امید به زندگی زنان ایرانی به ۷۵ سال رسید
۷۹۹۵۲۵
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۰
۳۲۶۳
رئیس هفتمین کنفرانس بین‌المللی سلامت زنان گفت: شاخص امید به زندگی در میان زنان دنیا 79.4 سال و در ایران بیش از 75 سال است.

خبرگزاری فارس: کامران باقری لنکرانی ظهر امروز در هفتمین کنفرانس بین‌المللی سلامت زنان اظهار داشت: در این کنفرانس مسائل علمی مهم و تأثیرگذار در مورد سلامت زنان موردبحث و بررسی کارشناسان قرار می‌گیرد ودراین راستا باعث تأسف و غصه است شاهد حضور اندک کارشناسان حوزه سلامت باشیم.

رئیس کنفرانس بین‌المللی سلامت زنان با اشاره به اینکه برگزاری این نشست تخصصی باهدف اجرای سفارش پیامبراسلام(ص) مبنی بر توجه به علم نافع و نیز افرایش سلامت روحی، روانی و جسمی زنان و مادران برگزارشده است، افزود: سلامت جامعه علاوه بر‌زنان سلامت مردان و نیز سرنوشت کودکان را مورد تأثیر قرار می‌دهد، چراکه محورجامعه را سلامت زنان تشکیل می‌دهند.

باقری لنکرانی در مورد امید به زندگی در میان خانم‌ها و آقایان خاطرنشان کرد: با رعایت مسائل سلامت روحی و روانی جامعه، امید به زندگی در میان زنان دنیا 79.4 سال و این رقم در ایران نزد بانوان بیش از 75 سال و آقایان به 75 سال رسیده است.

وی تصریح کرد: سال گذشته براثر عوامل محیطی، سبک زندگی، نوع غذا وزندگی به‌ویژه بیماری‌های قلبی، عروقی و سکته نرخ فشارخون به 27 درصد رسیده ودراین راستا نیاز به بازنگری و سیاست‌های حمایتی از سوی متولیان و دستگاه‌های اجرایی و بهداشتی ضروری است.

کنفرانس بین‌المللی سلامت زنان بیان داشت: برای حفظ سلامت و روش زندگی سالم، از سوی وزارت جهاد کشاورزی در سال گذشته از ورود کود‌ها و سموم آلاینده، مضر و ارزان‌قیمت از خارج کشور ممنوع اعلام‌شده است.

 

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1397/09/01
با این همه مشکل وبدبختی واسترس که برای خودشون وبچه هاشون پیش میاد امیدشون به 30 سالم نمیرسه کمتر دروغ بار مردم کنید اروپا که مهد ارامش وراحتیه امیدشون به 60 سال نرسیده
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1397/09/01
جالب اینه که میگن امید به زندگی توی کشورهای اروپایی کم شده و تو ایران زیاد شده درووووووووغه اقا جان
Iran, Islamic Republic of
04:37 - 1397/09/01
من سی ویک سالمه امید به زندگی ندارم
Iran, Islamic Republic of
06:36 - 1397/09/01
مکر زنون برابر است صد من زعفرون....(من واحد اندازه گیری).
United Arab Emirates
08:54 - 1397/09/01
حق این مردمه.... هر چه قدر هم دروغ بگین حقشونه.... چون اینها معنی زندگی کردنو نمیفهمند..
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/09/01
همین جوانانمون تندتندخودکشی میکنن وسکته خدامیدونه ازاماروحشتناک چیزی نمیگین کلاتون مسولین بزارین بالاتر علی برکت اله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج