علم‌الهدی: کسی نگفت ظریف دروغ‌ می‌گوید
۷۹۹۹۴۷
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
۱۱۰۹۱
امام جمعه مشهدمقدس گفت: امروز نخبگان و مردم ما CFT را جایز ندانسته و آن را در حد خیانت به نظام می‌دانند و آن را مضر تشخیص می‌دهند اینکه شما بگوئید در کشور ما پولشویی است و این مصوبه هم تصویب نشود؛ به همین حرف استناد می‌کنند. کسی نگفت ایشان دروغ می‌گوید؛ نخیر، پولشویی هست. اشکال در این کار است نه اشکال در اینکه چرا گفتید.

خبرگزاری تسنیم: سیداحمد علم‌الهدی؛ امام جمعه مشهدمقدس ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: وی گفت: روزی که دفاع مقدس تمام شد، خیلی از آدم‌های سیاسی گفتند دیگر نیازی به بسیج نیست؛ امام(ره) و مقام معظم رهبری فرمودند تازه ابتدای کار است؛ در سال چهلم انقلاب مقام معظم رهبری می‌فرمایند انقلاب تمام نشده و باید ادامه دهیم و برای همه جا بسیج می‌خواهیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: شما به عنوان بسیجی بدانید جنگ تمام نشده بلکه عرصه تغییر کرده؛ مردانگی شما، دشمن سرسخت ما یعنی آمریکا را در اطراف کشور ما نگه داشته اما قدرت نزدیک شدن به شما را ندارد زیرا شما دلاور هستید. آن روزی که یک گلوله توپ نداشتیم؛ مقابل صدام ایستادگی شد و فقط توانستیم از گوشت و پوست و استخوان سپر مقابل دشمن تهیه کنیم، امروز اما قدرت موشکی ما تمام عناصر آمریکایی و ناوگان آنها را خوراک یک ساعت و نیم خود از دو پایگاه موشکی کرده است. امروز آمریکا جرات نزدیکی و جنگ دارد؟

علم الهدی با اشاره به اینکه آنها قدرت جنگ سخت ندارند و با جنگ نرم وارد شده است تصریح کرد: بسیج اصناف و کارگران در اجرای اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه مقابله با تحریم اقتصادی دشمن نقش خودش را باید ایفا کند و مردانه وارد فعالیت شود؛ بسیج دانشجویی و طلاب و اساتید نیز در جبهه جنگ فرهنگی و اعتقادی دشمن باید وارد شود زیرا دشمن در دانشگاه میدان تشکیل داده و باید وسط میدان آمد و مبارزه کرد.

وی تصریح کرد: مسئولان نظام بسیجی وارد میدان شوند؛ بزرگترین شاخصه بسیجی دشمن شناسی است و با راهبردهای مقام معظم رهبری، ایستادگی را پیاده سازی می‌کند؛ باید دشمن را بشناسید و در مقابلش بایستید؛ باید بسیجی وار کشور را اداره کنید و سیاست‌های پیچیده دشمن را پاسخگو باشید.

امام جمعه مشهدمقدس تصریح کرد: یکی از فسادها پولشویی است که وجود دارد و کسی هم منکر نیست؛ همه جور انسان در جامعه 80 میلیونی است و همه جور آدم در آن است اما آنچه برای دشمن در تصمیمات بین المللی سند می‌شود و برحسب آن تصمیم گیری می‌کند؛ حرف تولیت اجرایی نظام و تولیت دیپلماسی آن است و اگر اینها حرف بزنند در عرصه بین‌المللی به عنوان یک سند اخذ شده و در تصمیمات ضد ملت به این استناد می‌کنند.

علم الهدی افزود: امروز نخبگان و مردم ما CFT را جایز ندانسته و آن را در حد خیانت به نظام می‌دانند و آن را مضر تشخیص می‌دهند اینکه شما بگوئید در کشور ما پولشویی است و این مصوبه هم تصویب نشود؛ به همین حرف استناد می‌کنند. کسی نگفت ایشان دروغ می‌گوید؛ نخیر، پولشویی هست. اشکال در این کار است نه اشکال در اینکه چرا گفتید. تولیت سیاست خارجی حرفی بزند برای دشمن سند می‌شود؛ اینکه گفته شود مخالفان FATF نیز دنبال پولشویی هستند صحیح نیست؛ مخالف FATF مراجع تقلید و سیاستمداران و متخصصان سیاست خارجی و حقوق بین الملل و اقتصاد هستند. این تهمت زده شده و بخش عظیمی از چهره‌ها را دربرگرفته است.

وی بیان کرد: دشمن را بشناسید؛ قریب چند ماه است آمریکا از برجام خارج شده و اروپا شما را بازی داده و یک قران پول نداده است. مسئولان نظام باید بسیجی وار عمل کنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج