زمان بررسی «ترمیم دستمزد» مشخص شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۴۴۲۸
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
۸۰۹۳
نماینده کارگران در شورای عالی کار از برگزاری جلسه این شورا خبر داد و گفت: این جلسه سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود و امیدوارم بتوانیم هرچه سریعتر قدرت خرید از دست رفته‌ کارگران را احیا کنیم.

خبرگزاری تسنیم: جلسه شورای عالی کار در هفته ای که گذشت برگزار نشد. در حالی که این وعده اولین وعده شریعتمداری وزیر کار بود و انتظار می رفت که بدون وقفه برگزار شود.

علی خدایی (عضو کارگری شورای عالی کار) در این رابطه با تایید لزوم برگزاری جلسه‌ی «ترمیم دستمزد» در اولین فرصت ممکن می‌گوید: پیرو پیگیری‌های صورت گرفته و آخرین خبر از منبع موثق، جلسه شورای عالی کار با موضوع ترمیم قدرت خرید کارگران، سه‌شنبه هفته پیش رو برگزار خواهد شد.

وی افزود: البته هنوز دعوتنامه مربوط به جلسه به دستمان نرسیده اما بنابه اظهار همان منبع، دعوتنامه نیز در روز شنبه ارسال خواهد شد.

خدایی در ارتباط با احتمال افزایش دستمزد با تاکید بر محاسبات شهریور ماه کمیته دستمزد گفت: پیگیری همکارانم در شورای عالی کار و بررسی‌های دوستان در کارگروه مزد کماکان ادامه دارد و امیدوارم بتوانیم هرچه سریعتر قدرت خرید از دست رفته‌ کارگران را احیا کنیم.

به گزاش تسنیم 6آبان ماه سال جاری بود که محمد شریعتمداری مطالبه کارگران برای برگزاری جلسه شورای عالی کار را قابل تحقق دانست و گفت: امیدواریم همین هفته آینده جلسه شورای عالی کار برگزار شود و بتوانیم به تصمیم سه‌جانبه‌ای در زمینه کاهش قدرت خرید کارگران برسیم.

وی همچنین بر ضرورت تداوم سه‌جانبه‌گرایی تأکید کرد و گفت:‌این ارتباط چه در قالب شورای عالی کار و چه به صورت مجازی باید تداوم یابد.

وزیر کار، موضوع بنگاه‌های مشکل‌دار را یکی دیگر از اولویت‌های خود در وزارت کار عنوان کرد و گفت: هفته آینده در زمینه واحدهای تولیدی مشکل‌دار نیز جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد که این موضوع نیز از اولویت‌های مهم در وزارت کار برای صیانت از نیروی کار است.

طبق محاسبات نمایندگان کارگران در شورای عالی کار قدرت خرید کارگران در سال جاری کاهش چشمگیری داشته است. تا جایی که بعد از تعیین دستمزد 97، حداقل دستمزد سال جاری جوابگوی 50 درصد هزینه های زندگی بود اما اکنون این رقم به 32 درصد رسیده است. بنابراین می توان گفت فاصله 50 درصدی دستمزد تا معیشت از ابتدای امسال به 70 درصد افزایش یافته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
15:36 - 1397/08/17
همش شعار فقط شعار
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
اختلاف طبقاتی خیلی زیاد شده خدا از سرتون نگذره.
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/08/17
بخدا پدرما سوخت زیر فشار و گرانی
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1397/08/17
فقط یک نکته ظریف هست که معمولا از قلم میافته. تا پایان سال4 ماه بیشتر نمانده و هر سال طبق روال عادی شورای تعیین حقوق و دستمزد کارگران با حضور نمایندگان کارگران و دولت و کارفرما تشکیل میشود و بعد از چندین جلسه ی بظاهر بی نتیجه و کش و قوسهای فراوان و اخبار ضد و نقیض ، 2 تا 3 درصد بیشتر از تورم!!! سقف حقوق برای سال بعد تعیین میشه. پس میتوان اینطور نتیجه گرفت که میشود برای صرفه جویی در وقت عزیزان نمایندگان کارگری و دولت و کارفرما و جهت جلوگیری از دوباره کاری، این جلسات را تا میران لازم کش بدهند تا به آخر سال نزدیک شود و مانند سنوات قبل نسخه حقوق را بپیچند..
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1397/08/17
فقط کارگران پس ما بازنشسته های فرهنگی چی باز هم فقط فکر کارگران هستند که چرخ تولیدشان ازکار نیفته گور بابای ما بازنشسته ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
بازم خدا را شکر وضعیت بازنشستگان فرهنگی قدری بهتر از بازنشستگان تامین اجتماعیه و انشاءالله بهتر بشه..پدرم با سی سال سابقه سال 84 بازنشست شده و الان ماهیانه 1 میلیون و 290 هزار تومان دریافتی میگیره.دریافتی شما هم همین مقداره؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
حسادت چی را داری می کنی لحاف ملا نصردین امسال دولتی سر شما فرهنگی و کارمندان وهمه نورچشمیها این دولت خدمتگذار فقط ۱۰۰ هزار تومان گذاشت رو حقوق کارگران اولا مگر تو تواین مملکت زندگی نمی کنی اینها فقط شعاره چیزی به کسی نمی دهند شما لطفا حرص نخور می ترسم سکته بزنی همسرت بیوه شود و دوما تو این مملکت اگر چیزی بخواند بدند همش مال شما فرهنگیهای محترمه آخه شما خیلی زحمت می کشید بچه بازی که نیست تو یک سال سرجمع شما ۹۰ روز بقول خودتان گرد گچ می خورید ببخشید می خواستم یاداور شون مطمئن باشید چیزی به کارگر نمی دهند بعد حقوق کارگر را دولت نمی دهد که شما حرص می خوری بهمه مقدسات قسم بعد از ۲۴ سال سابقه الان یک میلیون پانصد حقوق می گیرم الان چهار ماه است همین راهم ندادند می دونم که باور نمی کنی فقط شما حرص نخور. ما بجهنم
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1397/08/17
تورم حداقل ۱۵۰ درصد رشد داشته است حالا پس از چندین ماه و برگزاری جلسات متعدد قرارشده تازه بررسی شود؟احتمالا به هر نفرباهزارمنت ۲۰ یا۳۰هزارتومان اضافه شود
United Kingdom
00:19 - 1397/08/18
شریعتمداری خر مراد رو سوار شد دیگه چیکار به دستمزد داره
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1397/08/18
به خدا دروغه دروغه دروغه اصلا روز اول ناف اینها را با دروغ بستند حناتون دیگه رنگی نداره سانسورچی خدا خیرت ده اگر این نظر من را پخش کنی وخدا لعنتت کنه اگر سانسور کنی
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1397/08/18
تو را خدا یه کاری برامون بکنید من یک و دویست میگیرم قسط و کرایه را میدم فقط 300 تومن برام میمونه و پنج روزه تموم میشه یعنی من تو ماه فقط 5 روز پول تو جیبمه 25 روز باید ناراحتی و شرمندگی را تحمل کنم سه ماهه خانواده م رنگ گوشت را ندیدن منظور گوشت گوساله ست صد بار بهم گفتن بخرم ولی پول ندارم مثلا کارمندم. من کارمند شرکتی الان یه ریال پول ندارم دارم سکته میکنم
United Arab Emirates
08:24 - 1397/08/18
اگه مو ضوع کسر حقوق بود در روز اول اجرا می شد ولی حالا که بحث دادن حق مسلم به قشر زیر خط فقر می رسه امروز و.فردا و...فقط کارگر را برای مشروعیت بخشیدن به خودتون در زمانهای خاص می خواهید!
France
10:48 - 1397/08/18
اینا همشون حرفای خالیه فقط میزنن انقدر این جلسه رو میزارن تا بشه اسفند ماه که اون نوقع واسه دستمز سال ۹۸ تصمیم گیری میکنن
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1397/08/18
اینقدجلسه اینقد حرف مفت اینقد ''''''''وشعر بگفتید ک دیگه
حالمون از قیافه و حرف اتون بهم میخوره
بقران ب پیمبر اگ کس دیگ جای شما بی شرم ها بود
خودشو آتش زده بود واقعا خجالت نمیکشید
اخ یک چقد وعده چقد جلسه چقد دروووووغ چقد بجلسهحیایی
دارید میبینید آهای مسیولین مردم دارن تن فروشی میکنن
نمیبینید!!!!!!!!!!نمیشنوید !!!!!!!!!!!!!
برید سالن دادگاهها!!!!!!!
مجبورن مجبور !!!!!!!!!
یک زن سرپرست چیکار کنه
مستمری شوهرش میشه یک میلیون ۲۰۰
با کرایه خونه و بچه بزرگ و کوچیک چیکار کنه !!!!!!!
بقران داره ظلم میشه !!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1397/08/21
میخوام اضافه نشه ما منتظر مرگیم دیگه کارمون از حقوق گذشته ازبدبختیم ردکردیم هیچ دلخوشی نداریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر