نامه چندپهلو‌ی وزارت اطلاعات درباره حناچی
۸۰۱۲۶۵
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
۴۹۸۵
حسن خلیل آبادی رییس کمیته میراث فرهنگی وی با بیان اینکه نامه وزارت اطلاعات چند پهلو بوده است، ادامه داد: قرار است هیات رییسه با وزارت کشور مکاتبه داشته باشد تا وضعیت شهردار تعیین تکلیف شود

خبرگزاری ایسنا: جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر تهران در مورد وضعیت انتخاب شهردار تهران امروز صبح پشت درهای بسته برگزار شد.

 این جلسه در حالی از صبح امروز برگزار شد که حسن خلیل آبادی رییس کمیته میراث فرهنگی شورا نیز در جمع خبرنگاران گفت: جلسه تمام شد و قرار شد نامه به وزارت کشور نوشته شود تا به صورت شفاف تکلیف را مشخص کنند.

وی با بیان اینکه نامه وزارت اطلاعات چند پهلو بوده است، ادامه داد: قرار است هیات رییسه با وزارت کشور مکاتبه داشته باشد تا وضعیت شهردار تعیین تکلیف شود

خلیل آبادی در واکنش به توییت یک عضو شورا که حناچی را شهردار اعلام کرده بود، افزود: چطوری حناچی شهردار هستند وقتی هنوز حکم شهردار ابلاغ نشده است.

وی ادامه داد: قرار شد با رایزنی وزارت کشور هرچه سریعتر تکلیف حکم سریعتر مشخص شود و اگر شورا اصرار به انتخاب گزینه خود داشته باشد موضوع به کمیته حل اختلاف می‌رود اما هنوز صحبتی در این زمینه نشده است.

عضو شورای شهر تهران افزود: قانونا وزارت کشور باید تا دیروز جواب می داده است و دیروز گفته به علت اینکه نامه وزارت اطلاعات برای صدور حکم کفایت نمی‌کرده، حکمی صادر نمی‌کند و این به معنای تایید یا عدم تایبد گزینه ما نیست ما همچنان تلاش می‌کنیم این حکم صادر شود.وی افزود: اگر بر نظر خود اصرار داشته باشیم به کمیته حل اختلاف می رود و قرار شد در لابی با وزارت کشور و اطلاعات بررسی نیز صورت گیرد.

خلیل آبادی افزود: نامه وزارت کشور به ما قطعیت تأیید می‌کنم با نمی‌کنم ندارد. وزارت کشور می‌گوید مراجع ذی ربط باید به من تاییدیه بدهند، وزارت کشوررنامه قطعی می‌دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1397/09/06
اخوندی وحامیانش نمی گذارند.
پاسخ ها
سرباز ۴۰۲سومار
United Arab Emirates
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
آخوندی کم وزیر بود گندکاری کرده است آلان نوبت شهرداری تهران شده به گند بکشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج