آغاز پرواز‌های اربعین از روز چهارشنبه
۷۸۷۶۸۰
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
۲۲۳۶ 
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز پرواز‌های اربعین از دوم آبان چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز پرواز‌های اربعین از دوم آبان چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

 رضا جعفرزاده با بیان اینکه تاکنون ۴۸۴ مجوز پرواز فوق‌العاده برای شرکت‌های هواپیمایی در ایام اربعین صادر شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۳۹۷ مجوز برای شرکت‌های هواپیمایی داخلی و ۸۷ مجوز برای شرکت هواپیمایی العراقیه صادر شده است.

وی تصریح کرد: تعداد دفاتر فروش بلیت شرکت‌های هواپیمایی ایرانی ۱۷ دفتر و تعداد دفاتر فروش بلیت شرکت هواپیمایی العراقیه ۷ دفتر اعلام شده همچنین تعداد سایت‌های فروش اینترنتی شرکت العراقیه ۵ مرکز و تعداد سایت‌های فروش اینترنتی شرکت‌های ایرانی ۵ مرکز تعیین شده که به‌روی سایت سازمان هواپیمایی کشوری به‌آدرس www.cao.ir در دسترس است.

جعفرزاده افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بازرسی منسجم توسط بازرسان دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری به‌اتفاق سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت به‌صورت مستمر از آغاز پرواز‌ها تا پایان پرواز‌های اربعین انجام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: با توجه به افزایش پرواز‌ها به‌مقصد عراق در ایام اربعین حسینی (ع) و برای حفظ و ارتقاء هرچه بیشتر ایمنی زائران کربلای معلی، برنامه ویژه‌ای برای بازرسی از هواپیما‌های آماده به خدمت شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و عراقی از تاریخ اول آبان تا ۱۲ آبان در دو فرودگاه امام خمینی (ره) و شهید هاشمی‌نژاد مشهد اجرا خواهد شد.

جعفرزاده بیان کرد: بازرسان استاندارد پرواز در قالب ۵ تیم بازرسی و در ساعات مختلف شبانه‌روز در این ایام به رعایت الزامات مختلف فنی ــ عملیاتی از سوی شرکت‌های پروازی هوایی نظارت خواهند کرد بازرسی‌ها به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد که موجب تأخیر پرواز‌ها نشود این بازرسی‌ها با رویه جدید و مطابق مقرراتی که در اتحادیه اروپا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، اجرا می‌شود. زائران می‌توانند هر گونه تخلف احتمالی را از این طریق اطلاع دهند تا اقدامات لازم صورت گیرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج