طعنه امری به ونگر؛ آرسنال با او در حال سقوط بود
۷۹۹۸۴۷
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۷
۵۶۹۸
 امری معتقد است آرسنال تحت نظر ونگر ساختار دفاعی خوبی نداشت.

وبسایت نود: اونای امری که شروع خوبی را در آرسنال داشته و اکنون تیمش بعد از شکست های ابتدای فصل، ۱۶ مسابقه است که طعم تلخ باخت را نچشیده است، در مصاحبه اخیرش با کنایه از سال های اخر ونگر صحبت کرده و معتقد است آرسنال با ونگر در سراشیبی سقوط قرار داشته است:

من یک بار با ونگر ملاقات کردم، او چیزهایی به من گفت. ملاقاتی کوتاه بود. اما صرف نظر از هر آنچه او به من گفت، باید چیزهای زیادی را تغییر می دادم. به بازیکنان گفتم که از کیلومتر صفر شروع می کنیم. حتی حالا هم که چهار ماه گذشته، می گویم که هنوز در ابتدای راه هستیم.

طعنه امری به ونگر؛ آرسنال با او در حال سقوط بود

قبل از حضور ونگر در آرسنال، توپچی ها عادت به بردهای ۱-۰ داشتند؛ آن تیم آرسنال متکی به قدرت دفاعی بود. با حضور ونگر، قدرت تیم به بخش هجومی منتقل شد و بخش تماشایی بازی این تیم، قدرت هجومی شان بود.

بهترین تعادل نیز در فصلی رقم خورد که آن ها موفق شدند بدون شکست قهرمان انگلیس شوند. اما در گذر زمان، قدرت هجومی و کیفیت فنی حفظ شد و تیم ساختار دفاعی اش را از دست داد. چیزی که من می خواستم این بود که ترکیبی از این دو مورد باشد و تعادل در تیم شکل گیرد. آرسنال در سراشیبی سقوط بود، باید این روند را متوقف ساخته و به مسیر صعود می رفتیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج