۷ پروژه خیره‌کننده و هیجان‌انگیز دنیای فناوری
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۹۳۸۵۷
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۸
۱۱۷۷۸
در دنیای وب در هر لحظه شركت‌های نوپا هزاران پروژه نوآورانه با ایده‌های نوین و خلاقانه ارائه می‌کنند و بسیاری از آنها با پویش‌های جذب سرمایه مردمی مورد حمایت قرار می‌گیرند. كافی است سری به وبگاه‌هایی مانند كیك‌استارتر یا ایندیگوگو بزنید تا از پروژه‌های متنوع و عجیب و البته در بین آنها پروژه‌های بسیار مفید و برجسته‌ای كه در حال پیشرفت هستند مطلع شوید.

روزنامه جام جم - یاسمین مشرف: در دنیای وب در هر لحظه شركت‌های نوپا هزاران پروژه نوآورانه با ایده‌های نوین و خلاقانه ارائه می‌کنند و بسیاری از آنها با پویش‌های جذب سرمایه مردمی مورد حمایت قرار می‌گیرند. كافی است سری به وبگاه‌هایی مانند كیك‌استارتر یا ایندیگوگو بزنید تا از پروژه‌های متنوع و عجیب و البته در بین آنها پروژه‌های بسیار مفید و برجسته‌ای كه در حال پیشرفت هستند مطلع شوید.

نكته نه‌چندان خوشایند این كه بسیاری از این پروژه‌ها حتی آنهایی كه بهترین اهداف را دنبال می‌كنند ممكن است در نهایت شكست خورده و بی‌سرانجام بمانند. در ادامه با چند پروژه غیرمعمول، جاه‌طلبانه و هیجان‌انگیز دنیای فناوری آشنا می‌شوید كه در آینده نزدیك به بازار راه می‌یابند و نگاه‌های شیفتگان محصولات فناورانه را به خود خیره خواهند كرد.

یخچال غیربرقی

یخچال غیربرقی كه فقط با آب كار می‌كند نه تنها در سفرهای برون شهری، بلكه در كشورهای درحال توسعه یا مناطقی از جهان كه با بحران كمبود نیروی برق مواجه هستند می‌تواند وسیله مفیدی باشد. شاید این یخچال، مواد غذایی را به اندازه یخچال‌های استاندارد سرد نكند اما قول ایجاد سطح مناسبی از دما را كه مواد غذایی در آن بدون نیاز به وصل شدن به پریز برق تازه می‌مانند به مصرف‌كنندگان می‌دهد. این یخچال قابل حمل كاملا باریك می‌شود و می‌تواند در كمتر از 20 ثانیه مانند یك چادر باز شود.

7 فناوری عامه‌پسند

این ویژگی، امكان حمل آن را به‌راحتی و به هركجا كه بخواهید به شما می‌دهد. شما می‌توانید بعد از آنكه یخچال را در محل مورد نظر مستقر كردید درِ آن را باز كرده و مواد غذایی را داخلش قرار دهید، سپس با ریختن آب در قسمت تعبیه شده، مواد غذایی خود را سرد نگه دارید. آب انرژی گرمایی مواد غذایی را جذب كرده و با تبخیر از طریق یك ماده هوشمند به نام فیز تك (PhaseTek) دمای مناسبی برای نگهداری مواد غذایی فراهم می‌كند.

مسواك فوق سریع

سال‌هاست كه استفاده از مسواك‌های الكتریكی، تنها راه آسان‌تر شدن كار كسانی است كه مسواك زدن مداوم، استفاده از نخ دندان و شست‌وشوی دهان با دهان‌شویه‌ها برای آنها بسیار خسته‌كننده است. هرچند این مسواك‌های خودكار گام مناسبی در این جهت هستند اما نمی‌توانند كار زیادی برای كاهش میزان خسته كننده و وقت‌گیر بودن مسواك زدن انجام بدهند.

7 فناوری عامه‌پسند

برای حل این مشكل، بتازگی مسواك كاملا خودكاری كه ظاهرا فقط در چند ثانیه همه كار را انجام می‌دهد طراحی شده است. مسواك طراحی شده، اساسا یك ابزار دهانی زبر است كه در داخل دهان قرار می‌گیرد. پس از این‌كه شما این ابزار را در داخل دهان قرار داده و آن را روشن كردید، حركات نوسانی با فركانس بالای آن دندان‌های شما را طی چند ثانیه كاملا تمیز می‌كند درست مثل وقتی كه با دقت مسواك زده‌اید!

وسیله نقلیه شخصی تاشونده

انسانِ امروز در عصر طلایی فناوری زندگی می‌كند. درطول سال‌های گذشته موتورهای الكتریكی، كوچك‌تر و قدرتمندتر شده‌ و باتری خودروها عمر طولانی‌تری یافته‌اند. وسایل حمل و نقل زیادی وجود دارند كه اگر روند تحولات آنها را دنبال كنیم به نظر می‌رسد با گذشت هرماه پیشرفته‌تر و حیرت‌انگیزتر از قبل می‌شوند. وبگاه كیك‌استارتر ابزار حمل و نقل شخصی جدید و شگفت‌انگیز دیگری را در این زمینه معرفی می‌كند.

7 فناوری عامه‌پسند

این ابزار در نگاه اول تقریبا شبیه هاوربردهایی به نظر می‌رسد كه یكی دوسال پیش محبوبیت زیادی داشتند، اما ابزار جدید ویژگی‌های عمده زیادی دارد كه آن را از هاوربردها متمایز می‌کند. قابل توجه‌ترین این ویژگی‌ها تایرهای بزرگ و سبك، موتورهای توپی و یك طرح تاشونده منحصر به فرد است كه حمل آن را زمانی كه سوار آن نیستید بسیار آسان می‌كند.

چراغ دوچرخه لیزری

این روزها چراغ‌های دوچرخه در انواع شكل‌ها، اندازه‌ها و تنظیمات وجود دارند، اما صرف نظر از این‌كه چه ظرایفی در ساخت آنها به كار رفته است، هنوز هم در برخی موقعیت‌ها ویژگی‌های مناسبی ندارند. برای مثال، اگر شما در نقطه كور یك وسیله نقلیه - منطقه‌ای در اطراف وسیله نقلیه كه راننده نمی‌تواند بطور مستقیم آن را ببیند - دوچرخه سواری كنید هرچقدر هم كه چراغ دوچرخه شما نور روشنی داشته باشد ممكن است راننده، شما را كه درحال نزدیك شدن هستید نبیند.

7 فناوری عامه‌پسند

حالا اگر راهی وجود داشته باشد كه نه تنها رانندگان وسایل نقلیه را از موقعیت كنونی شما در جاده مطلع سازد بلكه آنها را از موقعیت بعدی‌تان نیز آگاه كند قطعا ایمنی دوچرخه سواری را به میزان زیادی افزایش خواهد داد. یك چراغ دوچرخه لیزری كه با این هدف طراحی شده نه‌تنها جاده را برای دوچرخه سوار روشن می‌كند، بلكه نمادی از یك دوچرخه بزرگ و روشن را شش متر جلوتر از او ایجاد می‌كند. در واقع این چراغ، اثر قابل دید دوچرخه را به‌گونه‌ای گسترش می‌دهد كه رانندگان خودرو را حتی از موقعیت‌های بعدی دوچرخه سوار قبل از این‌كه او به آن موقعیت‌ها برسد نیز آگاه می‌کند.

اپلیكیشن آبدهی به گیاهان

شاید زنده و سرحال نگه داشتن یكی دو گلدان كار زیاد سختی نباشد اما وقتی مجموعه گل و گیاهی كه در منزل از آنها نگهداری می‌كنید توسعه می‌یابد اطمینان از این‌كه دوستان شاخ و برگدار شما به اندازه كافی آبرسانی می‌شوند برایتان به یك چالش بزرگ تبدیل می‌شود. نه تنها میزان آبی كه گیاهان مختلف برای شادابی خود به آن نیاز دارند متفاوت است بلكه زمان آبدهی نیز برای رشد مناسب گل‌ها و گیاهان مختلف یكسان نیست. بنابراین پیگیری این‌كه به هریك از گلدان‌ها چه زمانی و چه مقدار آب داده شود تجربه گیج‌كننده‌ای خواهد بود.

7 فناوری عامه‌پسند

اپلیكیشن یادآوری كننده‌ای كه در وبگاه ایندیگوگو معرفی شده برای كسانی كه غفلت آنها از آبدهی قاتل گیاهان‌شان بوده است می‌تواند مفید باشد. بعد از این‌كه شما نام تمام گیاهان‌تان را وارد این اپلیكشین می‌كنید، اپلیكیشن زمانی را كه هر كدام از گیاهان نیاز به آبدهی دارند به شما اعلام كرده و زمانبندی آبدهی بعدی را در مورد تمام گیاهان فهرست می‌كند. این اپلیكیشن همچنین مانند یك گیاه‌شناس عمل كرده و به شما در تشخیص مشكلات مختلف رشد گیاهان كمك می‌كند. بهترین بخش ماجرا این است كه بعد از به نتیجه رسیدن كمپین تامین سرمایه برای این پروژه، این اپلیكیشن هم در دستگاه‌های اندروید و هم در iOS قابل دسترسی است.

كلید هوشمند

حتما برایتان پیش آمده كه فراموش كنید آیا درهای ورودی منزل‌تان را قفل كرده‌اید یانه. هنگامی كه این اتفاق می‌افتد، شما دو گزینه دارید: به خانه بروید و قفل‌بودن درها را امتحان كنید یا این‌كه تمام روز را در نگرانی سپری كنید. اما گزینه سوم استفاده از قفل‌های هوشمندی است كه می‌تواند شما را از قفل‌بودن درها مطمئن كند. بسیاری از این قفل‌های هوشمند متصل به اینترنت كه اكنون وجود دارند می‌توانند به شما اطلاع دهند كه آیا درِ منزل‌تان قفل شده است یا نه.

7 فناوری عامه‌پسند

نكته منفی این قفل‌ها این است كه نیاز به فرایند نصب نسبتا دشواری دارند، اما قفل جدیدی كه در كیك استارتر معرفی شده فرآیند راه‌اندازی بسیار ساده‌ای دارد. كافی است یك قطعه پلاستیك حاوی حسگرها را روی كلیدتان قرار دهید. این قطعه پلاستیك حاوی یك شتاب‌سنج و یك ژیروسكوپ یا چرخش نما است كه می‌تواند چرخش كلید در یك نقطه ثابت در فضا (یعنی یك قفل) را تشخیص دهد و شما برای اطمینان از قفل كردن در كافی است فقط به صفحه پلاستیكی روی كلیدتان نگاه كنید.

صندلی پوشیدنی بیونیك

تقریبا همه ما قرار گرفتن در وضعیت نامناسب و خستگی در رفت و آمدهای روزمره را تجربه كرده‌ایم. شگفت‌انگیز خواهد بود اگر بتوانیم در چنین شرایطی به‌راحتی روی یك صندلی كه ناگهان ظاهر می‌شود بنشینیم و به پشتی آن تكیه دهیم. بویژه اگر این صندلی ابزاری ساخته شده بر پایه اصول زیستارشناختی (ارگونومیك) برای نشستن باشد تا مناسب‌ترین وضعیت نشستن را برای شما ایجاد كند. بتازگی پویش جدیدی در وبگاه كیك استارتر، یك جفت پایه پوشیدنی تاشو را معرفی می‌كند كه به یك صندلی چرخنده قابل حمل تبدیل می‌شوند.

7 فناوری عامه‌پسند

این صندلی پوشیدنی زیستارشناختی به این منظور طراحی شده كه در موقعیت‌های نامناسب، بهترین و سالم‌ترین شرایط را از نظر زیستارشناختی برای بدن و بویژه شانه‌ها ایجاد كند. این صندلی كه براحتی باز می‌شود كمی بیش از یك كیلوگرم جرم دارد، در هر شرایطی قابل پوشیدن است و تحمل وزنی به اندازه 120 كیلوگرم را دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیان طب - فوتر