گزینه انتحاری روحانی برای وزارت كار!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۸۷۹۶۹
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
۷۰۱۵
بعد از آنكه بسياري از نمايندگان مجلس استيضاح عباس‌‌آخوندي و محمدشريعتمداري را به عنوان وزير صنعت، معدن و تجارت برنامه‌ريزي كرده‌بودند، دولت روحاني تصميم‌گرفت تا با طراحي استعفا آن‌ها را از زير تيغ استيضاح رها كند. بعد از پايان اين ماجرا، بدون هيچ تعللي نام وي به عنوان وزير وزارت كار مطرح شد كه تعجب همگان را در برداشت.

روزنامه قانون نوشت: بعد از آنكه بسياري از نمايندگان مجلس استيضاح عباس‌‌آخوندي و محمدشريعتمداري را به عنوان وزير صنعت، معدن و تجارت برنامه‌ريزي كرده‌بودند، دولت روحاني تصميم‌گرفت تا با طراحي استعفا آن‌ها را از زير تيغ استيضاح رها كند. بعد از پايان اين ماجرا، بدون هيچ تعللي نام وي به عنوان وزير وزارت كار مطرح شد كه تعجب همگان را در برداشت.

گزینه انتحاری روحانی برای  وزارت كار!

نكته قابل تامل اين بود كه شريعتمداري در وزارت صمت كه با پيشينه او همخواني داشت، آن وضعيت را ايجاد كرد و امروز كه روحاني وي را براي اين وزارت جديد معرفي كرده‌است بايد منتظر فاجعه‌اي نوين در بخش كار و تامين اجتماعي مردمي باشيم كه اين روزها به دليل سياست‌هاي اشتباه و نادرست افرادي مانند شريعتمداري با معيشت خود درگير هستند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از معرفی محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: معرفی شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشان می‌دهد که رييس‌جمهور هیچ اراده‌ای برای ترمیم کابینه ندارد.

سید حسن نقوی حسینی، سخنگوی فراکسیون ولایی درباره انتخاب شريعتمداري نيز با اظهار نظري خنثي و با سياست زدن يكي به نعل و يكي به ميخ گفت: درباره آقای شریعتمداری هم این سوال وجود داشت که ایشان اگر فرد توانمندی است در همان وزارت صنعت ادامه دهد و اگر نیست که برای کار هم مناسب نیست؛ البته من معتقدم آقای شریعتمداری فرد توانمندی است و توانست وزارتخانه فشلی مانند صمت را تا حدودی قوام دهد.

رسول منتجب نيا، قائم‌مقام پيشين حزب اعتماد ملی درباره چرايي استفاده دوباره از گزينه‌اي مانند شريعتمداري در دولت پاسخ مي‌داد، گفت كه ملاك‌ها بايد برحسب شايسته سالاري، لياقت و كفايت افراد باشد و اگر اين تغيير براساس ارزيابي صورت گرفته باشد خوب است. اما اگر ملاك افراد فقط برحسب رفاقت‌ها يا اينكه آن فرد در ستاد انتخابات بوده است، نبايدملاك قرار داد وبه آن بسنده كرد.

اسماعيل گرامي مقدم، سخنگوي حزب اعتماد ملي نيز در واكنش به اين جابه‌جايي گفت كه بنده از كل تركيب دولت انتقاد دارم. اين فعال سياسي اصلاح طلب اضافه كرد كه آقاي روحاني كردارشان با رفتارشان متفاوت است. گرامي مقدم با انتقاد از اقدام روحاني براي معرفي شريعتمداري به عنوان گزينه وزارت كار گفت كه رييس دولت درباره قضيه آقاي شريعتمداري نيز يك بار ديگر به اصلاح طلبان رو دست زده است. وي درپايان افزود كه اين اقدام حسن‌روحاني هيچ اميدي را در جامعه ايجاد نخواهد كرد.

عبد‌ا... ناصري از اعضاي شوراي مشورتي اصلاح‌طلبان و عضو بنياد باران نيز كه در گذشته مخالفت خود را با حضور شريعتمداري در وزارت كار اعلام كرده بود گفت:«اين تصميم رييس جمهور با موافقت آقاي شريعتمداري بوده است و به نظر مذاكراتي بين آقايان لاريجاني و روحاني صورت گرفته ودرآن مذاكره قرارشده آقاي شريعتمداري جابه‌جا شود».

محمد علي ابطحي، رييس دفتر رييس دولت اصلاحات و از افرادي كه براي تمام جريانات و افراد سياسي معرفي شده است نيز در واكنش به سوال «قانون» مبني بر اينكه آيا شريعتمداري صلاحيت لازم براي حضور در وزارت كار را دارد يا خير در پاسخي تامل برانگيز گفت كه اين افراد از دوستان هستند و براي همين من در اين باره سخن نمي‌گويم!

با توجه به سابقه ناخوشايند محمد شريعتمداري، افكار عمومي و جريانات سياسي نگاه مثبتي به حضور دوباره اين فرد در كابينه دولت دوازدهم ندارند؛ بنابراين حسن‌روحاني نبايد بيش از اين آبروي بدنه اجتماعي حامي خود را خرج بازي‌هاي سياسي كند.

و بايد به اين رويه پايان دهد زيرا در اين روزگاري كه اذهان مردم به دليل مشكلات معيشتي و اقتصادي با بحران روبه رو شده است، انتخاب گزينه‌هاي ناكارآمدي كه در تصور مردم سابقه مناسبي ندارند مي‌تواند وضعيت دولت را نسبت به قبل بحراني كند و باقي مانده اميد مردم را نيز برباد دهد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1397/08/01
بهتره یه گزینه برا خود حسن کلید ساز پیدا کنید.....تا ۱۴۰۰ اثری از ایران و مملکت نمیزاره باور کنید....سال ۱۴۰۰ میره وسط امریکا زندگی میکنه حالا ببینید
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1397/08/01
اگر مجلس به این رای اعتماد بده فقط به مردم خیانت کرده
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1397/08/01
عجب این اقا شریعمتداری از در میره بیرون ازپنچره میاد تو اگر این اقا توان مند بود همان جا بود ومدیریت میکرد واقعا این ریس حمهور مگر چقدر وام دار این اقا هست بهتر بگوید تا مردم بدهی روحانی را بااین اقا تسویه کنند درضمن جناب نقوی این گونه طرف زدن فقط کار کسانی که شجاعت ندارند بهتر شفاف حرف بزنی یا مدیر هست یا نیست چرا دوپهلو و عمروعاص صفت خرف میزنی خجالت بکش
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1397/08/01
یک ضامن ازکمربندانتحاری اقتصادی آقای شریعتمداری مونده که انگاری قراره درساختمان وزارت کارکشیده شود! اگرلابی گری شکست بخورد بعیده درمجلس رای بیاورد! بس نیست اینهمه سال وزارت وناتوانی درتجارت؟!
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1397/08/01
این وزیر به درد وزارت کار نمیخوره با زدو بند رای میاره پدر کار سوخته میشه دستمزد پایین به کارگر میده گلو سرمایه دار پر میکنه
-
09:53 - 1397/08/01
با معرفی اقای شریعتمداری اقای روحانی به سیم اخر زده.اگه مجلس هم رای اعتماد ب ایشون بده خدا بفریاد این مردم فلک زده برسه .
-
09:59 - 1397/08/01
ما که هر چی گفتیم شما سانسور کردین .نظرات خودتونو بنویسید ما اکه عددی نیستیم قبول نکنیم جناب مدیر سیبیل از ما قیچی هم ک دست شماست .بزن دلاور خسته نباشی
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1397/08/01
اقای روحانی این یکی و دوروز را هم هر کاری میخواهی انجام بده که کار نکرده نداشته باشید.راستی چند تا کلید زاپاس هم درست کن که در جیبت باشه .به دردت خواهد خورد.
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1397/08/01
اگرشریعتمداری وزیر کارشد و وزیر رفاه رفاه رفاه رفاه شد اولین کار به محرومین ، پله کانی حقوق معلولین بهزیستی ازماهی 100 تومن به 101 تومن افزایش مصداق گرانی وقحطی وچندنرخی پوشک برای مددجویان با قیمت بسته 80 تومن وماهی 100 تومن حقوق البته با تایید بین الملل وحقوق بشر
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1397/08/01
اقا یکی بداد این مردم برسه روحانی اصلا کاری انحام نداده ونخواهد داد تا ۱۴۰۰ فاتحه ایران بخوانید
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1397/08/01
ببین چه بخوربخورکه ازدر بیرون میکنن ازپنجره میاد اقای شریعتمداری تو که وضعت خوبه دیگه چی میختی؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1397/08/01
خیانت به طبقه کار گر وگرسنه است آگه نماینده ها به این رای بدن
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1397/08/01
روز به روز تنفر جامعه نسبت به روحانی بیشتر میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
اورانوس_فوتر2
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر