فروزان: پرسپولیسی‌ها به فحاشی معروفند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۹۹۷۸۶
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
۱۱۵۷۲
یکشنبه آینده یکی از فینال‌های لیگ در استادیوم آزادی برگزار می‌شود. تقابل تراکتور کهکشانی با پرسپولیس مدعی قهرمانی می‌تواند یکی از جذاب‌ترین بازی‌های نیم‌فصل اول را رقم بزند.

روزنامه گل: یکشنبه آینده یکی از فینال‌های لیگ در استادیوم آزادی برگزار می‌شود. تقابل تراکتور کهکشانی با پرسپولیس مدعی قهرمانی می‌تواند یکی از جذاب‌ترین بازی‌های نیم‌فصل اول را رقم بزند.

 از یک سو پرسپولیس که نایب‌قهرمان آسیاست و حالا می‌خواهد در لیگ به سومین قهرمانی‌اش برسد، مقابل تیمی قرار می‌گیرد که بهترین بازیکنان داخلی و خارجی را جذب کرده است. حضور سه کاپیتان تیم ملی در کنار محسن فروزان گلر باتجربه این تیم از سوژه‌های جذاب این دیدار به حساب می‌آید. فارغ از تقابل دو تیم بالای جدولی رودررویی فروزان و پرسپولیسی‌ها یکی از پرحاشیه‌ترین سکانس‌های لیگ را همواره رقم زده است.

فروزان فصل گذشته با پیراهن پارس‌جنوبی نتوانست پنالتی‌اش را گل کند و تیردروازه‌ها به داد بیرانوند رسیدند. حالا دوباره فروزان به آزادی می‌آید و باید انتظار هواداران دوآتیشه پرسپولیس را که دل خوشی از او ندارند، بکشد. این دیدار بیشتر از آنکه تقابل تراکتور با پرسپولیس باشد جنگ فروزان با هواداران پرسپولیس است.

گلر تراکتورسازی پس از مدت‌ها سکوت، درباره این دیدار صحبت کرد.

این روزها اوضاع و احوال تراکتورسازی چطور است؟

شرایط خوبی در تراکتور داریم و توانسته‌ایم با حمایت هواداران‌مان بازی‌های زیادی را ببریم. هم شرایط تیم در جدول خوب است و هم به موقع پول گرفته‌ایم که جا دارد از مسوولان باشگاه و آقای زنوزی تشکر کنم.

البته تراکتورسازی در نتیجه‌گیری نوسان هم داشته‌ است.

فروزان: پرسپولیسی‌ها به فحاشی معروفند

بدشانسی ما این بود که همه بازیکنان‌مان را از ابتدای فصل نداشتیم وگرنه مطمئن باشید که امتیازات بیشتری می‌گرفتیم. شیرینی فوتبال به همین موانع و سختی‌هایش است که بتوانیم از آنها عبور کنیم و به قهرمانی برسیم. علت اصلی نوساناتی که شما پرسیدید هم مشخص است؛ تیم ملی و برنامه‌های کی‌روش، لیگ ما را نابود کرده است.

یعنی شکست‌هایی که داشتید یا از جام حذفی حذف شدید، به خاطر تیم ملی بوده؟

بله، به خاطر بازی‌های تیم ملی بود که این نتایج به دست آمد. تا می‌آمدیم روی غلتک نتیجه‌گیری بیفتیم، به خاطر بازی‌های تیم ملی لیگ را تعطیل می‌کردند آن هم بازی با تیم‌های بی‌کیفیت و ضعیف. واقعا باید برای بازی با بولیوی یک ماه تیم را تعطیل کنند؟

ما با تراکتور به همین تیم چهار گل می‌زدیم اما کی‌روش بدون توجه به کیفیت لیگ، آن را تعطیل کرد. این تعطیلی یعنی اینکه ما دوباره باید بدنسازی می‌کردیم و همین بدنسازی باعث می‌شد تا بازی اول را از دست بدهیم. تا می‌آمدیم دوباره روی فرم قرار بگیریم و دیدید که چهار گل به ذوب‌آهن زدیم،

مجددا برای بازی با تیم ضعیف ونزوئلا لیگ را تعطیل کردند. از شما می‌پرسم؛ الان اسپانیا، پرتغال و دیگر تیم‌های اروپایی که در لیگ ملت‌های اروپا بازی می‌کنند، یک ماه لیگ‌ کشورشان را تعطیل می‌کنند؟ هیچ جای دنیا این کار را نمی‌کنند.

این تعطیلی‌ها بیشتر به خاطر جام ملت‌ها و احتمال موفقیت در آسیاست.

الان می‌گویند جام ملت‌ها مهم است بعد می‌شود مقدماتی جام جهانی بعد از صعود به جام جهانی هم می‌گویند به خاطر خود جام جهانی باید لیگ را تعطیل کرد. با این کارشان لیگ را نابود کردند آن هم به خاطر چند بازی تیم ملی با تیم‌های ضعیف که در دنیا هیچ تیم معتبری با آنها بازی نمی‌کند.

موضوع این است که با این تیم‌های ضعیف بازی می‌کنند تا در رنکینگ فیفا رتبه تیم ملی را بالا ببرند. چند سال پیش که خود من هم در تیم ملی بودم با موریتانی بازی داشتیم. باورتان نمی‌شود؛ گلرشان دستکش نداشت و گاسپار از گلرهای تیم ملی دستکش گرفت و به گلر آنها داد. هدف کی‌روش از انجام این بازی‌ها همین است که گفتم. هیچ جای دنیا حتی در آسیا لیگ را به خاطر جام ملت‌های قاره‌شان یک ماه تعطیل نمی‌کند.

با این صحبت‌ها به نظر می‌رسد که دیگر امیدی برای حضور در تیم ملی نداری.

من اصلا به تیم ملی تا زمانی که کی‌روش سرمربی است فکر نمی‌کنم و دوست هم ندارم دعوت شوم. تمام فکر و ذکر من تراکتورسازی است چون در حال حاضر ارزشمندترین چیزی که در زندگی فوتبالی‌ام دارم این تیم است. ما در تراکتورسازی حمایت 40 میلیون آذری‌زبان را داریم که هویت به تیم و باشگاه ما بخشیده‌اند.

فروزان: پرسپولیسی‌ها به فحاشی معروفند

تا آنها هستند همه ما خوشحال هستیم. درباره تیم ملی هم یک نکته دیگر بگویم و آن این است که کی‌روش اصلا در ایران نیست که بازی‌های بازیکنان لیگ را ببیند. من و خیلی‌های دیگر جزو سلیقه‌ دستیاران کی‌روش نیستیم چون آنها هستند که بازیکنان را انتخاب می‌کنند.

برخی که در لیگ بد کار می‌کنند و یا حتی ذخیره هستند دعوت می‌شوند چون می‌دانند چکار کنند که جزو سلیقه دستیاران کی‌روش باشند. بنابراین من و امثال من تا زمانی که کی‌روش سرمربی تیم ملی باشد دعوت نمی‌شویم.

پس با توجه به این شرایط تراکتور همچنان با نوسان لیگ را دنبال می‌کند تا بعد جام ملت‌ها.

هر وقت لیگ را به خاطر تیم ملی تعطیل کرده‌اند ما در بازی اول خوب نتیجه نگرفته‌ایم و بعد از آن عالی کار کردیم اما قول می‌دهم که در این سه بازی با کمک بچه‌ها، کادر فنی و هواداران حداکثر امتیازات را بگیریم. مطمئن باشید تراکتور پس از جام ملت‌ها که کوران مسابقات لیگ است و امتیاز گرفتن در آن سخت می‌شود، تراکتورسازی بهترین عملکرد را از خود به نمایش می‌گذارد. همه ما به دنبال قهرمانی هستیم البته اگر بدشانسی نیاوریم.

عملکرد خودت در این فصل را چطور دیدی و فکر می‌کنی کلین‌شیت‌های بیشتری نسبت به سال‌های گذشته داشته باشی؟

من از عملکرد خودم راضی هستم و فکر می‌کنم تا اینجای فصل بد کار نکردم. گل‌هایی که خوردم بیشتر روی گل به خودی یا پنالتی بود و یا اینکه خوب در دفاع همدیگر را پوشش ندادیم. تنها اشتباه فاحش من همان گلی بود که مقابل پیکان خوردم که هر گلر در دنیا به طور متوسط در هر 30 بازی سه اشتباه فاحش دارد.

من همان شب آن گل را فراموش کردم و دیگر به آن فکر نمی‌کنم. طی دو هفته اخیر تمرینات سختی را انجام دادم تا شرایطم بهتر شود. در حال حاضر دیگر به کلین‌شیت فکر نمی‌کنم چون در دنیا برای کارشناسان دروازه‌بانی سیو در جریان بازی مهم است نه کلین‌شیت. یک گلر در طول 90 دقیقه چند سیو فوق‌العاده دارد اما روی اشتباه خط دفاع گل می‌خورد. پس خیلی به کلین‌شیت فکر نمی‌کنم.

هر زمان بازی با پرسپولیس فرا می‌رسد و تو مقابل این تیم قرار می‌گیری، همه یاد پنالتی‌ای که زدی و به دو تیر خورد و گل نشد، می‌افتند.

من آن پنالتی را فوق‌العاده زدم و فکر می‌کنم بیرانوند با خودش دعا داشت که آن پنالتی گل نشد و به دو تیر خورد. آنقدر شجاعت دارم که باز هم مقابل پرسپولیس پنالتی بزنم. اگر آن پنالتی گل می‌شد همه می‌گفتند چه گلر شجاعی و چه مربی شجاعی که پنالتی را به او داد. بعد از آن ماجرا بعضی‌ها رفتار دیگری از خود بروز دادند. باز هم می‌گویم؛ دوست دارم دوباره به پرسپولیس پنالتی بزنم چون مطمئن باشید این بار گل می‌شود.

از اینکه در آزادی مقابل هواداران پرسپولیس قرار بگیری، نگران نیستی؟

همه جای ایران هواداران پرسپولیس را با فحش و ناسزا می‌شناسند. متاسفانه کمیته انضباطی هم آنها را محروم نمی‌کند. انگار مسوولانی که برای بازی‌های پرسپولیس به آزادی می‌آیند، یا نمی‌شنوند یا خودشان را به نشنیدن می‌زنند! آنها وقتی به علی دایی که اسطوره‌شان است رحم نکردند، به محسن فروزان رحم می‌کنند؟

چرا همیشه مقابل هواداران پرسپولیس و این تیم حاشیه‌ساز می‌شوی؟

زمانی که آقای دایی سرمربی پرسپولیس بود، من از این تیم پیشنهاد داشتم اما به پرسپولیس نرفتم و تنها به احترام آقای دایی، به دفتر باشگاه‌شان رفتم. آن سال با تراکتورسازی قرارداد بستم که البته بعد به مشکل خوردیم و به استقلال رفتم. فوتبال قشنگی‌اش به همین کری‌خوانی‌هایش است اما نه اینکه در فضای مجازی و استادیوم 90 دقیقه فحش ناموسی بدهند. کمیته انضباطی با آنها برخورد نمی‌کند اما اگر بازیکن یک عکس‌العمل نشان بدهد دو جلسه محروم می‌شود.

با این حساب روز یکشنبه یکی از روزهای سخت فروزان خواهد بود.

این بازی برای من یک بازی معمولی نیست بلکه جنگ است. هواداران پرسپولیس یکشنبه به آزادی بیایند تا ببینند کت تن کیست. مطمئنم یک بازی فوق‌العاده انجام خواهیم داد و پرسپولیس را در آزادی شکست می‌دهیم. در طول هفته گذشته عالی تمرین کرده‌ام و تمام فکر و ذکرم را روی این بازی گذاشته‌ام. خدا کمک کند و هواداران حمایت کنند تا در این بازی سربلند شویم. هواداران ما را در خیابان که می‌بینند می‌گویند باید در آزادی پنج گل به پرسپولیس بزنید. در طول هفته طوری تمرین کرده‌ایم که همه برای برد به تهران می‌آییم.

فکر می‌کنی هواداران تراکتور آزادی را پر کنند؟

40 میلیون آذری‌زبان پشت تراکتور است و اگر قانون بیش از 10درصد را اجرا کنند، مطمئن باشید 50 درصد آزادی را هواداران تراکتور پر خواهند کرد. تراکتور تیمی است که در همه جای ایران میزبان است، نه مهمان.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 218
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1397/09/01
آخه گلابی تو مال کری خوندنی با اون خانم مانکنت تراکتور مقابل پرسپولیس عددی نیست نه خودش نه هوادارش
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1397/09/01
فروزان خانم کی باشن اخه گندش نکنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1397/09/01
بااااااغیررت
ایندفعه خواستی به دوتا تیر بزنی یه جور بزن بره تو گل داداش
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1397/09/01
زر نزن بابا اسکول پلشت
پرسپولیس ۴۰میلیون طرفدار داره یاتیراختور
تر تر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
همیشه ادمای خوش فکرو کاربلد تعدادشون کمه.40 میلیون دلیل بر حرفه ای بودن نیست.
Germany
20:27 - 1397/09/01
وقتی میشنیدم پرسپولییس تا حالا قهرمان اسیا نشده زیاد به آن فکر نمیکردم اما از وقتی که شنیدم یک سال دیگه میشه شصت سال که پرسپولیس آرزوی جام را داره حالا همش دارم به آن فکر میکنم آخه 60 سال
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1397/09/01
سوراختوری توهم میزنی
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1397/09/01
واقعاخیلی آدم بی شخصیتی هستی بخدا.توبخاطرچندتومن پول بیشترازپیشنهادپرسپولیس وتراکتورگذشتی.خودت خرحساب کن.توهمونی هستی باپرچم پرسپولیس بایه هوادارمعلول عکس یادگاری انداختی ولی بخاطرفقط ۲۰میلیون پول رفتی استقلال.مردم آگاهن.اگه خوب بودی استقلال نگهت میداشت ولی انداختنت بیرون.دیگه زر زیادی نزن.
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1397/09/01
خخخخخ
هر وقت میبینمش یاد پنالتی ش جلو پرسپولیس میافتم
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1397/09/01
اقای فروزان یادمان نرفته وقتی روبروی تیم کیسه بازی میکنی توپی را که در اختار داری انرا هر طور شده وارد داروازه میکنی که خوش خدمتی به تیم کیسه در به داغون کرده باشی پس زرت پرت نکن که اشغال ترین بازیکنی هستی که تا به حال دیده ام
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1397/09/01
آخه شلغم تو در حدی نیستی که برای پرسپولیس کری بخونی هر دفعه که زر زدی بعد بازی قهوه‌ای شدی انتر خان
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/09/01
چوخ گوزل.هاریکا
به امید شکست پرسپولیس یا پیروزی (2تا اسمو اسیر خودش کرده) در مقابل هوادارانش.
United Arab Emirates
20:40 - 1397/09/01
چقدرحرف مفت میزنه این عوضی؟تادیروزجونش بجون کیسه بسته بودحالاشده هوادارسولاختور.چقدرپرروه این باصطلاح دروازبان که براهمه ی مهاجمان تیمهاحلواس.اخه یکی باین ادم بگه برودرست تمرین کن وگل چیپ نخور.یعنی یادش رفته توصباوتومسابقه باسرورش پرسپولیس رامین رضاییان چطورضایعش کرد.ادم باین پررویی محشروالا.خنده داره میگه سوراختور40 میلیون هوادارداره جوک میگه این بشر.کل تورکهای اذربایجانی که بجزطرفدارای سوراختورهمه محترم وباادبن وایراندوست حدود5میلیون نفره این جوک اوناروضرب درهشت میکنه.اگه تورکها40 میلیونن وفارسهام 40 میلیون پس کوردها.لرها.بلوچهاوعربهای ایران کجای دلتن که حرف مفت میزنی.ایشالاتوبازی باپرسپولیس کیسه گلی بوقلمون صفت که هرجامیری عاشق اون تیمی. پررو.
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1397/09/01
چرا از استقلال بیرون انداختنت ذرت
...
France
20:48 - 1397/09/01
برو بابا توکه کت تند چند بار تراکتور قهرمان شد به چه مینازی
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1397/09/01
خصوصیت و ویژگی بارزشون همینه۰ اما به نظر من در اغلب اوقات باید با هر کسی مثل خودش رفتار کرد۰ فحش و بی ادبی کردن ما هم بابد بهشون بی ادبی بکنیم تا به رفتارشون پی ببرند
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1397/09/01
اتفاقا کلیپ خانومت که در اون با کمال تربیت راجب پرسپولیس ترانه میخونه رو همه دیدن تو دیگه چرت نگو
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1397/09/01
من اصلا دوست ندارم در مورد دیگران نظر بدهم
ولی این مصاحبه ات را که خوندم به نظرم آدم بسیار لجنی هستی
واسه معروف شدن خودت چرا بد و بیراه و خزعبل به هم می بافی ؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1397/09/01
مٺلا اگه کیروش نبود حتما تو فیکس تیم ملی یودی!!!خفه شو شماها تا زمانیکه تو تیم ملی هستید مربی بهترین تو دنیاست اما وقتی نیستید مربی بدترینه!!!خحالت بکشید بازم خحالت بکشید
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/09/01
جانم تعصب.دمت گرم تاجی متعصب
Turkey
20:53 - 1397/09/01
فروزان :هم پول گرفتیم و هم هوادارا پشتمون هستن ودلگرممون میکنن یاد نقش اکبر عبدی در اخراجی های 1 افتادم که در جبهه میگفت:ما که اخسامونو انداختیم شربت هم نوشیدم بریم خونه دیگه ..... یعنی اقای فروزان احساس دین تو وعشق علاقه ات به این تیم بستگی به پولی که گرفتی داره !!!!!بیچاره بازیکنای قدیمی که ورزشکارای واقعی اونا بودن که به خاطر تیم و هوادار از جونشون مایه میزاشتن و خدا تومنی هم پول نمیگرفتن!!!!واقعا جای تاسف داره...
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1397/09/01
محسن جان دمت گرم که لنگیا رو بد جور میسوزونی.
مرسی آه.
پاسخ ها
Mohammadreza Paydar12
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
شما دستمال نکش برا دروازه بانتونو ما به همه میگیم توام تعصبی هستی.ادا در نیار فقط یه قهرمانیه دسته یک داره تیمتون
Netherlands
20:54 - 1397/09/01
بیچاره بد جور سوخته در حد پرسپولیس نیستی جواب بشنوی
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1397/09/01
خانم فروزان تو خودت فحشی.
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1397/09/01
این فروزان خانم هرسال که با پرسپولیس روبرو میشه یه جاش میفته به خارش و خوشش هم میاد و گرنه چرا باید مصاحبه جنجالی کنه. خارش میخواد دخترمون
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1397/09/01
سلام، دهنتو ببند، فحش چی میخوان بدن، رو چیزی که همه تعصب دارن که تو نداری، پس از چی ناراحتی، عکسهای اینساگرامت رو یه دید بزن
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1397/09/01
چهل میلیون آذری زبان.یا خدا .چی زدی فروزان.فازت چیه. درست کیسه کش هستی ولی نه اینقدر حقیر دیگه.مگه ایران چقد جمعیت داره که چهل میلیون آذری زبان داشته باشه. خدا شفات بده انشاله.آمین
United Arab Emirates
21:00 - 1397/09/01
یاشاسین فروزان یاشاسین تراختور یاشاسین ازربایجان به امید پیروزی پیش بسوی ازادی❤
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1397/09/01
صد در صد لایق فوش هستی که بهت فوش میدن...............
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1397/09/01
فحشو روزمین میندازن صاحبش برمیداره
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1397/09/01
جوجه راجع ب سرورت خاستی حرف بزنی دهنتو آب بکش،،تونجسی،،،
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1397/09/01
آره جون عمت.!! تو خوبی! تازمانیکه به تیم ملی دعوت میشدی کی روش خوب بود ولی الان..... نان به نرخ روز خور که میگن مصداق عالیش تو هستی فروزی جون
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1397/09/01
تونجس ک معلوم نیس پدرت کی هست میخای بهت فحش ندن،،ب تو باید فحش داد،،ازالان تاهمیشه
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1397/09/01
تولایق فحشهایی ک میخوری هستی ،،،نوش جانت
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1397/09/01
اون موقعا تو ورزشگاه میگفتیم،،دروازه بون نداشتن بجاش سوراخ گذاشتن،،حالا واسه فروزان خانم میگیم دروازه بون نداشتن بجاش پاره گذاشتن،،
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1397/09/01
کلا" بازیکنای مزخرفی مثل تو جذب باشگاه‌های مزخرف میشن، بهمین دلیل نتونستی بیای پرسپولیس!!!
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1397/09/01
خرشانس فقط لنگا استوکس و اروین نیستند یعنی 50 درصد تیم غایب
داوران هستند
شجاع هم هست
قرعه لیگ قهرمانان آسیا اوج خرشانسی
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1397/09/01
ببند دهنت بی خاصیت.اولا در حدی نیستی پیراهن تیم ملی بپوشی.دوما غلط میکنی در هرموردی در مورد تیم پرسپولیس و هواداراش حرف بزنی.سوما مثل شترشدی فهمیدی در حد هیچ تیمی نیستی اسمان ریسمان میکنی
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1397/09/01
ببند دهنت بی خاصیت.اولا در حدی نیستی پیراهن تیم ملی بپوشی.دوما غلط میکنی در هرموردی در مورد تیم پرسپولیس و هواداراش حرف بزنی.سوما مثل شترشدی فهمیدی در حد هیچ تیمی نیستی اسمان ریسمان میکنی
Japan
21:08 - 1397/09/01
پرسپولیس بچه لوس و پرروی وزارت ورزشه. انتظار برخورد با آنها را نداشته باش محسن جان
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1397/09/01
وقتی با سوراختور میری مسافرت ،
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1397/09/01
خاله فروزان زرررررررررررشک
حواست باشه کله پا نشی
بی ترسِ بی ادب
بعد از مدتی که از تراکتورسازی جدا شدی
اونوقت اراجیفتون راجع به تراکتورسازی و طرفدارانش شنیدنی است
باز هم زرررررررشک با طعم آناناس
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1397/09/01
ی زیربته ای مثل تو باید فحش بخوره،،،ک بفهمه هیچی نیس
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/09/01
دهنت را آب بکش فحاش تویی و خانواده ات.تو کی باشی که به شصت میلیون هوادار توهین کنی نفهم
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/09/01
کلا بازیکنای مزخرفی مثل تو جذب باشگاه‌های مزخرف میشن، بهمین دلیل باشگاه پرسپولیس با اردنگی پرتت کرد بیرون!!!
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1397/09/01
یک شنبه خشتکتو روسرت میکشیم
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1397/09/01
برو گلت رو بخور پسرم ...سوراختور
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1397/09/01
40میلیون پس بگو ایران 60درصد ترتری هستن
جل الخالق
Germany
21:14 - 1397/09/01
پسرخوب مال این حرفا نیستی پرسپولیسی ها تو رو به اونجا شونم حساب نمیکنند
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1397/09/01
ههههههههه . آرزو بر پیران عیب نیست . مواظب باش ۵ تا نخوری . کاریت بکنیم یکشنبه که تا عمر داری یادت نره
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1397/09/01
آخه انتر کل ایران 80 میلیونه . اگه 40 میلیون تراکتوری باشن
پس پرسپولیس و استقلال و سپاهان و...... طرفدار ندارن
تراکتور این قدر با امثال تو منفور شده که خود آذر ی ها هم طرفدارش نیستن.
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1397/09/01
برو بمیر خاله فروزان لیاقت توی بی لیاقت حتی فحاشی نیست بلکه چیز دیگریه .....
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1397/09/01
خیلی کمبود عاطفی داری
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1397/09/01
برو خروسان چرت نگو
لابد من بودم از دقیقه 1 تا 90 تو تبریز پارسال فحش میدادم
ببین عقده ای نه تو نه هیچ کس دیگه با این اراجیف ها نمیتونه ما رو از مسیر قهرمانی بدور کنه
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1397/09/01
این از شخصیت شماست که زشت حرف میزنی اولا خوب وبد بین طرفدار های هر تیمی هست من خودم آذری هستم هم پرسپولیس دوست دارم و هم تراکتورسازی را، حیف از امثال شماها که پول برایتان هزینه میشه ،تو خودت نشان دادی کی هستی،فردا دوباره استقلال بهت پیشنهاد بده تراکتور را تنها میزاری برات اصلا مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1397/09/01
این از شخصیت شماست که زشت حرف میزنی اولا خوب وبد بین طرفدار های هر تیمی هست من خودم آذری هستم هم پرسپولیس دوست دارم و هم تراکتورسازی را، حیف از امثال شماها که پول برایتان هزینه میشه ،تو خودت نشان دادی کی هستی،فردا دوباره استقلال بهت پیشنهاد بده تراکتور را تنها میزاری برات اصلا مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/09/01
اقای فروزان اگه برای پرسپولیس هم عین شیشتقلال بازی کنی مگه خنگیم فحشت بدیم هر وقت مقابل کیسه بازی کردی کیسه کمتر عز سه تا نزده پارسال صبا و پارس جنوبی رو یادمان نرفته جالبه تراکتور چچوری بخت اعتماد کرده
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/09/01
چطور حساب کردی که نصف ایران رو میگی آذری زبان
کلا مخت عیب داره و توهم داری ۴۰ میلیون ما آذری زبان داریم؟؟؟؟؟؟
Canada
21:36 - 1397/09/01
فروزان تولایق فوش دادن هم نیستی
United Arab Emirates
21:38 - 1397/09/01
آقای فروزان،پرسپولیسی هستم...فکرنمی کردم اینقدر آدم بی ادبی باشید...پس فوش بعضی ازتماشگران را،که قطعا کاردرستی نیست،علتش درتربیت خودت دنبالش بگرد...نه اینکه باکمال بی شرمی به هواداران باشخصیت وبزرگ پرسپولیس توهین کنی...یعنی شماهمتون بایدعقده ای باشید...برو،یه کم عفت کلام یادبگیر...پنالتی زدنت پیشکش...
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1397/09/01
حرف حق رو گفته.
عرب ها, ترکها,ترکمنها ,استقلالی ها و اصفهانی ها... این همه مواردی از آنهایی هستند که مورد فحش چرتپولیسی ها قرار گرفته اند
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1397/09/01
40 میلیون آذری زبان؟؟؟ اینو از کجات درآوردی؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1397/09/01
تو هم به اینکه آرزو داری برای خودشیرینی برای استقلالی ها خودت به پرسپولیس گل بزنی معروفی! راستی پنالتی شد برو توپ را بردار و اجازه بگیر که این پنالتی را تو بزنی! اینجوری ما هم خوشحال میشیم تو هم به آرزوت میرسی!
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1397/09/01
راستی تو نیز به گل خوردن از پرسپولیس و راه دادن به استقلال معروفی!!
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1397/09/01
خفه نکبت یکشنبه معلوم میشه کت تن کیه
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1397/09/01
الان هم اینجا فحش میدن
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1397/09/01
خب
این فثط نشان دهنده شخصیت تیم و طرفداران هست
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1397/09/01
نه اندازه تراکتوریا هنوز بازیاشون با استقلال وداماش و ملوان و خیلی دیگه از تیم ها رو یادمون نرفته
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1397/09/01
اخه بی شعور چرا توهین میکنی لیاقتت همینه دم اونایی گرم که به تو و امثال تو رحم نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1397/09/01
این ۴۰میلیون ازکجا آوردی
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1397/09/01
در حدی نیستی که در مورد پرسپولیس بزرگ و هوادارانش اظهارنظر کنی اصلا در حد لیگ یک هم نیستی که الان ادعای تیم ملی داری هر سالی یک بار سر زبون می افتی آنهم به خاطر اینکه در برابر پرسپولیس بزرگ قرار می گیری. هیچ وقت در مورد پرسپولیس بزرگ اظهار نظر نکن بچه عظمت پرسپولیس و طرفدارانش تو و بزرگ از تو را هم در هم می شکند
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
زر زده ولش کن
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
زر زده
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/09/01
زرت اخه توکجای فوتبالی
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/09/01
اوزگل شاسگول اوشگول آخه توکه هربارجلو پرسپولیس بازی کردی آبکش شدی کیسه کش یکشنبه چنان کتی ازت بکنیم تاسالها زر زیادی نزنی وحشی استفراقی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
خوشحالم شما لنگیای بی شرف خودتون ثابت میکنید این حرفها درسته خخخ
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1397/09/01
اخه بی شرف توخودتوچی حساب میکنی که راجب سرورت این طور حرف میزنی دیگه هربچه دوساله هم میدونه پرسپولیس توخود تبریزهم بیشترازتراکتر هوادارداره من خود آذری زبانم فقط عشقم پرسپولیسه لال اول اشک یاشاسین پرسپولیس
پاسخ ها
بهزاد
Romania
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اششک سنین دَدَندی
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1397/09/01
زرشششششششششششششكككككككككككك
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1397/09/01
از ادم بی ادب و بی خانواده انتظاری بیشتر از این نمیره
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
زرت پرت کرده ولس کن
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/09/01
شیر همیشه شیر است چه زخمی چه خسته
اینجا جای شغالان نیست میترکونیمتون بچه
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/09/01
اونوقت طرفداران تراکتور و استقلال لابد به با ادبی شون می شناسند.
از نظر تعداد تماشگر هم معلوم میشه کی میزبانه کی میهمان.
ببینیم به عمر ما قد میده تراکتور بالاخره تو لیگ اول بشه
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1397/09/01
خوبه همیشه هم به پرسپولیس باختی.انگار هواداران تراکتور سازی آیه قرآن میخونند تو ورزشگاه که از پرسپولیسی ها انتقاد میکنی. حاشیه سازی نکن آقا پسر، تو و تیم محبوبیت چند ساله دارین ضایع میشین
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1397/09/01
باز خاله فروزان حرف زد
منتظرتیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
فروزان کینه ای کیسه ای لیسه ای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
فروزان کینه ای کیسه ای لیسه ای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
مردک نفهم هرموفع جلوسرورت بازی داشتی که سوراخ شدی به چیت مینازی اسکول اصلا تو به قدوقواره ات میادکه دررابطه باپرسپولیس حرف بزنی خاله فروزان
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1397/09/01
چه اعتماد به نفسی کل جمعیت اذر بایجان با تمام احترام به اذرربایجانیهای عزیز چقدر هست. بعد مگر پرسپولیس تیم محلات است که پنج گل بزنید هر چند اتفاقات در فوتبال یک امر طبیعی است هر چند اقای فروزان حرفه‍ای شما عوامفریبانه است فقط یک عده هوادار نوجوان را تحریک میکند خودت همین الان ترسیدی که میگویی تیم بعداز هر موقیت با تعطیلی لیگ نتیجه خوب نمیگیرد دشمنیهای خودت را به اذربایجانیهای عزیز انتقال نده چونکه این فقط یک مسابقه سه امتیازی فوتبال هست نه جنگ ترک و فارس
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1397/09/01
40میلیون !!!!!!!!
شاید منطورت 4هزارنفر
یه قرمزتوایران پرسپولبس قهرمان
تیم جام ندیده رو چب قهرمان اسیا و پرافتخارترین تیم ایران پرهوادارترین تیم ایران
موز هم میاریم استادیوم
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1397/09/01
آقای فروزان اینبار به جا موز انگار چیز دیگه ای زدی,شما که ادبت زبانزد خاص و عام هست
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1397/09/01
خفه شو کثافت
پاسخ ها
مینو مینای سابق
-
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
آقای فروزان فرمودند که شما فحاش و بی ادب تشریف دارید دیگه نمیخوادبه همه اثباتش کنید
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1397/09/01
از یک بیسواد مثل فروزان انتظاری بیش از این نیست! طرز صحبت کردنش جوریه که همه رو تحریک میکنه! آخه بی شعور ! اکثر هواداران جوان هستند و مغرور ، اونوقت تو با این صحبتا که کردی دوست داری تشویقت بکنن! یعنی چی پرسپولیسی ها رو با فحش می شناسن! ؟ نمیدونم من باها شون جنگ دارم، بیاین ورزشگاه ببینم کت تن کیه! حالا مرتیکه احمق ! خودت خواستی ببین کت تن چه کسی است!
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/09/01
خیلی دوست داری تو چشم باشی؟؟؟ در حد پرسپولیس نیستی حالا میای تهران به سگت بگو حواسش به همه جا باشه
Romania
22:30 - 1397/09/01
وقتی من میام میگم ۴۰میلیون ترک توو ایران وجود داره زود ناراحت میشید
بفرمایید فروزان هم به این امر اقرار کرد.۴۰ میلیون هوادار داره تراکتور.موند ۴۰ میلیون که تقسیم میشه بین سایر تیم ها پس پرسپوخلیس غلط میکنه میگه ما ۳۰ میلیون طرفدار داریم
پاسخ ها
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
خدا وکیلی تو از خاله فروزان کم عقل تری
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
از کی تا به حال حرفهای خاله فروزان مبدأ آمار و شمارش جمعیت ایران شده
آخه نادون یه ذره به خودت بیا
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1397/09/01
ی کلام بیشتر نمیگم: عقده ای
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1397/09/01
چهل ملیون که تراکتور بیشتر طرفدارداره شایداومدی بگی صدوچهل ملیون حول شدی گفتی چهل ملیون مرتیکه خالی بندخجالت نمی‌کشه بااین خالی بندی دروغ گفتن که کنتور نداره بازم بگوبذار یک خورده دیگه بخندیم خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1397/09/01
شما برو پنالتی تو بزن استاد
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1397/09/01
دمت گرم پسر آبی
خوب آتیش میزنی لنگیارو
پاسخ ها
ایرانی.
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
دهن توواون فروزان خانوم وکل کیسه هاروسرویس میکنیم غارنشینا.
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1397/09/01
کیروش نمی برتت تیم ملی چرا داغ تو ، تو دل پرسپولیسی ها حالی میکنی چیپ حور به قول نزدیکترین حانواده ات
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/09/01
همینکه لطف خدا شامل حالت شده ومیتونی روبروی پرسپولیس بازی کنی بروشکرگذارباش دیگه اینقدپررونشواین زرزر وغلطهابه تونمی یاد.
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1397/09/01
فعلا برو تر مالیاتو جمع کن اس
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1397/09/01
چهل ملیون آذری زبان؟!!!!! حالا کاری ندارم که حرفهات درباره این لنگیای حقیر و فاسد بی ادب درسته ولی چطوری حساب کردی چهل ملیون آذری زبان های طرفدار تراکتورسازی رو نکنه کشور آذربایجان رو هم حساب کردی؟!!!!
پاسخ ها
ایرانی.
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
فاسودحقیرخودتی وشیرخورتا....
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1397/09/01
40 میلیون که شما طرفدار دارید
40 میلیون هم استقلال
بقیه تیم ها هم باید طرفدار وارد کنن
پنالتیو زدی به تیرک
بدجوری فشار اومده بهت ما خبر نداشتیم
داری میای تهران خونتونو دوباره بسپار به سگت یادت نره
Germany
23:00 - 1397/09/01
موفق باشی فروزان عزیز لنگی سوز
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1397/09/01
فقط مردها کت میپوشن
خانوم هایی که تو کل عمرشون فکر عمل کردن دماغ و زیر ابرو برداشتن هستن درباره دامن گل گلی صحبت کنن بهتره
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/09/01
فروزان یکی از بی شخصیت ترین فوتبالیستهای دوران است و راه بزرگ شدن را اشتباهی میره و دلیل فحش خوردنش بخاطر شخصیت ضعیف و بی ادبش هست و بازیهایی که روبروی استقلال داره به تیمش خیانت میکنه مثل حقیر خیانت زاده
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1397/09/01
زن خودت که آهنگ با کلمات زشت برای پرسپولیس میخونه رو نمیگی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اب گندیده گودال را پیدا کرده . در و تخته با هم جور شدن . زنش اگر شعور داشت خودش را طبل .... چهل میلیون هوادار نمیکرد
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1397/09/01
تو هم با سگ بازی معروف هستی
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1397/09/01
برو بابا....‌‌‌... تو که عددی نیستی مکه همه ترکا طرفدار تراکتورن من خودم ترکم ولی طرفدار پرسپولیس ما استقلال وسپاهان رو رقیب خودمون میدونیم ولی شماها هیچی نیستید
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/09/01
اقای فروزان در مورد پرسپولیس و طرفدارهاش بایستی سر تعظیم فرود بیاری . یه با
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/09/01
خدا وکیلی حیف فحش نیست که بخوان به تو بدن.
United Arab Emirates
23:21 - 1397/09/01
بابا فروزان خانم طرفدارای پرسپولیس چیکارت که نکردن بعدش در ضمن دروغ نگو لعنتی ارزو داشتی بیایی پرسپولیس اما در همان لحضه که تو به دفتر باشگاه اومدی از اون ور با سوشا جون قرار داد بستن یعنی گولت زدن بنده مفلوک شیطان تو سوختی بدجورم سوختی منتها هر کاری میکنی پماد هم افاقه نمیکنه یک شنبه میبینیمت ایشالله به ف
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1397/09/01
خاله فروزان کاری باهات میکنیم که تو و تیم مزخرفت راه تبریز و گم کنید
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1397/09/01
میگم این بابا چیزی زده خیلی توهم داره.تیمی ک اصلا تو لیگ اعتبار نداره 40 میلیون هوادار داره ؟حساب کتابش مثل ضرب و تقسیم احمدی نژاده.خخ
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/09/01
تو خودت فحاشی بی ادب که به همه توحین میکنی.دهنتو یکشنبه با توپ پر میکنیم
France
00:05 - 1397/09/02
نه داداش
مشکل پرسپولیسیا نیستن
مشکل شخصیت توعه که فقط لایق فحشه
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1397/09/02
اگه آدم بودی این حرف رو نمیزدی!
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1397/09/02
ای ول. ان شاالله گه تیم تراکتور پنج گل به پرسپولیس میزند. تمام حرفات قبول داریم فروزان عزیز و دوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1397/09/02
چهل میلیون

طرفدار دارین خخخخ. پس استقلال و پرسپولیس


دیگه هیچ
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
خاله فروزان زر زده ولش کن
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1397/09/02
اقای عزیز یک زمانی هم هدایتی تیم کهکشانی ساخت آخرش به کجا کشید اینقدر به پولت افتخار نکن تیمهای استقلال وپرسپولیس اگر پول ندارند ولی هویت ملی دارند که این بیشترین چیز هست
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1397/09/02
ببند دهنتو اسکل تو همیشه برای ما حکم سرگرمی و گاگول رو داری فحاش هم اون هوادارای تیمه بی فرهنگت هستند ننگ بر تو و تیمت
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1397/09/02
فروزان خانم گلهای اهدایی شما به کیسه رو فراموش نکردیم ضمنا اون افتضاح خارج از کشورت هم یادمون هست پس لطفا خفه شو
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1397/09/02
واقعا. من طرفدار پرسپولیس نیستم به دو دلیل: اول خطاکاری به تیم دیکته میشود. دوم: تماشاگرانش بسیار بسیار بی فرهنگ هستند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
واقعا خیلی خطا میکنند همشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
تو ی اشغال بیش نیستی . دهن کثیفت را ببند .
United States
00:56 - 1397/09/02
خیلی آدم کثیفی هستی
United States
01:14 - 1397/09/02
۴۰میلیون؟
چی پیش خودتون فکر کردین؟
کاش ی آمار واقعی میگرفتن تا تعداد اندک این تیم بی هویت مشخص بشه
حتی تعداد اون کیسه کشا
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1397/09/02
من خودم استقلالیم . ولی از وقتی تراکتور اومده لیگ برتر فحاشی ها و تفرقه افکنی ها تو فوتبال زیادتر شده
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1397/09/02
آخه فروزان تو دیگه خر کی هستی؟ فحش و ناسزا به یکی مثل جنابعالی حقته،
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1397/09/02
اقای فروزان درحدباشگاه بزرگی مثل پرس پولیس نبودی که به تیم بزرگان وجمعشان دربیایی دیگرچراهمه رامثل خودتدفحاش میخوانی سعی کنی حداقل درحدواندازه نیمکت نشینان جوانان پرس پولیس باشی بعدادعای پرس پولیسی شدن کن
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1397/09/02
خفه شو.کیسه کش آفتاب پرست
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1397/09/02
داداش چی میزنی از کجا جنست و میگیری ب ماهم بگو توهم میزنی بد هم توهم میزنی تراکتور چهل میلیون طرفدار داره ؟ فقط پرسپولیسیا فوش میدن استقلالیها تراکتوریها فوش نمیدن یا کری یا فوش هایی ک ب تو میدن و فقط میشنوی بعدش هم تو خودت کرم میریزی دوست داره بهت فوش بدن نکره بد قواره نچسب تو اصلن در حدی هستی ک درمورد ریس اسیا نظر بدی ببند فکت و بچه
پاسخ ها
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
خاله فروزان
کرم داری که این حرفها رو.میزنی
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/09/02
تو هم فیلم به گل خوردن از پرسپولیسیا معروفی
Iran, Islamic Republic of
02:19 - 1397/09/02
قبل از اینکه اسم پرسپولیس رو بیاری ، دهنتو آب بکش واول اجازه بگیر
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1397/09/02
گفته حمایت 40 میلیون آذری زبان! منظورش کیان؟
Iran, Islamic Republic of
03:32 - 1397/09/02
اشتب نکن اونی که تنت دامن پس مواظب خودت باش.
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1397/09/02
فروزان خداوکیلی بگو ساقیت کیه ...
معلومه که جنسش خالصه و حرف نداره ...
چهل میلیون هوادار و .......خخخخ
Iran, Islamic Republic of
04:34 - 1397/09/02
خدا کنه دروعت راست باشه برو زکنت ۹
Iran, Islamic Republic of
05:54 - 1397/09/02
برو بابا پاچه خوار کثیف، نه که هوادارای باشعور شما همش گرفتار دعاکردن هستند که هواداران ما به فحش وناسزا معروفند،تو خودت سراپا فحشی
Iran, Islamic Republic of
05:55 - 1397/09/02
زرنزن ابلح بی شاخ ودم
Iran, Islamic Republic of
06:31 - 1397/09/02
غرور و تعصب کور دو صفت بارز برخی از لنگیهاست البته همه نه
Iran, Islamic Republic of
06:48 - 1397/09/02
متاسفانه تو اکثر موارد واقعیت داره
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1397/09/02
جناب فروزان ، با این رفتار و حرف زدن خودت کاری میکنی که فحش بخوری !!!! يخورده اگه مؤدبانه تر و قشنگتر صحبت کنی و شمشیر رو از رو نکشی واسه هواداران پرسپولیس مطمئن باش هیچ احدی بهت توهین نميکنه ..... درضمن من منکر این این نیستم که تراکتورسازی تیم پر طرفداری هست و خیلی‌ها این تیم رو دوست دارن ولی اگه يخورده منطقی نگاه کنی فکر نمیکنم 40 میلیون آذری زبان داشته باشیم !!!!! خوبه آدم هر موقع خاست حرفی بزنه قبلش یخورده فکر کنه و بعدش حرف بزنه
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1397/09/02
اقای فروزان احترام خودت رانگه دار
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1397/09/02
ایخدا این بدبخت باز حرف زد...
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1397/09/02
جالبه که این اتهام قابلیت پیگرد قضایی دارد و توهین محسوب میشود.در حقیقت ایشان اقدام به توهین و فحاشی کرده است آن هم به چند میلیون نفر همزمان!
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1397/09/02
خفه شو داری از العان جوسازی میکنی بیشعور اشغال پولکی هر سال برای پول میری تیم عوض میکنی فکر کردی تو کی هستی که برای ما شاخ و شانه میکشی چهار تا بازیکنه پوشالی پیر فرسوده دور ور خوت جمع کردی فکر کردی تیم هستین پرسپولیس جنازشم بهتر از تو وان تیم پوشالیت است بیا ورزشگاه همدیگر را میبینیم
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1397/09/02
ببین مگه نمیگی پرسپولیسی ها فحش میدن چرا خودت این جرقه رو میزنی .چرا خودت مطالبی رو عنوان میکنی که بقال سر کوچه تون رو وا میداری بهت فحش بده ..کرم از خود درخته اقای فروزان
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1397/09/02
اول تا اخر مصاحبه شعر،گفت....پر از،عقده و حسرت به افتخارات پرسپولیس بزرگ.......چه
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/09/02
خانم خوشگله تو قد این حرفها نیستی
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/09/02
خانم خوشگله تو قد این حرفها نیستی
United Arab Emirates
10:40 - 1397/09/02
بنظرتون این چیزی زده یابهش زدن
United Arab Emirates
10:40 - 1397/09/02
بنظرتون این چیزی زده یابهش زدن
United Arab Emirates
10:41 - 1397/09/02
اخه ماترو عددی حساب نمیکنیم که کری بخونیم یا ادم حسابت کنیم اسکل
United Arab Emirates
10:41 - 1397/09/02
اخه ماترو عددی حساب نمیکنیم که کری بخونیم یا ادم حسابت کنیم اسکل
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1397/09/02
لنگی تیم حکومتی اشغال
منفورترین تیم ایران
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1397/09/02
به نداشتن شعور بیشتر معروفن
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/09/02
فروزان برنامه ورزشی نمیبینه ،چون میگه ما چهل ملیون طرفدار داریم هر موقع آمار و تلویزیون نشون داد تراکتور به هشت درصد م نرسید ،بعدشم کری برای پرسپولیس نخون حرف دهنتو بفهم تا فحش نخوری مقصر خودتی دوست داری فحش خوردنو اگر نه زیپو ببند
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/09/02
عزیز من تو خودت بمیخاره برا فحش
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/09/02
آقای فروزان تماشاگران پرسپولیس بهترین هستند و واقعا برای شما متاسف هستم که این حرفا رو میزنی. آیا رفتار خود شما بعنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای قابل دفاع هستش. وقتی که شما خودت با انواع رفتارهای نامناسب و مصاحبه های توهین آمیز شرایط را برای توهین آماده میکنی پس لطف کن اول برو رفتار و گفتار خودتو اصلاح کن بعد درباره دیگران نظر بده.
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/09/02
تا وقتی که علی بیرو و حسینی و مظاهری هستند کیروش به تو حتی نگاه هم نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/09/02
کی بی فرهنگ تر از خودت فروزان!!!!اتفاقا چون اون سال نبردنت پرسپولیس داری میترکی هرچند اگر می آوردنتم ما هواداران ارتش سرخ ایر
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1397/09/02
خخخخخ 40میلیون اذری مگه داریم کل اذری ها طرف تراکتور نیستند اکثریت پرسپولیس هستند
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1397/09/02
ابله ترین ،بی خاصیت ترین.،کودن ترین،بی فکر ترین ادم دنیا تویی که دارید از همین الان خودتو آماده میکنید برای فوش دادن.ابله همین حرفهای خودت هست که باعث میشه که طرفداران ارتش سرخ بهت حساس باشند.پس خودت دوست دارید که مورد دشنام تماشاگران قرار بگیرید چونکه ارزشهای اجتماعی وخانوادگی برایت ارزش نبستند.تو اگر نرف اضافی نزنید ویا حرکت. بدی از خود نشان ندهید کسی چکارت وارد ولی خودت دوست دارید که در مقابل طرفداران قرار گیرید تا مشهور ومعروف شید.پس خجالت بکش احمق از خود راضی.اره تو از این میسوزید که تیم پرسپولیس تو را نمی خواهد
پاسخ ها
آناهیتا
-
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
آقای فروزان مطمئنید اینا فحاش و بی ادبن؟
من که ازین طرفدارای لنگ چیزی جز ادب و فرهیختگی تو کامنتا نمیبینم
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1397/09/02
کافر همه را به کیش خود پندارد...
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/09/02
فروزان جان دوتا پنبه بزار تو گوشت پس
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1397/09/02
این یارو میخاد خودشو مطرح کنه در مورد سرورش صحبت میکنه
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/09/02
چرت پولیسسییسسس دززززز
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1397/09/02
محسن فروزان اول دهنت آب بکش بعد اسم پرسپولیس رابیار فحاش تو وامثال توهستی بی جامیکنی بیش ازحدت حرف بزنی فروزآن
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/09/02
1:برو با اون پای کجت که باید بره صافکاری
2:تو غلط میکنی درباره ی ما صحبت می کنی
3:شما ها به فحاشی معروفیند
4:حالا برو گمشو
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1397/09/02
برو چرت نگو مشتری همیشگی کمیته اخلاق آخه یکی از این حرفا میزنه که کمی وجهه اخلاقی داشته باشه استاد خالکوبی .
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1397/09/02
یکم اغراق نکردی کوچولو حتما زبونت نچرخیده خواستی بگی هواداراي کیسه به فحاشی معروفند یه توپوق زدي
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1397/09/02
فوتبال سر تا سر فحش چه تو خونه باشی چه نباشی
من که هرکی باشه چه نیمار چه مسی چه ادم ایرانی اگه حرکات بد داشته باشه فحشش میدم
:) :)
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1397/09/03
انشالله اونروز بازم مقابل پرسپولیس سرافکنده میشی واونوقت طرفدارنتونم
Iran, Islamic Republic of
03:07 - 1397/09/03
این چیپ خور بلدنیست دردهنشوببنده ...
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1397/09/03
ن سوراختور ن شیشتقلال ن هیچ تیم دیگه مال و مغازه کری خوندن نیستن ینی ارزششونو ندارن انرژی صرفشون کنیم
و خداوند همه را محتاج خون سرخ گردانید 6+4
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1397/09/03
پرسپولیس خیلی هوادار داشته باشه 4 نفر هس اونم بیارین بعد بازی تور دروازه پرسپولیس رو که سوراخ سوراخ شده تعمیر کنن
Iran, Islamic Republic of
03:51 - 1397/09/06
والا خوبه این تراکتور فقط یه جام قهرمانیه دسته یک داره.بعدشم باس به دروازه بانی که ادای تعصبیارو در میاره بگیم شما با خانومت تبلیغات نکن کری خوندن پیشکشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر