تحول در سیاست خرید بازیکن رئال مادرید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۹۷۹۴
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶
۷۹۱۲
علاقه رئال مادرید به جذب براهیم دیاز، آخرین نمونه از تغییر سیاست رئال مادرید در بازار است.

وبسایت نود: علاقه رئال مادرید به جذب براهیم دیاز بازیکن ۱۹ ساله منچسترسیتی آخرین نشانه از تغییر اساسی سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه رئال مادرید است. لوس بلانکوس سعی دارد بازیکنان جوان را با قیمت های مناسب و معقول جذب کند و پتانسیل آن ها را در برنابئو شکوفا کند.

این اقدام هزینه های گزاف برای ستاره های شناخته شده را از بین می‌برد و رئال را از رقابت با غول های فوتبال انگلیس (با منابع مالی مناسب ناشی از حق پهش تلویزیونی) و باشگاه هایی نظیر پاریسن‌ژرمن (با سرمایه تمام نشدنی مالکان آن ها) نجات می‌دهد.

نگاهی به خرید های رئال مادرید در فصول اخیر و جذب بازیکنانی نظیر مارکو آسنسیو، ایسکو، متئو کواچیچ، خسوس وایخو، مارتین اودگارد، تئو هرناندز، دنی سبایوس، وینیسیوس، رودریگو، آندری لونین و آلوارو اودریوزولا اولویت فلورنتینو پرز نسبت به جذب جوانان را نشان می‌دهد.

تحول در سیاست خرید بازیکن رئال مادرید

در دوره اول ریاست پرز بر باشگاه مادریدی در بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶، میانگین سنی ۲۱ خرید او ۲۴.۹ سال بود. زین الدین زیدان ۲۹ ساله و دیوید بکام ۲۸ ساله مسن ترین بازیکنان جدید رئال پرز محسوب می‌شدند. در آخرین فصل فعالیت پرز در نقل و انتقالات (تابستان ۲۰۰۵ و ابتدای فصل ۰۶-۲۰۰۵) با خرید نفراتی نظیر سرخیو راموس ۱۹، روبینیو ۲۱ و خولیو باپتیستای ۲۳ ساله این میانگین به ۲۲.۹ سال کاهش یافت.

در مقطع دوم حضور پرز در برنابئو از سال ۲۰۰۹ تاکنون، ۴۹ بازیکن جدید رئال میانگین ۲۳.۱ سال را داشته اند تا میانگین مقطع اول ۱.۸ سال کاهش را تجربه کند. در فصل ۱۰-۲۰۰۹ و زمانی که کریس رونالدو، کاکا، کریم بنزما و ژابی آلونسو به رئال مادرید پیوستند میانگین سنی خریدهای جدید ۲۴.۱ سال بود و در طول ۹ سال گذشته، این میانگین یک سال هم کمتر شده است.

خریدهای جدید این فصل رئال مادرید به طور میانگین تنها ۲۱.۳ سال داشتند. سال گذشته و زمانی که تنها تئو هرناندز و دنی سبایوس به برنابئو پیوستند این میانگین فقط ۱۹.۵ سال بود.

تحول در سیاست خرید بازیکن رئال مادرید

این یک روند پیوسته در مقطع دوم فلورنتینو بوده است، هرچند میانگین در ابتدای فصل ۱۳-۲۰۱۲ با جذب لوکا مودریچ (۲۶)، مایکل اسین (۲۹، قرضی) و دیگو لوپز (۳۱) افزایش یافت. از بین ۲۶ خرید آخر رئال، ۲۱ خرید ۲۴ سال و یا کمتر داشته اند.

در آن سوی قضیه هم این سیاست صادق است و علاقه رئال مادرید به بازیکنان ۳۰ سال به بالا رفته رفته کمرنگ شده است. علیرغم شایعات زیاد پیوستن بازیکنانی نظیر ادینسون کاوانی ۳۱ یا رابرت لواندوفسکی ۳۰ ساله به مادرید، رئال هیچ گاه اقدامی جدی برای جذب آن ها، حتی بعد از جدایی رونالدو انجام نداد. به جای آن پرز ترجیح داد بخشی از وظایف ستاره پرتغالی را به مارکو آسنسیو واگذار کند و با اضافه کردن وینیسیوس جونیور، جوانی بیشتری به خط آتش تیمش ببخشد.

با نگاهی به آینده، رئال مادرید اخیرا به جذب پدرینیو وینگر ۲۰ ساله کورینتیانس لینک شده است. کهکشانی ها البته هنوز هم امیدوار به جذب کیلیان ام‌باپه هستند، ستاره ای که در آستانه ۲۰ سالگی قهرمانی جهان را تجربه کرده و گام به گام در حال تبدیل شدن به یک سوپراستار است.

آن گونه که به نظر می‌رسد علاقه رئال مادرید به نیمار ۲۷ ساله فروکش کرده و پرز ترجیح می‌دهد انتخاب او برای شکستن رکورد گرانترین بازیکن دنیا، ام‌باپه باشد. انتخابی که در راستای سیاست های تغییر یافته باشگاه در بازار نقل و انتقالات است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر