12 - 1397/07/28
بهرام رادان و پیمان معادی باید جزو ده نفر اول بیشتر باشن واقعا این دو نفر تو لیست اصلی نیستن اما حامد بهداد و داریوش ارجمند هستن!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/07/28
بازیگرای بهتری به نظرم به غیر از داریوش ارجمند میتونست تو لیست جا بگیره
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1397/07/28
خجالت آوره واقعا. علی نصیریان در رده یازدهم و سه پله پایین تر از نوید محمدزاده؟
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1397/07/28
جمشید هاشم پور بنده خدا دهه ۶۰ نبود سینما ایران تعطیل می شد واقعا جای تو لیست نداشت؟؟؟!!!!!
Germany
21:12 - 1397/07/28
کاش جای صابر ابر امیر جدیدی بود
Germany
00:31 - 1397/07/29
بنظرم بجای مهدی هاشمی و داریوش ارجمندی
باید پیمان معادی علی نصیریان و محمد رضا فروتن تو لیست میبودن(به خصوص معادی)
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1397/07/29
آقای نصیریان و کیانیان باید تو ده تای اول باشن...
United Arab Emirates
01:13 - 1397/07/29
داریوش ارجمند و حامد بهداد زیادین بقیه خوبن
Iraq
08:58 - 1397/07/29
هر بازیگری یه سبکی داره شمایی که مطلب رو گذاشتی چرا مقایسه کردی اصلا به نظرم نوید محمدزاده جاش توی این لیست نیست
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1397/07/29
جواد عزتی بهتر از صابر ابره باید اونو میذاشتین
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1397/07/29
محسن تنابنده رو جا گذاشتین!
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/07/29
شهاب حسینی اسطوره است
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1397/07/30
پس کو آقای گلزار ؟ شما با ایشون چه مشکلی دارین
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1397/09/06
محمد علی فردین را فراموش کردین
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1397/09/28
همشون فوق العاده بودن و هستن من به شخصه خودم پرویز پرستویی و نوید محمد زاده و شهاب حسینی و تو این لیست خیلی دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1397/10/12
همه درست ولی خب رضا گلزار هم بازیگر یا چهره معروفیه
Iran, Islamic Republic of
07:18 - 1397/11/10
خدایی موندم مگه میشه.. فرامرز قریبیان با ۳ تا سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد و دوتا سیمرغ بلورین نقش مکمل مرد و خیلی افتخارات دیگه چطور تو این لیست قرار نداره.. ! ما خیلی بی انصاف و فراموش کاریم.. از قدیم گفتن ؛ نو که میاد به بارار کهنه میشه دل آزار...! نوید محمدزاده از فرامرز قریبیان بالاتره..این لیست ۷۰ درصدش نیازبه اصلاح داره.. چون کاملأ سلیقه ای هستش. در نهایت جای بزرگانی چون ؛ جمشیدهاشم پور و ابوالفضل پور عرب بسیار بسیار در این لیست خالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
شلوغش نکن ، اولا که فقط سه تا سیمرغ نقش اول داره اون دو تا مکمل رو از کجا اوردی؟ ثانیاقریبیان یه چهره سرد و بی احساسی داره و فقط از بازی در نقشهای پلیس و یک شخصیت قهرمان میتونه بر بیاد ثالثا پورعرب وقتی صحبت میکنه واضح نیست چی میگه یعنی ایشون حتی فن بیان خوبی نداره(یکی از ملزومات بازیگری) هاشم پور هم همه ی نقشهاش تکراری هست
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/07/20
مهران مدیری کو پس اون عشق منه
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1398/09/29
به نظر من لیست یکم سلیقه ای .
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/10/08
بهترینهای بعداز انقلاب پرویز پرستویی و نوید محمدزاده و گلشیفته فراهانی وباران کوثری هستند به اضافه بازیگرانی که قبل از انقلاب هم بودند.
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1399/06/23
دوستان خيلي از بازگران معروف تو دنيا هست اينا فقط چند تا شن البته حق با شما هم هست داريوش ارجمند اصلا نبايد اونجا باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
اورانوس_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر