دور از قانون برای ماندن افشانی در شهرداری تهران!
۷۸۸۰۹۰
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
۷۱۳۲
نماینده فریمان و سرخس با اشاره به تلاش برخی نمایندگان برای استثنا شدن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: شهردار تهران برخی از نمایندگان را در اتاق کارشان جمع کرده و از آنجا با همکاران تماس می‌گرفتند که به دوفوریت این استفساریه رای دهند که این اتفاق خوبی نیست.

خبرگزاری ایلنا: نماینده فریمان و سرخس با اشاره به تلاش برخی نمایندگان برای استثنا شدن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: شهردار تهران برخی از نمایندگان را در اتاق کارشان جمع کرده و از آنجا با همکاران تماس می‌گرفتند که به دوفوریت این استفساریه رای دهند که این اتفاق خوبی نیست.

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی درباره تلاش برخی نمایندگان برای استثنا شدن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: متاسفانه دوستان و برخی از نمایندگان به دنبال استفساریه به جای طرح دو فوریتی هستند. استفساریه اگر بخواهد دو فوریتی مطرح شود، باید دوسوم رای را داشته باشد که چنین چیزی اصولاً در این مجلس اتفاق نخواهد افتاد.

وی ادامه داد: بیش از ۱۹۶ رای موافق به قانون بکارگیری منع بازنشستگان داده شده است و قطعا این اتفاق نخواهد افتاد و تا جایی هم که می‌دانم امروز برخی از نمایندگان هم برای این موضوع تلاش کرده‌اند که موفق نشدند امضاهای لازم را جمع کنند.

نماینده فریمان و سرخس تاکید کرد: این طرح بیش از ۱۴۰ امضا نیاز دارد که چنین عددی محقق نخواهد شد و تا الان هم اتفاق نیفتاده است.

وی تاکید کرد: اگر دو فوریت این طرح انجام نشود، استفسار در هر حالتی منافاتی با اجرا ندارد و ۲۶ آبان باید این امر اجرا شود.

قاضی‌زاده هاشمی خطاب به برخی از نمایندگان که به دنبال راهکاری هستند تا شهردار تهران بر صندلی خود بنشیند، گفت: از دوستان می‌خواهم داوطلبانه از این اقدامات دست بردارند زیرا این اقدامات اثری ندارد.

نماینده فریمان و سرخس افزود: این وهن است که عده‌ای برای ماندن یک نفر یا برای چند نفر بخواهند یک قانون را با یک استفسار دور بزنند.

وی درباره اینکه برخی از نمایندگان شب گذشته از دفتر خود شهردار به سایر نمایندگان زنگ می‌زدند تا آنها را قانع کنند به این طرح دو فوریتی رای دهند، گفت: متاسفانه این اتفاق خیلی بد است. شهردار تهران برخی از نمایندگان را در اتاق کارشان جمع کرده و از آنجا با همکاران تماس می‌گرفتند که این اتفاق خوبی نیست.

قاضی‌زاده هاشمی تاکید کرد: مجلس و فضای آن و همچنین عزم و اراده نمایندگان ایستاده بر موضع‌گیری‌ها است و به نظر من دوستان باید به قانون احترام بگذارند و فشار نیاورند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1397/08/01
آخه جناب قاضی زاده هاشمی موقعی این قانون معنی و ضمام پیدا می کند که اجرای آن در کل بدنه نظام جا بگیرید نه صرف عدم بکارگیری بازنشستگان در پیکره اداره ها بلکه در کلیه نظام از بالا به پایین به جز بخش خصوصی امکان پذیر شود!!!
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1397/08/01
مگر شهرداری چقدر درامد وچه امتیازهایی دارد که این اقا کل قوانین و میخاد زیر پا بزاره که در راس قدرت بمونه
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/08/01
این نمایندگان می خواهند شهر تهران را بازی دهند به این علت همکاری نمی کنند.
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/08/01
باعث تاسفه واقعا ، شرم اوره
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1397/08/01
وای به حال ما ملت که هنوز ندانستیم نفهمیدیم ندیدیم نخواستیم بفهمیم و ووووو که در ایران چه خبر است و چرا ۵۷بوجود امد و چه ماموریتی باید انجام شود
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/08/01
کسی که اینقدر اصرار دارد درشهرداری بماند به درد شهرداری نمی خورد فکر خودش وپست مقام هست
Netherlands
18:07 - 1397/08/01
فساد علنی شده ، فاجعه است ، هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
United Kingdom
18:26 - 1397/08/01
اونقدر تبصره می ذارن که قانون هیچ می شه....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج