سندنمره کاران خودرو دستگیر شدند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۸۹۷۶
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
۹۶۶۸
معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقین حرفه ای خودرو موسوم به سندنمره کار و کشف بیش از 20 دستگاه خودرو مسروقه از آنان خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقین حرفه ای خودرو موسوم به سندنمره کار و کشف بیش از 20 دستگاه خودرو مسروقه از آنان خبر داد.

مدتی قبل کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که یکی از مجرمان حرفه‌ای در زمینه فروش خودروهای مسروقه به شیوه سندنمره، با تشکیل گروهی از مجرمان و سارقان اقدام به سرقت خودرو در مناطق شمال شهر تهران کرده و در ادامه با انتقال خودروهای مسروقه به مناطق غربی کشور ارکان هویتی خودروهای مسروقه را تغییر داده و نهایتا خودروهای سند نمره شده را پس از انتقال به شمال غرب کشور ، توسط گروه دیگری از همدستان خود به فروش می رساندند.

در تحقیقات ماموران مشخص شد که سرکرده گروه بنام داوود در مرحله اول با شناسایی خودروهای تصادفی دارای خسارت سنگین اقدام به خرید آنها می کرد و سفارش سرقت خودروهای مشابه آنها را به سایر اعضای گروه می‌داد و حلقه دوم این گروه که وظیفه سرقت خودروها بر عهده آنها بود اقدام به سرقت خودروها ، عمدتا در مناطق شمال شهر تهران کرده و خودروها را به دستور سرکرده گروه به غرب کشور منتقل می کردند.

در مرحله سوم عضو دیگری از گروه نسبت به تغییر ارکان هویتی خودرو اقدام می کرد . نهایتا ، با تکمیل حلقه سوم و تغییر ارکان هویتی خودروهای مسروقه ، خودروها برای فروش به شمال غرب کشور انتقال داده شده و در آنجا به شیوه سندنمره به فروش می رسیدند.

با شناسایی کامل زنجیره اقدامات این گروه از مجرمین سابقه دار و حرفه‌ای، کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه سرکرده گروه در یکی از استان های غرب کشور اقدام به دستگیری داوود کردند ؛ در زمان دستگیری ، یک دستگاه خودرو پژو پارس از متهم کشف شد که در بررسی ارکان هویتی خودرو مشخص شد که خودرو دارای سابقه سرقت در شهر تهران است.

متهم اصلی پرونده در تحقیقات پلیسی منکر هرگونه فعالیت مجرمانه در زمینه سرقت خودرو شد اما با توجه به اقدامات پلیسی کاملی که انجام شده بود ، کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی در مرحله دوم اقدام به دستگیری دو متهم دیگر در این پرونده کردند که وظیفه آنها سرقت خودرو و انتقال آنها به غرب کشور بود.

با دستگیری این متهمین و در ادامه شناسایی محل نگهداری خودروهای مسروقه، تعداد 10 دستگاه از انواع خودروهای مسروقه کشف و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

در ادامه کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه یکی دیگر از اعضای اصلی گروه در شهرستان اصفهان که وظیفه تغییر ارکان هویتی خودرو را بر عهده داشت، این متهم را نیز دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند. نهایتا سه عضو دیگر گروه نیز در استان آذربایجان غربی شناسایی و دستگیر شدند که در زمان دستگیری تعداد دو دستگاه خودروی پژو پارس و زانتیا از آنها کشف شد که مشخص شد این خودروها نیز دارای سابقه سرقت در شهر تهران هستند.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه شمس الدین میرزکی، معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام خبر شناسایی و دستگیری این گروه از مجرمان حرفه‌ای در زمینه سرقت خودرو و فروش آنها به شیوه سند نمره گفت: در ادامه تحقیقات تکمیلی، تاکنون بیش از 20 دستگاه انواع خودروی مسروقه از متهمین کشف و با شناسایی صاحبان آنها ، برابر روال قانونی به مالباختگان بازگردانده شد و در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهمان کماکان در دستور کار اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United States
13:51 - 1397/08/29
لطفا تصویر خبر را در متن خبر درج کنید
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/08/29
باند ماشین دزد بابا این مملکت پر باند هستش فقط باند زخم وجود نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
والا حقیقت بر همگان آشکار است تا قبل از تعویض پلاک مثلاً از نمره تهران به یک شهرستان یا برعکس دزدی و سرقت خودرو به این زیادی نبود، طرف موتور تعویضی است با سیزده هزار تومان جریمه رفع میشد یا نمره اطاق یک خودروی جپی را روی خودروی سرقتی همان مدل و رنگ، فقط شماره شاسی خودروی چپی را به این خودروی سرقتی می چسباندند که تا آخر عمر مشخص نبود، تعویض پلاک عمده ترین سرقت ها را سهل و آسان کرد و تعداد سرقتی ها سر به فلک کشید،!! و کسی از این مسولین به فکرش نرسید که جلوی این کار را بگیرد، حالا هم راهنمایی و رانندگی میگوید اصل پلاک است، اما در دفترخانه ها اعلام میکنند سند بایستی انتقال پذیرد، با توجه به این دو که زیر مجموعه دادگستری هستند، حالا حالا مشخص نشده و نمیشود که کدامیک درست میگویند،!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر