زلاتان: پوگبا باعث شد حس کنم بنجامین باتن هستم!
۷۹۹۶۸۵
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
۸۱۳۹
زلاتان، ستاره سوئدی و سابق منچستریونایتد در مورد روزهای حضور خود در این تیم صحبت کرد.

ورزش سه: زلاتان که رابطه خوبی با ستاره فرانسوی داشت، به تمجید از پل پوگبا پرداخته و وی را بازیکنی باکیفیت خواند اما مدعی شد او نیاز به هدایت و راهنمایی دارد.

زلاتان گفت: "دلتنگ همه بازیکنان یونایتد و روزهای فوق العاده ای در این تیم داشتم هستم. بازیکنانی مانند وین رونی و مایکل کریک و البته جوانانی که می خواستند با فوتبال بازی کردن خود را به دنیا ثابت کنند و تشنه نمایش توانایی خود بودند. دوران خوبی در یونایتد داشتم و من بازیکنی بالغ در کنار جوانانی بودم که هنوز در فوتبال به بلوغ نرسیده بودند.

من هرگز کنار پل پوگبا بازی نکرده بودم و او را نمی شناختم. البته ما هر 2 سبک مدیریتی مشابهی داریم و من پوگبا را یک شخص و یک فوتبالیست فوق العاده می دانم اما او باید هدایت شود. پوگبا یک پسر حرفه ای بوده که کارش را در هر بازی انجام داده و حتی یک جلسه تمرینی را نیز از دست نمی دهد. این ها همان چیزهایی هستند که مردم نمی بینند، شما فقط با آنچه مردم در تلویزیون یا 90 دقیقه در ورزشگاه می بینند قضاوت می شوید.

ارتباط ما در زمین شگفت انگیز بود و به یکدیگر خیلی خوب کمک کردیم. هم من به پوگبا نیاز داشتم و هم او به من نیاز داشت، پس در سال اول در یونایتد ما فصلی فوق العاده داشتیم.

او باعث شد من حس کنم بنجامین باتن هستم و روز به روز احساس جوان تر شدن می کردم اما سپس متاسفانه آسیب دیدم. لیگ برتر باید خوشحال باشد که من 10 سال پیش اینجا نبودم زیرا آن وقت موضوع متفاوت می شد. شما آمار گلزنی من را با زمان حضورم در لیگ برتر مقایسه کنید. من انتخاب درستی داشتم و قرار بود در یونایتد بدرخشم که این اتفاق رخ داد."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج