سندنمره کاران خودرو دستگیر شدند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۹۸۹۷۶
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
۹۶۸۵
معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقین حرفه ای خودرو موسوم به سندنمره کار و کشف بیش از 20 دستگاه خودرو مسروقه از آنان خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقین حرفه ای خودرو موسوم به سندنمره کار و کشف بیش از 20 دستگاه خودرو مسروقه از آنان خبر داد.

مدتی قبل کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که یکی از مجرمان حرفه‌ای در زمینه فروش خودروهای مسروقه به شیوه سندنمره، با تشکیل گروهی از مجرمان و سارقان اقدام به سرقت خودرو در مناطق شمال شهر تهران کرده و در ادامه با انتقال خودروهای مسروقه به مناطق غربی کشور ارکان هویتی خودروهای مسروقه را تغییر داده و نهایتا خودروهای سند نمره شده را پس از انتقال به شمال غرب کشور ، توسط گروه دیگری از همدستان خود به فروش می رساندند.

در تحقیقات ماموران مشخص شد که سرکرده گروه بنام داوود در مرحله اول با شناسایی خودروهای تصادفی دارای خسارت سنگین اقدام به خرید آنها می کرد و سفارش سرقت خودروهای مشابه آنها را به سایر اعضای گروه می‌داد و حلقه دوم این گروه که وظیفه سرقت خودروها بر عهده آنها بود اقدام به سرقت خودروها ، عمدتا در مناطق شمال شهر تهران کرده و خودروها را به دستور سرکرده گروه به غرب کشور منتقل می کردند.

در مرحله سوم عضو دیگری از گروه نسبت به تغییر ارکان هویتی خودرو اقدام می کرد . نهایتا ، با تکمیل حلقه سوم و تغییر ارکان هویتی خودروهای مسروقه ، خودروها برای فروش به شمال غرب کشور انتقال داده شده و در آنجا به شیوه سندنمره به فروش می رسیدند.

با شناسایی کامل زنجیره اقدامات این گروه از مجرمین سابقه دار و حرفه‌ای، کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه سرکرده گروه در یکی از استان های غرب کشور اقدام به دستگیری داوود کردند ؛ در زمان دستگیری ، یک دستگاه خودرو پژو پارس از متهم کشف شد که در بررسی ارکان هویتی خودرو مشخص شد که خودرو دارای سابقه سرقت در شهر تهران است.

متهم اصلی پرونده در تحقیقات پلیسی منکر هرگونه فعالیت مجرمانه در زمینه سرقت خودرو شد اما با توجه به اقدامات پلیسی کاملی که انجام شده بود ، کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی در مرحله دوم اقدام به دستگیری دو متهم دیگر در این پرونده کردند که وظیفه آنها سرقت خودرو و انتقال آنها به غرب کشور بود.

با دستگیری این متهمین و در ادامه شناسایی محل نگهداری خودروهای مسروقه، تعداد 10 دستگاه از انواع خودروهای مسروقه کشف و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

در ادامه کارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه یکی دیگر از اعضای اصلی گروه در شهرستان اصفهان که وظیفه تغییر ارکان هویتی خودرو را بر عهده داشت، این متهم را نیز دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند. نهایتا سه عضو دیگر گروه نیز در استان آذربایجان غربی شناسایی و دستگیر شدند که در زمان دستگیری تعداد دو دستگاه خودروی پژو پارس و زانتیا از آنها کشف شد که مشخص شد این خودروها نیز دارای سابقه سرقت در شهر تهران هستند.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه شمس الدین میرزکی، معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام خبر شناسایی و دستگیری این گروه از مجرمان حرفه‌ای در زمینه سرقت خودرو و فروش آنها به شیوه سند نمره گفت: در ادامه تحقیقات تکمیلی، تاکنون بیش از 20 دستگاه انواع خودروی مسروقه از متهمین کشف و با شناسایی صاحبان آنها ، برابر روال قانونی به مالباختگان بازگردانده شد و در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهمان کماکان در دستور کار اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United States
13:51 - 1397/08/29
لطفا تصویر خبر را در متن خبر درج کنید
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/08/29
باند ماشین دزد بابا این مملکت پر باند هستش فقط باند زخم وجود نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
والا حقیقت بر همگان آشکار است تا قبل از تعویض پلاک مثلاً از نمره تهران به یک شهرستان یا برعکس دزدی و سرقت خودرو به این زیادی نبود، طرف موتور تعویضی است با سیزده هزار تومان جریمه رفع میشد یا نمره اطاق یک خودروی جپی را روی خودروی سرقتی همان مدل و رنگ، فقط شماره شاسی خودروی چپی را به این خودروی سرقتی می چسباندند که تا آخر عمر مشخص نبود، تعویض پلاک عمده ترین سرقت ها را سهل و آسان کرد و تعداد سرقتی ها سر به فلک کشید،!! و کسی از این مسولین به فکرش نرسید که جلوی این کار را بگیرد، حالا هم راهنمایی و رانندگی میگوید اصل پلاک است، اما در دفترخانه ها اعلام میکنند سند بایستی انتقال پذیرد، با توجه به این دو که زیر مجموعه دادگستری هستند، حالا حالا مشخص نشده و نمیشود که کدامیک درست میگویند،!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_4
ادیب_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر