شعله تنش هند و پاکستان در صنعت سرگرمی‌سازی
۷۹۰۵۰۶
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
۴۳۳۴
دادگاه عالی کشور پاکستان طی حکمی پخش تمام مجموعه‌ها و فیلم‌های هندی را در تلویزیون این کشور ممنوع کرد تا تنش میان دو کشور درمورد منطقه کشمیر را تشدید کند.

دنیای تصویرآنلاین: دادگاه عالی کشور پاکستان طی حکمی پخش تمام مجموعه‌ها و فیلم‌های هندی را در تلویزیون این کشور ممنوع کرد تا تنش میان دو کشور درمورد منطقه کشمیر را تشدید کند.

شعله تنش هند و پاکستان در صنعت سرگرمی‌سازی

این بار اختلاف بر سر ساختمانی است که هندی ها در یک منطقه مورد دعوا دارند در کشمیر می‌سازند.

رئیس کانال‌های کابلی پاکستان این حکم را تایید کرد و گفت تحریم برنامه‌ها و فیلم‌های هندی راه حل نیست.ما باید کیفیت برنامه‌های خودمان را بالا ببریم.»

سال ۲۰۱۷ کشور پاکستان ابتدا نمایش مجموعه‌های هندی را از تلویزیون این کشور ممنوع کرد و سپس طی حکم نمایش فیلم‌های هندی در سینماهای پاکستان را نیز غدغن کرد. این رفتارها سبب شد تا هندوهای متعصب در کشور هند اعلام کنند نمایش تمام فیلم‌های هندی که با بازیگران پاکستانی ساخته شده را باید به حالت تعلیق درآورد و به اعمال خشونت در سالن سینماهای نمایش دهنده این فیلم ها تهدید کردند نمایش فیلمی مانند «رئیس» با بازی شاهرخ خان که بازیگر نقش اول زنش ماهیرا خان یک پاکستانی است با اما و اگر روبه رو شد. و در حال حاضر همکاری سینمای هند با بازیگران پاکستانی به حالت تعلیق در آمده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج