۹۹۰ دقیقه‌ای‌های لیگ برتر را بشناسید
۷۹۳۱۱۷
۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱
۶۰۴۸ 
با انجام تعدادی از بازی های هفته یازدهم اکنون بازیکنانی هستند که در تمام هفته های لیگ برتر برای تیمهایشان به طور کامل بازی کرده اند.

ورزش سه: هفته یازدهم لیگ برتر با انجام چند بازی برگزار شد هرچند پرسپولیس به دلیل درگیری در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و حضور در فینال، دو بازی عقب مانده دارد و یک بازی هم فردا برگزار می شودو سپاهان و سایپا نیز جمعه به مصاف هم می روند. با این وصف و تا این زمان از مسابقات لیگ برتر 10 بازیکن هستند که در تمام یازده هفته لیگ برتر بازی کرده اند و برخی نیز این شانس را دارند تا در بازی در هفته یازدهم به جمع اضافه شوند.

990 دقیقه ای ها

10 بازیکن در 11 بازی لیگ حضور داشته و 990 دقیقه در ترکیب تیمشان حضورداشته اند که نامشان به این شرح است:

محسن فروزان و محمد طیبی تراکتورسازی ، محمدستاری پارس جنوبی، مسعود ریگی،نعمتی و مرتضی منصوری پدیده، میثم تهیدست سپیدرود، فرشاد فرجی نساجی، مجتبی بیژن نفت مسجد سلیمان و مصطفی کیانی از استقلال خوزستان بازیکنانی هستند که تاالان در تمام یازده هفته در ترکیب تیمشان بازی کرده اند.

11 بازی و دقایق کمتر

5 بازیکن دیگر نیز در لیگ برتر امسال هستند که در یازده هفته لیگ برتر بازی کرده اند اما دقایق بازی شان کمتر است. این 5 بازیکن به ترتیب :میلاد قربان زاده سپیدرود(988 دقیقه) ، محمد آبشک نساجی مازندران (978 دقیقه)، علیرضا علیزاده نفت مسجد سلیمان (977 دقیقه)، دانیال اسماعیلی فر تراکتورسازی (948 دقیقه) و امین قاسمی نژاد از پدیده (944 دقیقه) هستند.

شانس های رسیدن به 990

اما بازیکنانی هم هستند که در ده مسابقه تیمشان در هر ده بازی حضور داشته اند:مهدی کیانی ، پیام نیازمند،عزت الله پورغاز ( سپاهان)، امید خالدی، آرش رضاوند (سایپا)، حجت حق وردی، مگنو باتیستا ، وحید شیخ ویسی و سجاد مشکل پور(پیکان)، عزیز معبودی، فرناندو دخسوس و حسین کنعانی زادگان(ماشین سازی)، اکبر ایمانی، حسین ساکی و وفا هخامنش(صنعت نفت)، احمد گوهری و مجتبی لطفی(پارس جنوبی)، میلاد فراهانی(نفت مسجد سلیمان)، اکبر صادقی(پدیده)،مهرداد پورابوالقاسم (استقلال خوزستان) هستند که هرکدام 900 دقیقه بازی کرده اند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج