برنامه‌هایی برای گذر از خاموشی تهران
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۹۱۵۷۳
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
۸۵۴۹
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران با اشاره به برنامه‌های وزارت نیرو برای عبور از پیک بار سال ۹۸ گفت: در این خصوص طرح‌های ویژه ملی، برنامه‌های مدیریت سمت تقاضا، طرح‌های بهینه سازی، راهبردی، نگهداری شبکه و بهره وری اقتصادی در نظر گرفته شده است تا بتوانیم در استان تهران مسئله خاموشی را مدیریت کنیم.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران با اشاره به برنامه‌های وزارت نیرو برای عبور از پیک بار سال ۹۸ گفت: در این خصوص طرح‌های ویژه ملی، برنامه‌های مدیریت سمت تقاضا، طرح‌های بهینه سازی، راهبردی، نگهداری شبکه و بهره وری اقتصادی در نظر گرفته شده است تا بتوانیم در استان تهران مسئله خاموشی را مدیریت کنیم.

 حاجی رضا تیموری امروز در رزمایش ملی آمادگی مولدهای برق اضطراری اظهار کرد: اصلاح تعرفه با هدف کاهش مصرف مشترکان پرمصرف اجبار به کاهش ۳۰ درصد بار صنایع بالای یک مگاوات، تغییر ساعت کار ادارات، ساعت قطع چاه‌های کشاورزی، استفاده از مولدهای خودتامین، کنترل بار روشنایی معابر و پارک‌ها، سرویس کولرهای آبی و همچنین اجباری نبودن همکاری دو ساعته ایستگاه‌های CNG جزو برنامه‌های کاهش پیک بار سال ۹۸ در استان تهران تعریف شده است.

وی با بیان اینکه صنعت برق یکی از حیاتی‌ترین صنایع کشور محسوب می‌شود و بی شک نقش انرژی در زندگی روزمره تاثیر زیادی در ادامه حیات انسان دارد گفت: در حال حاضر دو میلیون و ۲۶۰ هزار مشترک با جمعیتی بالغ بر ۵.۵ میلیون نفر در استان تهران وجود دارد که تعداد روستاهای برق دار ۷۵۵ روستا با بیش از ۹۸ هزار مشترک تعریف شده است اما میزان مصرف انرژی در کشور بسیار بالا تعریف می‌شود که دلیل آن را می‌توان تکنولوژی نامناسب، وجود الگوی مصرف نادرست، فرهنگی نامناسب مصرف انرژی و ارزان بودن قیمت انرژی تعریف کرد.

به گفته وی، یکی از سیاست‌های کلی ابلاغی توسط مقام رهبری تاکید بر پدافند غیرعامل عبارت است از مجموعه اقدامات غیر مسلحانه که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی، تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن است. از این رو در حوزه برق نیز به این مسئله توجه کرده‌ایم.

او با بیان اینکه یکی از راهبردهای پدافند غیرعامل رصد کردن تهدیدات دشمن است، گفت: رزمایش امروز با هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور، وزارت نیرو و شرکت توانیر با هدف حفاظت از شریان‌های حیاتی در مواقع حساس و بحرانی و استمرار خدمات ضروری انجام شد.

تیموری با اشاره به مشکلات و چالش‌های موجود در صنعت برق، گفت: وجود فرهنگ نامناسب مصرف انرژی و عدم همراهی مناسب مشترکان دیماندی در استفاده از مولدهای اضطراری وجود ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم خطوط انتقال، فوق توزیع و توزیع، سرقت تجهیزات شبکه و سرقت انرژی از جمله مشکلات و چالش‌های صنعت برق است.

وی افزود: علاوه بر این مسئله سخت وصول بودن مطالبات از نهادهای دولتی و نظامی یکی دیگر از مشکلات موجود در این عرصه است. چرا که در حال حاضر بالغ بر ۳۴۸ میلیارد تومان بدهی دستگاه‌های اجرایی و نظامی استان تهران است که از این میزان ۴۲ میلیارد تومان سهم ارگان‌ها و فرمانداری‌ها و ۲۵ میلیارد سهم نیروهای مسلح می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر