دریک رکورد ۵۴ ساله بیتلز را شکست
۷۸۹۶۱۰
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
۱۹۳۷
رپر کانادایی برای دوازدهمین بار در سال 2018 در فهرست 10 آهنگ برتر قرار گرفت و رکورد سال 1964 بیتلز را شکست.

ایران آرت: درک با حضور افتخاری در آهنگ MIA به فهرست 10 ترانه پرفروش و برتر آمریکا راه یافت و به این ترتیب به رکوردی پایان داد که بیش از 50 سال پیش به نام گروه افسانه‌ای بیتلز ثبت شده بود.

دریک رکورد 54 ساله بیتلز را شکست

درک با نام اصلی اوبری درک گراهام در 10 ماه اول سال جاری میلادی 11 نماینده در میان 10 ترانه برتر داشت و با کار مشترک با بد بانی (ستاره پورتوریکویی موسیقی پاپ) به رکورد 12 رسید.

گروه بیتلز در 1964 با داشتن 11 ترانه در میان 10 ترانه پرفروش رکوردی ثبت کرده بود که تصور می‌شد هرگز شکسته نشود اما رپر 31 ساله کانادایی در فاصله حدود دو ماه تا پایان سال 2018 آن را به نام خود سند زد.

آهنگ MIA در حال حاضر در رتبه پنجم برترین‌هاست و نکته جالب اینکه سه ترانه درک امسال در صدر جدول پرفروش‌ها ایستاده‌اند. ضمن اینکه او سه ترانه پرفروش دیگر با دیگر خواننده‌ها دارد.

29 هفته ابتدایی سال 2018 به شکلی بسیار رویایی برای رپر جوان کانادایی پشت سر گذاشته شده است. او امسال با شکستن رکورد آشر به رکورد بیشترین حضور در صدر جدول پرفروش‌ها در یک سال دست یافت و در حال حاضر با داشتن 32 ترانه در جدول 10 ترانه برتر فقط مدونا (با 38 آهنگ) و بیتلز (با 34 آهنگ) را بالاتر از خود در جدول برترین‌های تمام دوران‌ها می‌بیند.

پنجمین آلبوم استودیویی درک با نام «اسکورپیون» اوایل سال منتشر شد و او این روزها در تور آمریکا به سر می‌برد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج