قهرمانی جهان هم با کی‌روش بی‌ارزش است!
۷۹۸۳۷۳
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۸
۶۰۳۹
مایلی‌کهن:
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به نظر من با مربی‌ای مثل کی‌روش حتی اگر قهرمان جهان هم بشویم ارزشی ندارد.

خبرگزاری فارس: محمد مایلی‌کهن در مورد تحریم نشست خبری کارلوس کی‌روش از سوی خبرگزاری‌ها اظهارداشت: خب اگر قرار است تحریم کنند چرا اصلاً به نشست او رفتند؟

ضمن اینکه بخشی از صحبت‌های ایشان از تلویزیون هم پخش شد. آقایان که قهر کرده بودند و در نشست های خبری حاضر نمی شدند حالا چه اتفاقی افتاده که مصاحبه مطبوعاتی ترتیب می‌دهند؟!

مگر تیم ملی خانه خاله است که هر وقت دلشان بخواهند در نشست خبری شرکت می‌کنند و هر وقت دلشان نمی‌خواهند نمی‌آیند؟ آنها که رسانه‌ها را تحریم کرده بودند؟

مایلی‌کهن: قهرمانی جهان هم با کی‌روش بی‌ارزش است

چقدر توهین باید انجام شود. از سویی دیگر ایشان می‌گوید ما تحریمیم و تیم‌های بزرگ به ایران نمی‌آیند، چطور می‌توانیم به قطر برویم و با ونزوئلا بازی کنیم یا حتی گفته شد برزیل هم تمایل دارد با تیم ایران بازی کند، این صحبت‌ها به نظر من منطقی نیست.

مایلی‌کهن با اشاره به بخشی از صحبت‌های مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی عنوان کرد: نمی‌دانم در کجای دنیا بازیکن تیم ملی در مورد پول حرف می‌زند. شجاعی می‌گوید ۲۰ میلیون دلار درآمد داشته‌ایم اما نمی‌گوید شاید در حدود ۴۰ میلیون دلار برای تیم ملی هزینه شده است برخی از کمبود امکانات در تیم ملی گلایه دارند که این برای من عجیب است، آیا واقعاً تیم ملی کمبود امکانات دارند؟ آیا بازیکنان در اختیار این تیم نیستند؟ هتل نامناسب دارند؟ در زمین نامناسب تمرین می‌کنند؟

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به شرایط زندگی مردم جامعه گفت: کدام یکی از اکثریت اعضای جامعه زندگیشان بدون مشکل است؟ کدام یکی از آنها مشکل معیشتی و تأمین حداقل هزینه‌های زندگی را ندارند؟ آیا خود شما خبرنگاران در پر قو زندگی می‌کنید؟

همه در تنگنا هستند. اما بازیکنان تیم ملی در پر قو هستند، مسعود شجاعی بازیکن خود من بوده او را خیلی دوست دارم اما آدم نباید گذشته‌اش را فراموش کند. آقای شجاعی بروید ببینید مردم آبادان در چه شرایطی هستند.

مایلی‌کهن در مورد اینکه با این شرایط اینکه تیم ملی و رسانه‌ها پیدا کرده‌اند آیا می‌توانیم در جام ملت‌های آسیا موفق شویم، گفت: اصلاً شما بگویید با کی‌روش قهرمان جهان بشویم، از نظر من این موفقیت با چنین مربی‌ای ارزشی ندارد.

کی‌روش فکر می‌کند از آسمان افتاده، چندین میلیارد تومان دستمزد می‌گیرد اما حاضر نیست برای دیدن فینال لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه آزادی بیاید. بیشتر اوقات که در ایران حضور ندارد، وقتی هم که می‌آید جنگ و دعوا به راه می‌اندازد.

وی افزود: او می‌گوید از ۲۵۰۰ تیم پیشنهاد دارد اما از ایران تکان نمی‌خورد. اگر یک دلار بیشتر از ایران به او بدهند می‌رود، بیشتر اوقات هم در کشورمان نیست و هر وقت هم حضور دارد جنگ و جدل به راه می‌اندازد. دستمزد میلیاردی هم می‌گیرد، آن موقع ۲ سال است که سکوهای ورزشگاه‌های تختی انزلی و عضدی رشت هنوز تکمیل نشده است آن هم در شرایطی که با پیگیری من وزیر دستور داد که این سکوها تعمیر شوند.

من در گیلان حضور دارم، ۲۵ سال است که یک جاده کمربندی ۲۵ کیلومتری در انزلی تکمیل نشده است و هر ماه در این جاده تصادف رخ می‌دهد و هموطنان من و شما از بین می‌روند، آیا جان هموطنان ما بی‌ارزش است؟ اگر سالی یک کیلومتر این جاده را می‌ساختند اکنون تمام شده بود بعد با فشار AFC ۲۰ میلیارد تومان هزینه بازسازی ورزشگاه آزادی می‌شود که امیدوارم بزک نشده باشد.

مایلی‌کهن در مورد اینکه برانکو نسبت به برگزاری مسابقه در روز فیفا معترض است، گفت: حرف برانکو درست است، اگر معیار برنامه‌ریزی فوتبال روز دنیاست چرا در روز فیفا تیم باشگاهی بازی می‌کند؟ مگر می‌شود به تیمی بگوییم بازیکنان ملی‌پوش و اصلی‌اش را نداشته باشد و به میدان برود؟ ۴ بازیکن ملی‌پوش دارد، چند بازیکنش در تیم امید حضور دارند و بعد در روزهای فیفا که باید تیم‌های ملی بازی کنند تیم پرسپولیس به میدان می‌رود؟

وی افزود: سرمربی تیم ملی هم از لیگ بازیکن زیادی انتخاب نمی‌کند. آیا تیمی مثل پدیده لیاقت نداشت که یک ملی‌پوش داشته باشد؟ امین قاسمی‌نژاد در پدیده بی‌نظیر کار می‌کند اما تیم صدر جدول لیگ در تیم ملی نماینده‌ای ندارد ولی فلان بازیکن مصدوم ۲ سال است که در تیم ملی حاضر می‌شود.

مایلی ‌کهن با اشاره به حضور کم تماشاگران در بازی تیم ملی با ترینیداد و توباگو گفت: در حال حاضر مسابقات ورزشی در برخی مهدکودک‌ها و مینی فوتبال ها هم بیش از ۲ هزار تماشاگر دارند اما آقایان رفتارهایی انجام دادند که مردم با وجود اینکه تیم ملی کشورشان را دوست دارند حساسیت و علاقه ای به تماشای بازی تیم ملی حتی به طور رایگان هم ندارند و فقط حدود ۲ هزار نفر به ورزشگاه می‌روند، این بیانگر چه مساله‌ای می تواند باشد؟ آیا بیانگر رضایت مردم از کادر فنی تیم ملی راضی است؟!

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:0
Sweden
01:00 - 1397/08/28
خدایی گل گفتی!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
کی روش برو گم شو
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1397/08/28
فقط تو را کم داشتیم اقای عقل کل تو دقیقا کجای پیازی؟؟؟؟
پاسخ ها
!
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
آقا منم قبلا مخالف این حرفا بودم. اما دیگه کیروش و دستیاراش خیلی پرو شدن. واقعا راست میگه، به چه دردی میخوره .به چه قیمتی قهرمان بشیم.اصلا نمیخوایم
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1397/08/28
درودبرشرفت جناب مایلی کهن ولی وزارت ورزش وفدراسیون کیروش رافقط برای له کردن شخصیت ایران وایرانی اوردن ونگه داشتن واین حرکات هم صددرصد ازسوی فدراسیون به کیروش دیکته میشه که هنوزحمایتش میکنن چون شریک خوردکردن شخصیت ایران وایرانی هستن وهم قسمند
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
جو گیر نشو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
وزارت وفدراسیون وکمیته انضباطی همشون لنگی منفور وباند باز هستن بعز لنگیها از غار زدن بیرون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
وزارت وفدراسیون وکمیته انضباطی همشون لنگی منفور وباند باز هستن بعز لنگیها از غار زدن بیرون
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1397/08/28
اگر کسی مثل کیروش وزیر ورزش میشد میدانست با بی کفایت ها چه کارکند ومیدانست مافیا ورانت خوران را از فوتبال چگونه بدر کند
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1397/08/28
مطمعنم‌که‌کامنتهارومیخونی.بایدبگم‌اوف‌به‌شرف‌نداشتت‌مردک‌روانی‌!
پاسخ ها
بهنام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
اقای کیروش تورو خدا گمشو فقط گمشو
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
کامنتتوبروخونه جلوی پدرومادرت بخون تاازشرم بجای توعذرخواهی کنن که نتونستن تورادرست تربیت کنن
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1397/08/28
کیروش قهرمان چهارجانبه هم نمیشه چه برسه به تورنمتهای بزرگ.فقط بلده جنجال به پاکنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
مگه برانکو چند تا تو تیم ملی قهرمانی اورد اما خدای تو چرکپولیس همش دارن براش از منیریه کاپ میخرن ایول به تیم مافیایی لنگ
مملکت ویران
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
کاریگبر۹:۵۷الان دقیقا چندساله زیرمون هستین اونو بگو.
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1397/08/28
آخه‌بیشرفی‌که‌خودتودلسوزحساب‌میکنی.توبجزتفرقه‌افکنی‌وتهمت‌نارواچه‌گلی‌به‌سرمردم‌زدی‌که‌هی‌مردم‌مردم‌میکنی‌؟بخودت‌بیابسه‌دیگه‌چرندیات.والاکیروش‌صدبرابرشماهاصداقت‌داره.مگه‌توضیحاتشونمیبینی؟....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
شمایی که از کیروش طرفداری میکنید فکر کردین کیروش چه گلی برسر فوتبال ایران زده بخدا با این بازی دفاعی کیروش هیچی نشدیم ونمیشیم طرفدارای استقلال تکلیفشون با خودشون هم معلوم نیست ببینید شماها بخاطر جنگی که کیروش علیه برانکو راه انداخته طرفدار کیروش شدین وگرنه کیروش کم مربی تون رو قهوه ای نکرده واقع بین باشید حرف های مایلی کهن از سر دلسوزیه اما متاسفانه کیسه کشا اخلاق رو باختن البته اینجا من فقط منظورم با هوادارای استقلال هستش یه چند تا تیم بی ریشه ولیگ یکی هستن که خودشون رو قاطی میکنن خواهشا اونا خودشون رو وسط نندازن اونا هیچ رقمه عددی نیستن چون ما در حد یه کل کل کوچلو هم عارمون میاد
MKE74
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
چرت پرت نگو
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1397/08/28
فامیلی چدن خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1397/08/28
مابایدکی‌روببینیم‌تاتودرباره‌فوتبال‌نظرندی‌آقای‌بکن‌باور؟؟؟
United Arab Emirates
02:52 - 1397/08/28
حاج مایلی مرد خودتی وتمام
France
03:15 - 1397/08/28
به این شخص میگن یک روانی عقده ای کامل
Iran, Islamic Republic of
03:35 - 1397/08/28
حاجی مایلی دوستت داریم
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1397/08/28
بله آقای مایلی به قطر و امارات متحده عربی و بحرین باختن یادتون رفته معنی شرافت و غیرت میدانید بس کنید از کارشکنی و حاشیه سازی برای بازیکنان و سرمربی فهیم و بادانش تیم ملی فوتبال ایران، آقای مایلک سرمربی تیم تیم ملی ایران درچه وضعیت بحرانی تیم ملی ایران دراختیار گرفت تیم ملی بازیکن سالخورده بازیکن سالاری وهوادارن بااسترس بازی های ایران با کشور های عربی تماشا میکردن، الآن در آسیا اول و تمامی تیم های ملی آسیا خدا خدا میکنن باما همگروه نشن افتخار در موفقیت هست و بردن، کره جنوبی آلمان شکست داد درجام جهانی همین کره دردو دوره جام جهانی که در گروه ایران بود رفت و برگشت، شکست دادیم این موفقیت ها عزت و احترام و ارزش به ایرانیان هدیه میده،
پاسخ ها
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
واقعا راست گفتی.قبل از جام 98 این آقا حسابی اعصابمون رو به هم میریخت.راستی توطئه چینی برای حضور شما در جام جهانی 98 هم یادمون نرفته.
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1397/08/28
خدای راست میگن کی روش لجباری میکنند لیگ ایران اصلا قبول ندارند در صورتی که بازیکنان تاثیر گزار ما در جام جهانی از همین لیگ ایران بودن ۶ سال مربی هستند هنوز باشک تردید میگن قهرمان میشویم
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1397/08/28
ازنظر مایلی باخت به کشور های عربی غیرت وارزشمند شده،، احسن یاران 57 حرف دل میلیون طرفدار گفتی
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1397/08/28
آقایی که با نام مملکت ویران کامنت میزاری . شما خیلی عقل کلی؟ اگه میتونی بیا جای کی روش ببینیم چه گلی به سر تیم ملی میاری . ضمنا امثال شماها هستید که میاین استادیوم فقط بلدین فحش و بی احترامی می کنید به داور و بازیکن حریف . کی روش اگه نبود و به فدراسیون فشار نمی آورد الان این مرکز پک و زمین کمپ درست نمیشد حالا حالاها .
پاسخ ها
مملکت ویران
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
واقعاچه اطلاعاتی دارین؟فکرکنم کیروش وزیرورزش بود،نه سرمربی‌.افرادی امثا شماهستن که کیروش پررو کرده وهرکاری دلش میهگخوادمیکنه.کیروش تواین چندسال چه بی احترامی هایی به بزرگان این ورزش نکرده؟واقعامتاسفم به این مملکت به امثالی مثل تو که باسماهاشدیم۸۵میلیون نفر
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1397/08/28
حاجی هنوز هستی مربی چه تیمی هستی هنوز تو کف هستی
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1397/08/28
برعکس هبچی هم نیست توفوتبال همه چی رخ میده نه اینکه با یک جربحث کوچیک اسمان زنین بیاد ما ایرانیا فقط بلد زیر بار زورنریم حالا یه نفرامده چماق دستشه باون هم داره کلا لیگ فوتبالمان بالا میبره خوب نگاه کنید قبل ازاین دیکه کیروش مربی تیم ملی بیاد واقعیتش خنده م میگرفت لیگ نگاه کنم بچه بازی بود حالا تگاه چقدر بازیکنا بهترشده باحترامی که بتمام بازیکنا کشورم احترام میگزارم یه چیزی یادتون باشه مربیا عزیزمون که مربی تیم ملی بودن چکارکردن خداویکلی ازحق نگزریم درسته کیروش حاشیه داره ولی مربی بزرگی هستش اگر این مربی بره حتی بالیگ کوچیک استانهای کشورمون هم نمیتونه بازی کنه چه بره بقیه تیمها باحترام به تمام عزیزان کشورم
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1397/08/28
امثال شماها ودیگر حسودان بی منطق وخبرنگاران جیره خوار داخلی وخود فروخته باعث اختلاف وشکاف بین سرمربی تیم ملی با مربیان داخلی وتعدادی از طرفداران فوتبال شدید وگرنه مگه میشه سرمربی تیم ملی بازی حساس پرسپولیس حاضر نشود اقای مایلی کهن از شما بی ادب تر وبی انصاف تر از دکتر ذوالفقارنسب مگه داریم تو این سالها چقدربین مربیان داخلی با سرمربی تیم ملی تنش درست کردید،اقای کی روش دیر یا زود ازایران می رود بعد ببینیم شماها چکار میکنید،بعد ببینیم شما از صنعت نفت ابادان، پدیده مشهد،سپیدرود رشت،بازیکن میگیرد،ایا بازی تدارکاتی با المان،برزیل،اسپانیا در تهران برگزار میکنید.میگن هرکسی می خواهی بشناسی باید به او مسئولیت بدهید تا ماهیتش مشخص شود شماو ذوالفقارنصب که منتقدسرمربی تیم ملی بودیدوهستید در گذشته مسئولیت داشتید چه کارکردید،البته در مورد عدم راه اندازی کمربندی انزلی وعدم توسعه راههای کشور که جان مردم را به خطر می اندازدوتاثیر بسزائی درجابجائی کالا وانسان و اقتصادکشور دارد حق باشماست اما اینها چهرربطی به فوتبال دارد.انها برمیگردد به بی لیاقتی مسئولان داخلی که انهم دله،دزدی های انها نمی گذاردشاهد پیشرفت کشور باشیم.
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/08/28
جناب مایلی کهن انگاری اب خنک بهت بد نگذشته دو باره هوس کردی ها
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1397/08/28
باز یه لنگی دیگه برای کمک به برانکو از غار زد بیرون تیم ملی تا میاد اماده بشه مثل جان جهانی مافیای لنگ هم برای زدنش فعال میشه
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/08/28
یک کلمه از مادر عروس. در اینجا منظور از عروس،برانکو
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1397/08/28
تمام حرفهاش حقیقته محضه . اونایی که قبول ندارن باید به دکتر خودشونو نشون بدن .
United Arab Emirates
10:48 - 1397/08/28
شما که از کی روش بهترید و به امور وارد تر چرا تیم ندارید آقای مایلی کهن
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/08/28
ایول احسنت دمت گرم مایلی....گل گفتی اگه کیروش قهرمان جهانم بشه برای ما مردم واقعا ارزشی ندارد.فقط بده گم شه مردیکه دلال موزامبیکی....چخه آشغال پرتغالی!
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1397/08/28
ایــول، حاج مایلــی
افسوس که سیستم مریضه و افراد سالم جایی ندارند
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1397/08/28
کیسه کشا فقط ور میزنن .چرا برای تماشای بازی و حمایت از پدر معنویشان کیر وش کبیر به ورزشگاه نرفتن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج