فیبروز ابرو - شیرین نوبری
۷۹۸۲۹۲
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
۱۵۰۸۷ 
رپورتاژ آگهی
فیبروز ابرو با تکنیک میکروبلیدینگ رنگ به سطح پوست تزریق می‌شود که پاک کردن آن راحت است و می‌توان مدل تاتو ابرو و هاشور آن را براحتی تغییر داد و مورد دیگر این است که در این روش، از قلمی بسیار ظریف و با دقت بالا استفاده می‌شود.

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

تمام انسان‌ها زیبایی را دوست دارند و همیشه به دنبال راه‌های مختلف برای زیباتر شدن هستند. تاتو از زمان‌های گذشته برای قبایل حکم زیبایی و نشانه گذاری روی پوست چهره و بدنشان داشته و با گذشت زمان تاتو به صورت انفرادی و با طرح‌های مختلفی انجام می‌شده است که همچنان امروزه هم با متد‌های مختلف انجام می‌شود .
این مقاله در مورد آرایش دائم چهره می‌باشد که در قالبی مختصر و واضح برای شما توضیح خواهم داد.
افراد همیشه برای زیباترشدن مشتاق هستند و آرایش دائم چهره خیلی متقاضی دارد، چون همان طور که نامش آرایش دائم هست همیشگی است و چهره همیشه مرتب و تقریباً آرایش دارد.
افرادی که به هردلیلی از حالت ابروی خود راضی نیستند اکثراً به دنبال تاتو هستند و تجربه شخصی بنده این است که این افراد همیشه متقاضی هرچه طبیعی‌تر بودن تاتوی ابروانشان هستند، در اروپا امروزه تاتو و هاشور ابرو پیشرفت بسیار عالی داشته است که آکادمی تحت عنوان آکادمی فیبروز تأسیس و در آنجا فیبروز ابرو که به طور  مفصل برایتان شرح می‌دهم را آموزش می‌دهند و فارق التحصیلان این آکادمی با مدرک بین المللی که اخذ می‌کنند می‌توانند هرکجای دنیا فعالیت داشته باشند.

     فیبروز ابرو - شیرین نوبری

 

شرح فیبروز ابرو

اساس فیبروز ابرو تزریق جوهر سازگار با بافت پوست ابرو است تا حالتی شبیه به مو و تار ابرو ایجاد کند و باعث زیبایی طبیعی و پرپشت به نظر رسیدن ابرو‌ها می‌شود.

فیبروز ابرو با تکنیک میکروبلیدینگ رنگ به سطح پوست تزریق می‌شود که پاک کردن آن راحت است و می‌توان مدل تاتو ابرو و هاشور آن را براحتی تغییر داد و مورد دیگر این است که در این روش، از قلمی بسیار ظریف و با دقت بالا استفاده می‌شودکه هم قلم یکبارمصرف وهم بصورت سوزن یکبار مصرف که با روش دستی، فرد تاتو کننده، نقش‌های ظریف مویی روی پوست ایجاد می‌کند که حالتی بسیار طبیعی و زیبا مانند تار‌های خود ابرو دارد. این روش امکان قرینه سازی ابرو و پرپشت کردن آن را نیز فراهم می‌کند و می‌توانید از آن فقط در بخشی از ابرو استفاده کنید، مثلاً قسمتی ازابرو که دراثر شکستگی خالی است و نیاز به ترمیم و احیای مو دارد.

 

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

ظرافت و جلوه طبیعی زیاد با تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز را نمی‎توان انکار کرد

 

مزاياي فيبروز با استفاده از مواد اورجينال آكادمي فيبروز

١- داشتن حالتی بسیار طبیعی و ظریف بدليل دستی بودن انجام این روش و دقت و تمركز بالا
٢-درد و التهاب کمتر به دليل ظريف و سطحي بودن كار
٣-امکان پرپشت کردن ابرو و ایجاد تارهای مو ظریف لابه لای ابروی واقعی
٤- ايجاد تغيير در مدل ابرو پهن وباريك كردن،بالابردن تراكم موهاي ابرو و.....
٥- اين اطمينان داده مي‌شود هرگز رنگ ابروها قرمز نمي‌شود (البته درصورت استفاده از رنگ هاي آكادمي فيبروز)

 

فیبروز ابرو - شیرین نوبری فیبروز ابرو - شیرین نوبری فیبروز ابرو - شیرین نوبری فیبروز ابرو - شیرین نوبری فیبروز ابرو - شیرین نوبری

 

انواع مدل‌هاي فيبروز ابرو

پهن کردن ابرو به روش میکروبلیدینگ به صورت کاملا حرفه ای و زیبا و با نقش‌های ظریف و مو مانند روی پوست که فقط بخش بالایی قاب ابرو را در بر گفته است.

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

ایجاد حالت زیبا در ابروها و فرم دادن به آرک و تاج ابروها با فیبروز.

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

این هم یک مدل طبیعی و زیبای دیگر که فقط مدل و حالت طبیعی ابروها تقویت شده است تا پرپشت و حجیم‌تر به نظر برسد.

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

 

عزيزاني که افتخار انجام كار را به بنده مي‌دهند ميتوانند با پزشك متخصص زيبايي كه در مجموعه حضور دارند مشورت كنند و تمامي اطلاعات پزشكي مربوط به اين كار را دريافت كنند.

 

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

فیبروز ابرو شیرین نوبری

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

برای مشاوره رایگان و تعیین وقت همین حالا با ما تماس بگیرید

09120148454

02126153013

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

برای مشاهده نمونه های بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید

@phibrows_shirin_

فیبروز ابرو - شیرین نوبری

آدرس

شریعتی، پایین تر از میدان قدس

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج