نساجی و سلامی دوباره به لیگ برتر
۷۹۶۳۶۴
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
۴۰۱۶ 
نساجی که هفته‌ها بود طعم شیرین پیروزی را نمی‌چشید این‌بار و در مصاف استقلال خوزستان، هم ارائه‌گر بازی خوبی بود و هم پیروز شد تا سلامی دوباره به لیگ برتر بدهد.

خبرورزشی: نساجی در لیگ برتر تیم جوانی است. این تیم اولین فصل حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند. همچنین مربی اش جوان است و به همراه نساجی وارد لیگ برتر شده. بنابراین طبیعی است هفته‌های آغازین برای این تیم و این مربی هفته‌های کسب تجربه باشد.

نساجی شاید امتیازات حساسی را از دست داده باشد، اما به تجربیاتی دست یافته که این تجربیات می‌تواند در آینده امتیازات تأثیرگذاری را برای تیم به ارمغان بیاورد. بنابراین در این هفته‌ها بهترین تدبیر، صبر و همراهی نساجی است. اگرچه جواد نکونام از همه هفته‌های تیمش راضی است و می‌گوید اشتباهات داوری مانع از بلندپروازی تیمش شده است.

نساجی به‌حق به‌دنبال ارائه بازی تهاجمی است و در این مسیر تلاش می‌کند، اما القای این تفکر که همه امتیازات از دست رفته نساجی به‌خاطر اشتباهات داوری بوده جواد نکونام و تیم را به بیراهه می‌برد. اشتباهات داوری وجود داشته، اما قطعاً اشتباهات فنی هم وجود داشته و بهتر است کادر فنی تیم روی بخش اشتباهات فنی هم زوم شود تا اشکالات برطرف شود.
شهر خسته می‌تواند پر امید شود. تعطیلات زمستانی در راه است و جواد نکونام و دستیارانش این فرصت دارند خرید‌های اشتباه ابتدای فصل را جبران کنند و از نو تیم بهتری بسازند. آن‌وقت نساجی در دور برگشت می‌تواند به تیم فرصت‌طلبی تبدیل شود و حتی در نیمه بالای جدول جا خوش کند. تفاوت فوتبال قائشمهر با فوتبال خیلی از شهر‌ها در پتانسیل فنی و تماشاگر است. دو موهبتی که نساجی از آن برخوردار است. نساجی باید برنامه‌ریزی کند که از این موهبت بیشتر بهره ببرد.

همه تیم‌ها با فوتبالی که بازی می‌کنند و با نتیجه‌ای که می‌گیرند قضاوت می‌شوند و برای بیان ناگفته‌ها در خیلی از مواقع نیاز به مصاحبه و تکرار هم نیست. حضور جواد نکونام در رأس کادر فنی تیم نساجی به عنوان یک مربی جوان و نوگرا اتفاق خوبی است و امیدواریم این اتفاق تکرار شود. آن‌قدر که بیشتر و بیشتر شاهد حضور مربیان جوان در رأس کادر فنی تیم‌های لیگ برتری باشیم.

نساجی از جمله تیم‌هایی است که حضورش در لیگ برتر گرمابخش است و از همه مهم‌تر این حضور می‌تواند معرف ستاره‌های جدیدی به فوتبال کشور باشد. کما این‌که اکنون هم از جوانان، چون علی شجاعی بهره می‌برد. بازیکنی که پیش‌تر در سایپا به بازی گرفته نمی‌شد؛ و حرف آخر، جواد نکونام باید بیشتر به تیمش فکر کند. رفع نواقص بهتر است از سامان دادن به نابسامانی‌های فوتبال. او در برابر این نابسامانی‌ها هیچ وظیفه‌ای ندارد و نیاز به نبرد هم نیست، اما در برابر تیم چرا...

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج