تهیه‌کننده دلدادگان: پانته‌آ با گُل هم راضی نشد
۷۸۹۸۰۹
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
۱۵۰۱۶
تهیه کننده سریال «دلدادگان» با اشاره به تغییر پایان این سریال به دلیل ترک «پانته‌آ بهرام»، گفت: دو سه بار عوامل سریال با او صحبت کردند و حتی با دسته گل به منزلشان رفتیم، اما او نپذیرفت.

خبرگزاری فارس: با پایان پخش سریال «دلدادگان»، نشستی با حضور ایرج محمدی (تهیه کننده)، منوچهر هادی (کارگردان)، بابک کایدان و مهدی محمدنژایان (نویسنده) و بابک کایدان،مهدی محمدنژادیان، غلامرضا الماسی (مدیر فیلم و سریال شبکه پنج)، سانیا سالاری، ملیکا شریفی نیا، سمیرا حسن پور، بهشاد شریفیان و علی سخنگو برگزار شد و عوامل این سریال به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

تهیه کننده سریال «دلدادگان» در پاسخ به دلایل تغییر پایان سریال چند بار با دسته‌گل به منزل «پانته‌آ بهرام» رفتیم، اما قبول نکرد

پانته‌آ بهرام، لیندا کیانی، مسعود رایگان، آرش مجیدی، مهرانه مهین ترابی، سمیرا حسن پور، شاهرخ استخری، سیامک صفاری، ملیکا شریفی‌نیا، مسعود دلخواه، مجید پتکی، سانیا سالاری و ... از بازیگران این سریال در هر سه فصل بودند.

سریال «دلدادگان» به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در 60 قسمت تولید و از شبکه سه سیما پخش شد.

در ابتدای این نشست، ایرج محمدی ضمن تشکر از مدیران سیما، گفت: از مدیران سیما تشکر می‌کنم که در ساخت و تولید این سریال ما را همراهی کردند تا سریال دلدادگان را تولید و پخش کنیم.

وی ادامه داد: از کارگردانمان منوچهر هادی تشکر ویژه دارم. او کارگردان شناخته شده‌ای است که فیلم های سینمایی‌اش میلیاردی فروش می‌کند. زمانی که می‌خواستیم قرارداد ببندیم هادی گفت من این سریال را با دستمزد پایین می‌سازم فقط به خاطر دل مردم.

تهیه کننده این سریال افزود: اولین قراردادمان را که با هادی بستیم دلگرم شدیم. ما با پاهای بیقرار این سریال را شروع کردیم اما آنچنان دلدادگی عوامل را دیدیم تصمیم گرفتیم نام سریال را تغییر دهیم.

منوچهر هادی کارگردان این سریال ادامه داد:از همه عوامل این سریال تشکر ویژه دارم.

پس از آن عوامل سریال به پرسش اصحاب رسانه پاسخ دادند که در ابتدا محمدی در پاسخ به دلیل اصلی ترک خانم بهرام در پایان سریال، گفت: فضای مجازی عرصه جدیدی را برای مردم باز کرده و باعث شده تا مردم دقیق‌تر عوامل را به چالش بکشانند. اما توصیه من به عنوان فردی از این جامعه در مورد تمامی مسائل این است که مردم از مرز انصاف نگذرند و زود دیگران را قضاوت نکرده و از حرف‌های توهین آمیز خودداری کنند.

وی با بیان اینکه من اینستاگرام ندارم اما چیزهایی شنیدم اما نباید فضای مجازی بلای جانمان شود، افزود: سریالی موفق است که تمامی قسمت‌هایش دیده شود و پایان یک سریال یعنی دیده شدن آن. پایان قسمت آخرمان این حاشیه را به وجود آورد. همه می‌دانند که ما در شرایط بد اقتصادی هستیم و هنرمندان برای دل مردم کار کردند.

محمدی با اشاره به اینکه بضاعت مالی تلویزیون حد و حدودی دارد، خاطر نشان کرد: تمامی عوامل باید دستمزدهایشان را دریافت کنند که در این زمینه همان زمان هم تلاش مدیران سیما فیلم را می‌دیدیم اما با توجه به اینکه سریال دلدادگان بیش از ۴۰۰ لوکیشن در ورامین، شهرک غزالی و ...و همچنین بیش از ۳۰ بازیگر اصلی و ۲۰۰ بازیگر فرعی داشت، تأمین بودجه این کار واقعا سخت بود.

وی با بیان اینکه در این موقعیت اکثر عوامل پروژه از خدماتی گرفته تا کارگردان و ... با من تعامل بسیاری داشتند و شرایط اقتصادی را درک می کردند، گفت: جالب است بگویم یکی از بازیگران علاوه بر نگرفتن دستمزد مبلغی پول هم به پروژه تزریق کرد.

محمدی با اشاره به اینکه من تا به حال پروژه‌ای را نیمه کاره رها نکردم، افزود: ما در این سریال فقط دو هفته توقف داشتیم که ان هم برای رفتن از فصل دو به یک بود. اما متاسفانه خانم بهرام واکنش متفاوتی داشت. شاید به لحاظ قراردادی حق با او باشد اما من معتقدم حق با مخاطب است.

وی با بیان اینکه مدیریت یک تهیه کننده جایی است که در بحران‌ها بتواند گروه را مدیریت کند، گفت: دو سه بار هادی و کایدان با او صحبت کردند و حتی با دسته گل به منزلشان رفتیم اما او نپذیرفت. حتی دو بار صحنه تصادف را تکرار کردیم اما خانم بهرام نیامد. ما برای او احترام قائلیم اما دیگر نتوانستیم پروژه را تعطیل کنیم، چراکه دوستان دیگر با پروژه های دیگر قرارداد داشتند.

تهیه کننده دلدادگان با اشاره به اینکه در پایان سریال قرار بود افسانه مقابل هاتف قرار بگیرد اما او نیامد و ما بدون افسانه سکانس‌های آخر را گرفتیم، خاطر نشان کرد: پایان بندی ما این بود که افسانه دستگیر می‌شود و ادامه ماجرا را پی می‌گیریم.

وی با بیان اینکه با ترک خانم بهرام شاید سریال دلدادگان از نظر روایت داستانی شاید لطمه خورده باشه اما مضمونی نه، گفت: یادم است در سریال نرگس در میانه راه پوپک گلدره فوت کرد و مانده بودیم چه کار کنیم. سازمان گفت بودجه می‌دهیم تا از ابتدا ضبط کنید اما قبول نکردیم. مخاطب حق دارد از ما سوال کند. ما عیبی در پایان قسمت آخر ندیدیم اما شکل اجرا متفاوت شده است.

محمدی با اشاره به اینکه یکی از افتخاراتم این است که پول کثیف به تلویزیون راهی ندارد، افزود: من محتاج ۵۰ میلیون تومان بودم که منوچهر هادی این مبلغ را به من داد. خوشبختانه رضایت مردم بر اساس نظرسنجی‌ها در ارتباطات مردمی با رسانه ملی (۱۶۲) از سریال دلداگان بسیار بالا بود. اما اکنون انتقادی به تلویزیون دارم که چرا از زمان شروع پخش سریال‌ها آمار مخاطبان را اعلام نمی‌کنید؟

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1397/08/05
بدم میاد از پانته آ بهرام خدای ادعاس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
آره چون دنبال حقش بوده. بدت میاد؟!
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1397/08/05
شما که بلدین مزخرف بسازین یه بار که جراحی کرده بود یکی دیگه شده بود این دفعه هم یه ربات جاش می ذاشتین یعنی افسانه ترمیناتور بوده
پاسخ ها
آزاده
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
واقعا اون قضیه جراحی خیلی غیر واقعی بود.
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1397/08/05
حیف اون پولی که خرج این فیلم شد،
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
آره واقعا حیف
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
سلام اسلن اخرش خوب تمام نشد باید معلوم می کردین چند وقط توی کماه چرا اینجوری شد
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
فیلم مزخرف احمقانه. وخیلی سطحی بود
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1397/08/05
آقای کارگردان و تهیه کننده و همه عوامل خسته نباشید.
خانم بهرام متاسفانه اصلا برای مخاطب ارزش قائل نشدن،محبوبیتشون هم بین بیننده ها لطمه دید.
کاش این کارو نمی کردن.
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1397/08/05
آقای هادی ،پانتهآ بهرام اصلا شباهتی با لیندا کیانی نداشت.نه قیافه،نه تیپ و هیکل و نه حتی تون صدا که با جراحی پلاستیک تغییر نمی کنه.از اولم انتخاب ایشون اشتباه بوده.
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1397/08/05
من ۶۰ سالمه.لوکیشن و طراحی صحنه و آکسسوار ضعیف فصل دوم رو بحساب وضعیت اقتصادی میذارم.اما این فیلمنامه بی منطق و سراسر متضاد و سرهم بندی شده رو چکار کنم.
اصلا کسی به شعور و سطح توقع مخاطب فکر میکنه؟
خدایا کمی دو دو تا چهار تا دونستن به ما عطا بفرما.
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/08/05
پس هنرپیشه ها ادای آدمهای روشنفکر،با گذشت را برای مردم نداشته باشند.
خانم بهرام گرو کشی بدی کرد.شاید زنگ هشدار برای انتخاب ایشان و امثال ایشان برای فیلمهای بعد است که براحتی و خودخواهی فیلم را خراب می کنند
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1397/08/05
زود قضاوت کردن درست نیست.اگر صداوسیما به موقع پول واریزمیکرد نه تهیه کننده و نه بازیگر زیرسوال نمیرفتند. خانم بهرام هم هنرمندلایقی هستند.کاش دوروز صبرمیکردید که ازسفربرگرده.
ولی خودمونیم تمام سریالای ایرانی پایانشون اونجوری که مخاطب دوست داره نیست ماشریک غمیم ولی شریک شادی نه.
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1397/08/05
شمافقط فکرمیکنیدموفق بوده ومضمون ومحتواداشته،درصورتی که چنین نیست.اگه مردم نگاه کردن فقط مجبورن.چیزدیگه وبهترباشه مطمئنااونونگاه میکنن
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/08/05
جناب کارگردان و عوامل از بازیگر همه و همه همه این حرفها را در بازار لودها و ولگردا بزنید اصلا مهم نیست که چی شد یا چی بود شما برا مطرح شدن و درخواست پول این بازیها را در میاورید که مثلا برا مردم مهم ودولت پول بیشتر به تلوزیون بده در صورتی که قماش مطرب اصلا جایگاهی ندارد که بخواهد مهم باشه مثلا نمایش و تیاتر بازی بود نبودش چه سود زیانی دارد این حرفها که چرا اینطور تمام شد چرا انطور اینها حرفها و تبلیغها زیرکانه خودتان است اصلا ۹۵درصد جامعه حتی اصلا نمیدانند که فیلم چه وقت کی شروع تمام شاید برحسب بیکاری دو بار هم تماشاکرده باشند اینها کلکها برا مطرح شدن قدیمی شد
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1397/08/05
آخه چرا با این کارش خودشو خراب کرد؟
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/08/05
پایان جالبی نداشت بنظرم آخرش نویسنده دوست داشت فقط آدم بکشه.اصلاً کاررو خرتب کرد.مگه امیر مامور نبود چراباید صحنه روترک میکرد که این اتفاقات بعدی رقم بخوره.واقعاًمضحک بود!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1397/08/05
اگه واسه همون قسمت اخر یه بازیگر جایگزین می اوردین فیلم پایان بهتری داشت ... حیف شد خیلی حیف شد
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1397/08/05
باسلام.اگه میدونستم اینقدر آخر این سریال گند تموم میشه هیچ وقت اینقدر وقت برای دیدنش نمیذاشتم واقعا که قسمت آخر خراب کرد....
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1397/08/05
اه اه خااک توسرت هنررمند نما دیگه شناختیمت
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1397/08/06
سریال ززیبای بود اماحیف که اخر خوبی نداشت
Iran, Islamic Republic of
08:28 - 1397/08/06
آخه پول بازیگرارو چرا نمیدین.حق خوری نکید.
Iran, Islamic Republic of
06:31 - 1397/08/16
تهیه کننده یعنی ثروتمند یعنی تو حسابش پول هنگفتی داره حالا تو به دروغ میگی پول ندارم غلط مکنی اصلا سریال میسازی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج