توصیه پلیس به زائران نیازمند به تبادل ارز
۷۸۸۲۰۷
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
۳۵۷۳ 
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا گفت: توصیه اکید به زائران این است که اگر نیاز به تبادل اسکناس و ارز دارند، حتما از مراکز مجاز این خدمت را دریافت کنند.

خبرگزاری ایسنا: معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا گفت: توصیه اکید به زائران این است که اگر نیاز به تبادل اسکناس و ارز دارند، حتما از مراکز مجاز این خدمت را دریافت کنند.

سرهنگ رضا موذن اظهار کرد: مجموعه پلیس آگاهی به عنوان یک پلیس تخصصی در کنار سایر رده های عملیاتی و اجرایی ناجا در ماموریت بزرگ همایش راهپیمایی اربعین حسینی (ع)، در کنار همکاران حضور دارد.

وی افزود: پلیس آگاهی از تمامی رده های اجرایی ،عملیاتی و ستادی و رده های تخصصی که مرتبط با موضوع اربعین بوده، در مجموعه مرزهای خروجی زائران حضور دارند.

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: همکاران پلیس آگاهی در حوزه های تخصصی و با هدف شناسایی سارقان سابقه دار، متهمان و مجرمانی که به واسطه این زمان حضور در این نقاط حضور دارند و مرتکب اعمال مجرمانه و متخلفانه می شوند و همچنین شناسایی خودروهای مسروقه و در مجموع ایجاد امنیت برای زائران از مبداء تا مقصد، حضور دارند.

موذن خاطرنشان کرد: با توجه به تجهیزات تخصصی و نیروهای متخصص که در اختیار داریم به بهترین نحو در حال تکمیل شدن امنیت زائران اربعین حسینی هستیم .

وی ادامه داد: مجموعه اقدامات پلیس آگاهی اعم از تکالیف و وظایف ذاتی و آن چیزی که به عنوان یک شهروند همکاران پلیس آگاهی در حال اجرای آن هستند، طبیعتاً به شکل کمک به زائران در اتفاقاتی در مجموعه شهری است و حتی نیازمندیهای فراتر از ماموریت های پلیس آگاهی شامل مشاوره ارائه خدمات و راهنمایی و کمک‌های جدید به زائران جزو ماموریت های کارکنان پلیس آگاهی در ماموریت اربعین است .

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا تاکید کرد: بعضاً شاهد افراد متخلف و سودجو برای ارائه اسکناس یا ویزا و یا به تعبیر عامیانه نیازمندیهای غیر واقعی و جعلی هستیم که در منطقه حضور دارند و تعدادی از این افراد که نیازمندی‌های جعلی و اسکناس‌های خارج از چرخه رسمی مراجع واگذاری می‌کردند دستگیر شده‌اند.

وی افزود: توصیه اکید به زائران گرامی این است که اگر نیاز به تبادل اسکناس و ارز دارند، از اماکن مجاز استفاده کنند و در حین مسیر حتماً مراقبت لازم از اشیا لوازم اسناد و مدارک خود شامل گذرنامه ، شناسنامه وجوه نقد به خصوص خردسالان داشته باشند.

موذن یادآوری کرد: توصیه پلیس آگاهی به زائران گرامی در آنطرف مرز این است که اگر در آنسوی مرزها نیاز به خدمات پلیس احساس کردند، از پلیس رسمی عراق و مجموعه امنیتی آن کمک بگیرند تا دچار مشکل نشوند

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج