«هدیه» ایرانی در راه انگلیس و برزیل
۸۰۱۳۱۸
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
۱۱۳۱۸
فیلم کوتاه «هدیه» به کارگردانی سحر ستوده و تهیه کنندگی اشکان اشکانی در بخش رقابتی پانزدهمین جشنواره بین المللی Kinofilm Manchester که از ٢٦ نوامبر تا ٢ دسامبر در انگلستان برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته می‌شود.

ایسنا: فیلم کوتاه «هدیه» به کارگردانی سحر ستوده و تهیه کنندگی اشکان اشکانی در بخش رقابتی پانزدهمین جشنواره بین المللی Kinofilm Manchester که از ٢٦ نوامبر تا ٢ دسامبر در انگلستان برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته می‌شود.

«هدیه» ایرانی در راه انگلیس و برزیل

این فیلم همچنین به طور همزمان در دهمین جشنواره بین المللی Lobo Fest که در برازیلیا پایتخت برزیل از ٢٧ نوامبر تا ٤ دسامبر برگزار می‌شود هم در بخش رقابتی به نمایش درمی‌آید.

پیش از این «هدیه» در بخش رقابتی یازدهمین جشنواره سیاتل (post Alley)، هشتمین جشنواره (Saint Cloud) ایالت مینه سوتا امریکا و جشنواره ازمیر ترکیه هم حضور داشت. در ایران هم در جشنواره فیلم کوتاه روی پرده رفت.

«هدیه» درباره ی دختر نوجوانی است که از سرویس مدرسه فرار می‌کند و ...

در این فیلم یسنا سیرتی، زینب شعبانعلی، مهدی مهربان، لیلا مهربان ، محدثه پور بهرامی، به ایفای نقش پرداختند.

فیلم نامه فیلم کوتاه «هدیه» نوشته سحر ستوده است و مدیر فیلمبرداری: اشکان اشکانی، صدابردار: سعید بجنوردی، تدوین: محمدرضا کشمیری، طراح گریم: علی کاظمی، صدا گذار: شاهین پور داداشی از دیگر عوامل فیلم هستند.

این فیلم محصول شرکت white point media است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج