تأثیر منفی تحریم‌های آمریکا بر محیط زیست ایران
۷۹۶۱۵۵
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۴
۵۰۵۷
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در اجرای پروژه‌های محیط‌ زیستی کشورمان اختلال جدی به وجود آورد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در اجرای پروژه‌های محیط‌ زیستی کشورمان اختلال جدی به وجود آورد.

سیدکمال خرازی که برای شرکت در مجمع صلح پاریس در پایتخت فرانسه به سر می‌برد، امروز در نشست علمی این مجمع که شخصیت‌ها و مدیرانی از سازمان‌های اروپایی و بین‌المللی حضور داشتند، شرکت کرد.

رییس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان با اشاره به معاهده اقلیمی پاریس و تعهدات کشورهای توسعه‌یافته اظهار کرد: کشورهای درحال‌توسعه باید کمک‌های مالی و فنی مربوطه را از کشورهای توسعه‌یافته دریافت کنند تا بتوانند برنامه‌های مربوط به حفظ محیط‌زیست و کاهش آلاینده خود را به‌خوبی به اجرا درآورند.

وی همچنین به بخشی از برنامه‌ها و پروژه‌هایی که کشورمان در این راستا به اجرا درآورده، اشاره و خاطرنشان کرد که تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در اجرای این پروژه‌ها اختلال جدی به وجود آورد.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به‌ضرورت همکاری بخش خصوصی و گروه‌های داوطلب با دولت‌ها برای پیشبرد برنامه‌های حفظ محیط‌زیست تأکید کرد: در پی خروج آمریکا از معاهده پاریس، بخش خصوصی آمریکا انگیزه خود را برای تحرک در این زمینه ازدست‌داده است.

در پایان این جلسه، شرکت‌کنندگان در این بحث علمی به سؤالات حضار پاسخ دادند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United States
01:38 - 1397/08/22
حالا فقر و بدبختی ۴۰ ساله و بی آبی و دریاچه ارومیه هم بندازید گردن تحریم ها...
Iran, Islamic Republic of
03:39 - 1397/08/22
یکسره توبوق میکنید که تحریمها اثری نداره نون نباشه گور پدر محیط زیست آلودگی هوا هم اثر منفی تحریم هستش نه حالا از این به بعد هر مصیبتی مربوط به تحریم میشود ولی تحریم که اثر نداره بابا چیزی هم گذاشتید سالم بمونه
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1397/08/22
امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه .داره‌بادم شیر بازی میکنه .منتها شیر بی‌دندون
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1397/08/22
چه عجب یکی نگفت تحریم‌ها نعمت است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج