رکوردهای ناخواسته رئال مادرید با لوپتگی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۵۶۷۱
۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
۴۸۴۱
 شبکه فاکس اسپورتس در گزارشی به تعدادی از رکوردهایی اشاره کرد که رئال مادرید تحت هدایت «یولن لوپتگی» به شکلی کاملا ناخواسته و البته در مسیری منفی و غیر قابل افتخار از خود بر جای گذاشته است.

 ایرنا: شبکه فاکس اسپورتس در گزارشی به تعدادی از رکوردهایی اشاره کرد که رئال مادرید تحت هدایت «یولن لوپتگی» به شکلی کاملا ناخواسته و البته در مسیری منفی و غیر قابل افتخار از خود بر جای گذاشته است.

فاکس اسپورتس روز یکشنبه نوشت: عادت همیشگی ما شمردن رکوردهای رنگارنگ رئال مادرید چه در لیگ و چه در رقابت های اروپایی بوده است اما ظاهرا کهکشانی ها به منظور ایجاد تعادل بین فراز و نشیب هایشان، در فصل جدید رکوردهای ناخواسته ای را از خود بر جای گذاشته اند که در گزارش زیر به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره شده است.

3 – کمترین استقبال هواداران از بازی های خانگی در سانتیاگو برنابئو طی یک دهه اخیر

سفیدپوشان در نخستین دیدار فصل 2018 – 2019 لالیگا میزبان ختافه بودند؛ پیروزی با اختلاف 2 گل برای میزبان قابل پیش بینی بود اما تعداد هوادارانی که به خودشان زحمت آمدن به سانتیاگو برنابئو را «نداده» بودند، به هیچ عنوان قابل پیش بینی نبود.

در واقع تنها 48 هزار و 366 نفر تشخیص دادند که این بازی ارزش رفتن به ورزشگاه را دارد؛ رقمی که تنها چند هزار نفر بیشتر از نیمی از گنجایش کلی ورزشگاه محسوب می شود و بدین ترتیب رکورد کمترین میزان استقبال هواداران از بازی خانگی غول های اسپانیا که پیش از این به بازی مقابل مایورکا در فصل 2008 – 2009 اختصاص داشت، شکسته شد.

نکته جالب در مورد این موضوع این است که بازی مذکور (رئال – مایورکا) آخرین بازی پیش از پیوستن «کریستیانو رونالدو» به جمع سفیدپوشان بوده و دیدار خانگی مقابل ختافه در فصل جاری، نخستین بازی کهکشانی پس از جدایی فوق ستاره پرتغالی به شمار می رود؛ اتفاقی عجیب اما واقعی.

2- طولانی ترین زمان قحطی گل در تاریخ باشگاه

شاید با این نظر هم عقیده باشید که «یولن لوپتگی» سرمربی برکنار شده رئال برای بیرون کشیدن خودش از باتلاق تلاش زیادی نکرد؛ در واقع پس از آغاز معقول و قابل قبول «کریم بنزما» و «گرت بیل» در امر گلزنی، هر دو مهاجم خارجی رئال از تب و تاب افتادند.

به عبارت بهتر، با توجه به اشتیاق و عطش «وینیسیوس جونیور» و «ماریانو دیاز» برای جلب توجه و مورد تحسین قرار گرفتن، ساده ترین کاری که لوپتگی می توانست انجام دهد، این بود که فرصتی هر چند محدود در اختیار جوان های سرشار از انگیزه نیمکتش قرار دهد.

اما سماجت سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا برای بازی دادن به «نام های بزرگ» تیمش سرانجام کار دستش داد؛ رئالی ها پس از به ثمر رساندن گل مقابل اسپانیول در تاریخ 22 سپتامبر، برای مدت 465 دقیقه در حسرت گل به سر برده و رکوردی شرم آور را در تاریخ خود به ثبت رساندند.

سویا، اتلتیکو مادرید، زسکا مسکو و آلاوز همگی تیم هایی بودند که قفل دروازه خود را مقابل رئال بسته نگه داشتند؛ تیمی که تحت هدایت «زین الدین زیدان» فرانسوی تحت هر شرایطی (برد، باخت، تساوی) از گلزنی دریغ نمی کرد.
همزمان با رسیدن بازی مقابل لوانته به دقیقه 55، رکورد 465 دقیقه هم شکسته شد و رکورد ننگین دیگری بر تارک درخشان رئال سایه انداخت؛

سفیدپوشان در ادامه روند ناکامی های خود، این بازی را هم واگذار کردند اما مارسلو در دقیقه 72 این دیدار، مانع از تداوم قحطی گل کهکشانی ها شد.

1 – بدترین شروع فصل در 17 سال گذشته

پیروزی در چهار دیدار از پنج بازی افتتاحیه لالیگا هیچ نشانه ای از اتفاق شومی که انتظار تیم تحت هدایت لوپتگی را می کشید، بروز نمی داد، اما آنها به یکباره وا دادند و «وا دادن» شاید مناسب ترین عبارت برای توصیف کهکشانی های رو به زوال آن روزها است.

برخی سرمربی را مقصر می دانند برخی دیگر بازیکنان را، اما حقیقت این است که کسب تنها یک پیروزی از 6 دیدار بعدی که با شکست مقابل زسکا مسکو روسیه در لیگ قهرمانان اروپا به اوج خود رسید، بدین معنا بود که رئالی ها رکورد بدترین شروع فصل را هم در 17 سال گذشته از خود بر جای گذاشته اند.

و حالا عجیب تر اینکه پس از خواسته شدن عذر لوپتگی؛ سانتیاگو سولاری در سه بازی که روی نیمکت رئال نشسته است، سه پیروزی کسب کرده، 11 گل به ثمر رسانده و هیچ گلی هم دریافت نکرده است، چیزی شبیه چرخشی 180 درجه ای.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر