سردار سپهر: بسیج کلید طلایی عبور از تحریم‌هاست
۷۹۹۹۵۶
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
۴۱۶۳
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اراده مقابله با دشمن، سرمایه اصلی بسیج است و به دشمنان اعلام می‌کنیم آماده به اسارت درآوردن شما هستیم.

خبرگزاری ایسنا: جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اراده مقابله با دشمن، سرمایه اصلی بسیج است و به دشمنان اعلام می‌کنیم آماده به اسارت درآوردن شما هستیم.

سردار محمدحسین سپهر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به آغاز هفته بسیج اظهار کرد: تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) از برکات الهی انقلاب اسلامی و نعمتی بزرگ برای ملت ایران بود و در ۴۰ سال گذشته نقش بسیج در حفظ و تداوم انقلاب اسلامی حیاتی بوده و حضور در ۸ سال دفاع‌مقدس و دفاع از تمامیت ایران، یکی از بزرگترین دستاوردهای بسیج است.

وی افزود: امروز ده‌ها هزار گردان همچون بیت‌المقدس، امام حسین(ع)، بزرگترین قدرت دفاعی و امنیتی برای نظام اسلامی است و بسیج اساتید، عشایر، اصناف و دیگر اقشار، بزرگترین منبع تولید اقتدار برای نظام اسلامی ایران است.

سپهر با بیان اینکه پزشکان و همه عناصر فرهیخته بسیج در تولید علم و ارائه خدمت آماده هستند، گفت: با حمایت دولت، بسیج توانسته در عرصه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی حضوری فعال داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه بسیج کلید طلایی عبور از تحریم‌های استکبار جهانی است، اظهار کرد: بسیجیان با امامان انقلاب پیمان بسته‌اند که تا رسیدن به اهداف انقلاب از پای ننشینند. ما یقین داریم که پرچم نصرت الهی در دست بسیجیان جهان اسلام است و مشاهده کردیم که انتقال فرهنگ بسیج به جهان اسلام، موجب پیروزی‌های مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن شد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بسیجیان در مقابل مرتدین و گروه‌های مورد حمایت غرب و رژیم صهیونیستی ایستادگی می‌کنند و با دشمنان اسلام، سر دوستی ندارند و به کسانی که به صورت مخفیانه با غرب ارتباط برقرار کرده‌اند، توصیه می‌کنیم که توبه کنند.

سپهر با بیان اینکه بسیج هیچ‌گاه در برابر دشمن، اندیشه شکست به خود راه نمی‌دهد، اظهار کرد: اراده مقابله با دشمن، سرمایه اصلی بسیج است و به دشمنان اعلام می‌کنیم آماده به اسارت درآوردن شما هستیم.

وی در پایان گفت: بسیجیان با تبعیت از امام مسلمین، آماده ارائه خدمت در همه عرصه‌ها و یاری دولت محترم هستند. از مسئولان نظام دعوت می‌کنیم از قابلیت و ظرفیت‌های بسیج بهره‌مند شوند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج