ورود آقايــان، آزاد!
۷۹۲۵
۱۴ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۸
۳۰۲۸۲
آقايان! شما هم بايد به فكر زيبايي‌تان باشيد
اين روزها ديگر مردان فراموش كرده‌اند به پوست‌شان اهميت بدهند. اما گاهي اوقات خريد محصولات زيبايي خانم‌ها به گردن مردان مي‌افتد؛ اينجور وقت‌ها مردان بايد به فكر خودشان هم باشند.
برترین مجله اینترنتی ایراناين روزها ديگر مردان فراموش كرده‌اند به پوست‌شان اهميت بدهند. با اين آفتاب و آلودگي‌هايي كه وجود دارد پوست و مو يكي از اساسي‌‌ترين عضوهايي هستند كه آسيب مي‌بيند و  به همين دليل ما در اين شماره به معرفي محصولات مراقبت از پوست آقايان پرداخته‌ايم تا نه تنها اجحافي در حق آن‌ها نشده باشد بلكه به آقايان بگوييم كه استفاده از كرم‌هاي ضد‌آفتاب چيزي از ژست مردانه آن‌ها كم نمي‌كند بلكه باعث مي‌شود از سلامت خود محافظت كنند؛ مسئله‌اي كه اين روزها در ميان دغدغه‌هاي زندگي، كمتر كسي به آن فكر مي‌كند.مناسب براي پس از اصلاح

افترشيو adidas

اين محصول بعد از اصلاح صورت از به‌وجود آمدن جوش جلوگيري مي‌كند و به خاطر مواد الكلي كه در آن وجود دارد احساس خنكي مطلوبي به شما مي‌دهد و باعث ضد‌عفوني شدن پوست مي‌شود. آديداس به درد آقايان ورزشكاري مي‌خورد كه به برند آديداس وفادارند. آديداس fair play انتخاب خوبي است براي آقايان جوان.
  • قيمت: 6100 تومانيك كرم عجيب با  عصاره جينسينگ
 
Yves ROCHER

اين محصول ژل آبرساني است كه پوست‌هاي خشك را مرطوب مي‌كند و يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هايش اين است كه ضد‌درخشش و براي آقايان مناسب است. اين محصول شركت ايوروشه حاوي عصاره گياه جينسينگ است. اين محصول براي پوست‌هاي چرب هم مناسب است زيرا پوست را مات مي‌كند.
  • قيمت: 14500 تومانمصرف كنيد تا خنك شويد

OLD SPICE

اين برند قديمي، دئودورانت هم دارد، دئودورانتي كه خاصيت خنك كنندگي و نرم كنندگي بسياري دارد. اين محصول مناسب پدربزرگ يا پدرهايي است كه از اين محصولات خاطره دارند و هنوز هم به اين شركت وفادار هستند.
  • قيمت: 4200 تومانمرطوب‌كننده ويژه آقايان

QV

اين كرم از آفتاب سوختگي و پيري زودرس پوست جلوگيري مي‌كند و با دادن طراوت و شادابي به پوست،  پوست را چرب نمي‌كند. اين كرم بي‌رنگ است و جذب فوق‌العاده سريعي دارد. اين محصول انتخابي مناسب است براي آقاياني است كه پوست حساسي دارند همچنين اين كرم بدون بو است.
  • قيمت: 14900 تومانژلي كه دوست موهاست

LOREAL

اين محصول حالت‌دهنده و ثابت‌كننده خيلي قوي براي موهاي آقايان است و مي‌تواند بدون ايجاد چسبندگي و خشكي در موها آن‌ها را به بهترين شكل حالت بدهد. شفافيت و درخشندگي موهاي خود را با اين محصول به رخ بكشيد. با اين ژل مي‌توانيد در كنار تغذيه كردن مو با ويتامين‌هاي درون محصول از موها در مقابل آسيب ديدگي حفاظت كنيد.
  • قيمت: 6900 تومان ژل لاغري محرك سلوليت‌ها

GUINOT

اين كرم با فرمولي كه قدرت نفوذ فوق العاده‌اي دارد به محل تجمع سلول‌هاي چربي حمله مي‌كند و به‌صورت عمقي روي چربي‌هاي اضافي فعاليت مي‌كند تا بدن فرم زيباتري پيدا كند. اين كرم ايجاد سلول‌هاي چربي را كاهش و آزاد‌شدن اين سلول را افزايش مي‌دهد.
  • قيمت: 72000 تومانمناسب براي سالمندان

OLD SPICE

اين محصول را پدر‌ها و پدر بزرگان ما خوب به ياد دارند. از آن برند‌هايي است كه هنوز هم كه هنوز است آن‌ها به آن اعتماد دارند و حاضر نيستند از عقيده‌شان منصرف شوند. به هر حال Old Spice يكي از برند‌هاي قديمي و امتحان پس داده است. اين محصول بعد از اصلاح پوست را نرم مي‌كند.
  • قيمت: 7900 تومانبالاترين حفاظت از پوست

ضدآفتاب PHYTOMER

اين محصول با بيشترين حفاظت از پوست از چين و چروك‌هايي كه به خاطر آفتاب به‌وجود مي‌آيند جلوگيري مي‌كند.  اين محصول بعد از استفاده رنگ طبيعي دارد و در مقابل عرق كردن و آب مقاوم است. اين كرم يكي از محصولات 2جانبه فيتومر است كه هم خانم‌ها مي‌توانند از آن استفاده كنند هم آقايان.
  • قيمت: 33600 تومانماهيچه‌هاي صورت را سفت كنيد

كرم ليفتينگLIERAC

اين كرم باعث بازسازي ماهيچه‌هاي صورت و جلوگيري از ايجاد غبغب مي‌شود و در عين حال باعث ليفتينگ و سفت شدن پوست مي‌شود. اين محصول داراي عوامل تحريك‌كننده پوست براي ساخت كلاژن است. شركت ليراك يكي از بهترين شركت‌هاي توليد محصولات پوست متنوع براي آقايان است.
  • قيمت: 68000 تومان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج