کلوپ: لیورپول بهتر شده اما باید بهتر این شویم
۷۹۹۸۱۶
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
۴۱۴۲
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، از پیشرفت تیمش راضی است اما تاکید کرد که برای رسیدن به اهداف شان باید بهتر از این شوند.

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، از پیشرفت تیمش راضی است اما تاکید کرد که برای رسیدن به اهداف شان باید بهتر از این شوند.

کلوپ در میانه های فصل 16-2015 هدایت قرمزها را برعهده گرفت و در سه فصل اخیر این تیم را به فینال لیگ اروپا و لیگ قهرمانان رساند و کلوپ معتقد است که برای رسیدن به اهداف اصلی شان، باید همچنان به پیشرفت شان ادامه بدهند.

او به سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:" ما می توانیم بهتر شویم، باید بهتر شویم و می شویم. اما از حالا تا رسیدن به بهترین فرم مان، باید در بازی های به پیروزی برسیم. این کاری است که باید انجام بدهیم و چیزی است که قبلا انجام داده ایم.

واقعا دلیلی برای انتقاد از بازیکنان مان وجود ندارد. آنها واقعا خوب کار کرده اند. خیلی چیزها بهتر از سال قبل شده است: دفاع مان بهتر است؛ ضربات آزاد بهتر است؛ ما در بازی ها، خیلی پخته تر شده ایم و مدیریت بازی مان بهتر است. خیلی چیزها بهتر شده است.

کلوپ: لیورپول بهتر شده اما باید بهتر این شویم

سال گذشته در این مقطع، ما 20 بازی خوب نداشتیم. در اکتبر مقابل تاتنهام شکست خوردیم. در لیگ قهرمانان، خیلی خوب بودیم، درست است. به هر حال، برای شکست مان در بلگراد هیچ بهانه ای وجود ندارد؛ واقعا بهانه ای وجود ندارد. مقابل ناپولی هم واقعا بازی خوبی انجام ندادیم.

بنابراین، فقط دو بازی بود که در آن خیلی خوب نبود؛ درست است. در بقیه بازی ها خیلی خوب بودیم. ما مقابل پاری سن ژرمن بازی کردیم. آنها در این فصل در همه رقابت ها فقط یک شکست داشتند و آن هم مقابل ما بود.

همه اینها خیلی خوب است؛ من این فصل را دوست دارم. تا به حال پیشرفت های زیادی داشتیم و هنوز جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. اما یک مقطع خیلی پرفشار پیش رو داریم."

لیورپول هفته آینده در لیگ برتر مقابل واتفورد قرار خواهند گرفت و پس از آن در چمپیونزلیگ به مصاف پاری سن ژرمن می روند. بازی های بعدی این تیم در لیگ برتر مقابل اورتون، منچستریونایتد و آرسنال است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج