پاسخ به سوال های رایج پزشکی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۰۲۳۰
۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴
۲۷۰۳۹
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز:

دکتر لیلا مهرنوش، پوست و مو و زیبایی، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

چرا موهای صورتم کم است؟

پسر 22 ساله‌اي هستم. براي كم بودن موهاي صورتم راهنمايي مي‌خواستم.

حتما به پزشک مراجعه کنید و بعد از انجام یکسری آزمایشات خاص و بعد از اطمینان از عدم وجود علت داخلی (که اکثرا علت خاصی یافت نمی‌شود) می‌توانید از مکمل‌هایی نظیر اکوفن یا سیستین6 B استفاده كنيد.مصرف منظم لوسیون گیاهی رزماری يك تا 2 بار روزانه به مدت5 ماه خیلی موثر است. ضمنا می‌توان از مزوتراپی که عبارت است از تزریق‌های سطحی و نزدیک هم و ویتامین‌های مورد نیاز فولیکول مو در ناحیه صورت استفاده کرد که تعداد جلسات و فواصل آن توسط پزشک مشخص می‌شود. اما اگر ریزش موی شما الگوی سکه‌ای دارد معمولا به دنبال استرس شدید ایجاد می‌شود و باید در ابتدا اقدام به رفع استرس‌های روحی‌-روانی كرد و بعد با مراجعه به پزشک و تزریق سطحی آمپول تریامسینولون يك تا 3 جلسه با فواصل ماهیانه اين مشكل را برطرف كرد.سؤال از شماره09390009032


دکتر محمدظفرقندی، پوست و مو ،  به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

کدام روش را  انتخاب کنم؟ موهای زاید را چگونه از بین ببرم؟

مي‌خواستم فرق بین الكتروليز برای موهای زايد را با لیزر درمانی بدانم

 الکترولیز، روشی برای از بین بردن موهای زاید است که در آن ریشه مو به وسیله جریان الکتریکی تخریب می‌شود. این روش کند، کسل کننده و پر خرج است که باید برای هر مو جداگانه انجام گیرد. در لیزر موهای زاید باوجود تنوع دستگاه‌ها مکانیسم همگی آنها آسیب به پیاز مو است، بدون اینکه بافت سالم اطراف دچار تغییرات چندانی شود. گیرنده اصلی نور لیزر سلول‌های زنده و دارای رنگدانه است بنابراین موهایی که در مرحله رشد قرار دارند و رنگدانه کافی دارند، نور لیزر را جذب كرده و از بین می‌روند. از آنجا که موهای بدن انسان از نظر مرحله رشد همزمان نیستند یک جلسه درمان لیزر برای از بین بردن کامل موهای زاید کافی نیست و کلا نیاز به 4-6 جلسه درمان است. همچنین لیزر بر موهای سفید(بدون رنگدانه) اثر نمی‌کند. در نهایت اینکه لیزر بهترین روش برای از بین بردن موهای زاید است.  در مورد موهای سفید از الکترولیز به طور محدود می‌توان استفاده کرد.

سؤال از شماره0930006402


دکتر محمد بهناز، متخصص ارتودنسی، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

در چه سنی باید ارتودنسی کرد؟

آيا در هر سني مي‌توان ارتودنسي انجام داد؟ در چه سنی ارتودنسی انجام شود دیگر تاثیر گذار نیست؟ پس از ارتودنسي دندان، درمان آن تا چه مدت طول مي‌كشد؟

اگر مشکل نامرتبی دندان‌ها باشد امکان صاف و منظم کردن دندان‌ها با ارتودنسی ثابت در هر سنی وجود دارد، البته شرط آن سلامت لثه و بافت‌های نگهدارنده دندان است؛ اما اگر مشکل فکی وجود داشته باشد یعنی کوچکی فک يا رشد نامناسب فک‌ها صورت گرفته باشد بايد حتما پيش از بلوغ با پلاک‌های متحرک اصلاح شود و در غير اين‌صورت اگر مشکل فکی شديد باشد در سنين بالاتر در کنار درمان ارتودنسی نياز به جراحی فک نيز است. درمان ارتودنسی ثابت بسته به ميزان مشکل بيمار بين 12تا 24 ماه طول می‌کشد.

سؤال از شماره 09160006789


دکتر لیلا خلیلی، متخصص جراحی زنان و زایمان و نازایی، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

چرا فرزند دومم سقط شد؟

برای دومین‌بار باردار شدم اما در هفته پنجم بارداري بچه سقط شد. برای اقدام دوباره بارداری چه کار باید بکنم؟

اکثر سقط‌های 3 ماهه اول بارداری علت ژنتیک دارد، البته در مواقعی علت سقط، بارداري پوچ است که به‌علت اسپرم یا تخمک غیر طبیعی است. اصولا پس از 3 بار سقط پی در پی بیمار باید مورد بررسی‌های خاص قرار گیرد بنابراین در این مورد فعلا نیازی به بررسی خاصي نیست و فقط مصرف قرص فولیک اسید از 3 ماه قبل از بارداری توصیه می‌شود.

سؤال از شماره 09350003830


دکتر فرشاد اکبرپور، متخصص مغز و اعصاب، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

از نظر جسمی مشکلی ندارم، اما چرا از غریبه‌ها خجالت می‌ کشم ؟

پسري 15ساله هستم، از نظر جسمي مشكلي ندارم اما از نظر روحي كمي به مشكل برخورده‌ام و دچار افسردگي شدم.وقتي در جمعي هستم تا می‌خواهم صحبت کنم دچار تپش قلب زياد و سرخي پوست مي‌شوم و اصلا اعتماد به نفس ندارم و هميشه كنترل خودم را از دست مي‌دهم.اين موضوع 2سال است هرروز براي من تكرار مي‌شود. به همين علت تمام اطرافيانم از من فاصله مي‌گيرند چون با خود فكر مي‌كنند من دچار مشكل روحي- رواني هستم. لطفا كمكم كنيد.

به این حالت ترس اجتماعی(social Phobia) می‌گویند. همان‌طور که اشاره کرديد، در محیط‌های اجتماعی خصوصا مکان‌هایی که غریبه‌ها هم حضور دارند دچار حالت‌های روانشناسی اضطرابی می‌شويد، این خود منجر به کاهش اعتماد به نفس و ترس بیشتر از موقعیت مشابه خواهد شد که این مسئله در طولانی‌مدت باعث افسردگی می‌شود، لذا می‌توان به کمک درمان‌های روانشناسی یا داروها یا نوروفیدبک این چرخه معیوب را متوقف و از عمیق‌تر شدن مشکل جلوگیری کرد و فرد را به حالت سلامتی کامل رساند.

سؤال از شماره09380001980


دکترمهرشاد مهاجر، متخصص جراحی، به سؤالات شما پاسخ می‌دهد

این مادر پرسیده است، با افتادگی شکم چه کنم؟

سلام، من دو بار زايمان كردم و شكمم بزرگ و افتاده شده است. مي خواستم بدانم با ليپوليز اين مشكلم حل مي‌شود و بعد از ليپو ليز به حالت اوليه بر نمي‌گردد؟!

سلام بر شما. مشكلى كه اشاره فرموديد يكى از مشكلات شايع در ميان مادران است. افتادگى شديد پوست و ضعف عضلات ديواره شكم كه به دنبال زايمان و عدم ورزش‌هاى مناسب ايجاد مي‌شوند نياز به جراحى دارند ،هر چند استفاده از ليزر درموارد جراحى نيز كمك كننده است. اما ليزر ليپوليز به تنهايى در موارد فوق نتايج خوبى به همراه ندارد و حتى گاهى باعث بدتر شدن وضعيت شكم مي‌شود.

سؤال از شماره 09190004740


دکتر هاشمی، کارشناس تغذیه و متخصص بهداشت و سلامت جامعه، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

به دنبال راه حلی برای چاقی هستم، چرا چاق نمی‌شوم؟

من پسري 17ساله باقد180سانتي مترو وزن70كيلوگرم هستم. هرچه قدر تلاش مي‌كنم چاق نمي‌شوم، حتي از پروتئين هم استفاده كرده‌ام ولي وزن اضافه نمي‌كنم، مي‌خواستم بدانم دليل این مشکل چیست؟

خوشبختانه شما در وضعیت مناسبی از نظر نسبت وزن به قد قرار دارید و اساسا توصیه می‌شود وضعیت فعلی خود را حفظ کرده و به فکر اضافه کردن وزن نباشید. انجام ورزش‌های منظم غیر هوازی تحت نظر مربی ورزشی و تبعیت از یک رژیم غذایی اصولی و درست تحت نظر کارشناس تغذیه اصلی‌ترین و صحیح‌ترین روش برای افزایش وزن به شمار می‌رود. استفاده کردن از برخی مکمل‌ها فقط تحت نظارت پزشک آن هم اندکی کمک کننده است . اگر کسی باوجود رعایت این اصول موفق به افزایش وزن نشود، بايد از نظر اختلالات جذب، مشکلات گوارشی و نیز مسائل متابولیکی و هورمونی توسط پزشک مورد بررسی قرار بگیرد.

سؤال از شماره 09120008942


سولماز توکلی، مشاور تغذیه و رژیم درمانی، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

مشکل پرخوری عصبی دارم، چه کار کنم؟

من 32 ساله هستم و قدم 158 سانتی‌متر و وزنم 70كيلوگرم است. خيلي سعي مي‌كنم با پرخوري عصبي مبارزه و مقابله كنم ولي تاحالا موفق نشده‌ام. بدون اين كه از قبل تصميم بگيرم به طور ناگهانی براي خودم خوراكي‌هاي متفاوت آماده مي‌كنم و به قدري مي‌خورم كه دل‌درد مي‌گيرم و بعد با تحريك‌هاي فراوان بالا مي‌آورم. از وقتي يادم مي‌آيد دچارمشكل «پرخوري عصبي» بودم. این مشکل بسیار آزارم می‌دهد.

 اگر شما بعد از هر پرخوري كه انجام مي‌دهيد به طور عمد دستگاه گوارش را تحريك كرده و استفراغ مي‌كنيد،‌ بايد بگويم كه درست متوجه شديد،‌ اين يك بيماري است به نام بوليميا. درمان اين بيماري معمولا شامل رفتار درماني شناختي يا مشاوره روانشناسي مي‌شود كه براي دستيابي به ريشه‌هاي پيدايش اين بيماري به كار مي‌رود. پس توصيه من به شما در مرحله اول مراجعه به يك مشاور روانشناس است و در مرحله بعد پيشنهاد من اين است كه مواقعي كه كنترل خود را از دست مي‌دهيد و به پرخوري روي مي‌آوريد سعي كنيد از ميوه و سبزيجات يا ميوه خشك كه كالري بسيار پايين‌تري نسبت به تنقلات ديگر دارند مثل ‌خيار،‌كرفس،‌كلم بروكلي و ... استفاده کنید. اين يك راهكار ساده است براي رهايي از دريافت هزاران كالري اضافه!محمود هندی پور، فوق لیسانس روانشناسی و مشاوره

دوست بزرگوارم درک می‌کنم که شما دور باطلی را طی می‌کنید و احساس خوبی را تجربه نمی‌کنید. ذکر یک نکته بسیار حائز اهمیت است: آگاه شدن از وجود یک مسئله به معنای حل شدن آن نیست، برای حل مسئله باید اقداماتی آغاز شود. تا به حال به این موضوع اندیشیده‌اید که برای کسب لذت یا تولید آرامش چه می‌کنید؟ مدارهای لذت ذهن شما روی خوردن متمرکز شده و به این موضوع عادت کرده‌اند. در واقع کار راحتی پیش رو ندارید اما اگر بخواهید می‌توانید خود را نجات دهید. با شروع جلسات منظم مشاوره و سپس یک برنامه خوب غذایی از یک متخصص تغذیه کمک شایانی به شما خواهد شد، اگر بدانید چه بخورید و به چه میزان، کمک به لحظاتی است که آگاهانه، خوردن را انتخاب کرده‌اید.

سؤال از شماره  09120009538


دکتر تهمینه  رحیمی، پوست و مو  به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

من از دوشاخه شدن موهایم رنج می‌برم، چرا موهایم این‌گونه شده؟

دختري 23ساله هستم كه موهايم خشك است وقسمت نوك آن دوشاخه مي‌شود، اگر موهایم را كوتاه كنم بعد از اینکه بلند می‌شود باز به همان گونه است. ازشانه چوبي هم استفاده مي‌كنم و از سشوارم استفاده نمي‌كنم. لطفا راهنمايي‌ام كنيد.

به شکنندگی موها موخوره گفته می‌شود. موخوره در موهای خشک و نازک بیشتر دیده می‌شود. شست‌وشوی موها، استفاده زیاد از سشوار و بیگودی برقی،استفاده زیاد در فواصل کوتاه از رنگ مو و دکلره، برس زدن خشن و ممتد موها، فرکردن، استفاده از شامپوهای نامرغوب و بلند نگه داشتن طولانی موها باعث خشک شدن مو و ابتلا به موخوره می‌شود. توصیه ما به این افراد این است که در مورد موارد بالا دقت كنند و به علاوه شست‌وشوی موها را کاهش دهند و در حمام به طور ملایم موها را بشويند و حتما از نرم کننده استفاده کنند و همچنین در حمام موها را شانه نکنند. به علاوه قبل از خشک شدن ساقه ، موها را با یک روغن طبیعی مانند روغن زیتون یا بادام یا کرم‌های مخصوص مو چرب کنند. همچنین از شانه‌های دانه درشت استفاده کنید. هر چندوقت یک بار موهای‌تان را 3 سانتی‌متر بالاتر از محل موخوره کوتاه کنید و همچنین موهای‌تان را ببافید زیرا این عمل از موهای شما حفاظت می‌کند.

سؤال از شماره 09350003697


دکتر محمود راد، متخصص جراحی، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

جراحی کنم یا خیر؟

آيا مي‌شود افتادگي پوست شكم را كه بر اثر بارداري به‌وجود آمده است را بدون جراحي از بین برد؟ اگر نمی‌توان انجام داد با چه روش جراحی‌اي می‌توان افتادگی را از بین برد، لطفا توضیح دهید.

افزایش وزن در بارداري وکاهش وزن بعد از زایمان و فشار بچه از داخل شکم باعث شلی و افتادگی جدار شکم می‌شود. یک عامل مهم تغییرات هورمونی است که باعث شل شدن عناصر لگن و جدارشکم برای تسهیل زایمان است. فاصله گرفتن عضلات جدار شکم حالتی شبیه فتق به‌وجود می‌آوردکه از نظر زیبایی اهمیت دارد. این مشکل درمان جراحی دارد و با دارو و درمان‌های غیرجراحی تصحیح نمی‌شود. معمولا عمل جراحی وقتی انجام می‌شود که قصد بارداری مجدد نداشته باشند. تا آن زمان گن پوشیدن، موقتا کمک می‌کند اما درمان اساسی نیست.

سؤال از شماره 09160003045


دکتر آزیتا صفارزاده، متخصص زنان و فوق‌تخصص نازایی و لاپاراسکوپی، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

آیا جلوگیری از بارداری خطرناک است؟

لطفا در مورد روش‌های تزریقی جلوگیری از بارداری توضیح دهید.

در روش‌های تزریقی معمولا از نوعی هورمون پروژسترون با اثر طولانی‌مدت (دپوپروورا) استفاده می‌شود. این پروژسترون بیشتر از طریق خراب کردن محل لانه‌گزینی یعنی نازک کردن لایه داخلی رحم (آندومتر) مانع از نشستن جنین بر دیواره رحم می‌شود. این آمپول‌ها معمولا در 2 نوع يك ماهه و سه ماهه موجود هستند. نوع سه ماهه آن معمولا تا 3 ماه می‌تواند جلوی بارداری را بگیرد. البته این روش مثل سایر روش‌های جلوگیری، عارضه‌های خاص خود را دارد. برای مثال ممکن است موجب  لکه‌بینی و سردردشود  بنابراین مثل هر روش دیگری فرد باید سازگاری آن با بدن خود را امتحان کند.لازم به ذکر است که این روش‌ها باید با تشخیص پزشک و زیر نظر پزشک به کار گرفته شود.

سؤال از شماره 09120000181


دکتر فرهاد ملک زاد، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و متخصص پوست، مو و زیبایی

دنبال راه درمان هستم، چرادور چشمانم گود، کبود  و چروک است؟

دختری 21 ساله هستم. دور چشمانم کبود، گود و چروک است. بهترین راه درمان چیست؟ آیا تزریق چربی تاثیرگذار است؟

باید بدانیم آیا مادرزادی اینگونه بوده‌اید یا اخیرا دچار این مشکلات شده‌اید. ممکن است این مشکل به صورت ارثی در خانواده‌تان باشد. تزریق چربی، تیرگی پوست را تغییر نمی‌دهد. گاهی اوقات کرم‌های دور چشم تا حدودی کمک کننده هستند. می‌توانید روی ناحیه مورد نظر را آرایش کنید تا مشکلات آن کمتر به چشم بیاید. افزایش وزن نیز یک مقدار این حالت را بهتر می‌کند. در مقابل آن،انجام فعالیت با چشم و بی‌خوابی، تیرگی را بیشتر می‌کند، پس اگر یک مقدار وزن بگیرید و خواب و استراحت‌تان را افزایش دهید، مسلما بهتر خواهید شد. به هر حال چون این مسائل می‌توانند ارثی باشند تغییر زیادی نخواهید کرد. گاهی اوقات در پرکاری تیروئید نیز این تیرگی‌ها دیده می‌شود بنابراین اگر به این مشکلات مبتلا هستید باید آنها را پیگیری و برطرف کنید.

سؤال از شماره  09120007028


دکتر آتوسا مصطفوی، متخصص قلب و عروق و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

فردی 32ساله پرسیده‌اند، چرا  احساس خفگی می‌کنم؟

فردی 32 ساله هستم. قدم 164 و وزنم 60 کیلوگرم است. در ناحیه قفسه سینه احساس خفگی می‌کنم. سابقه عمل آپاندیس هم دارم. مشکلم چیست؟

باید حتما مراجعه پزشکی داشته باشید و معاینه شوید. باید از شما نوار قلب گرفته شود و اگر پزشک‌تان صلاح بداند، اکوی قلب هم انجام دهید. اگر عمل آپاندیس‌تان در همین چند هفته اخیر بوده است و دچار تنگی نفس حاد شده‌اید باید به صورت اورژانسی مراجعه کنید اما اگر سابقه عمل آپاندیس‌تان در گذشته است، می‌توانید هر موقع که وقت کردید یک بررسی سرپایی انجام دهید.سؤال از شماره  09350001451


دکتر حسین فراهینی، فوق تخصص ارتوپدی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران  به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

با قوز پشتم چه کنم؟

٣٣ سال دارم وازكودكی پشتم قوزدارد. آیاراهی برای درمان آن وجود دارد؟

قوز پشتی ممکن است فقط به علت ضعف و شلی عضلات اطراف ستون فقرات باشد. در این صورت معمولا با فیزیوتراپی، شنا و آب درمانی زیر نظر پزشک و با استفاده از قوزبند یا بریس‌های مخصوص درمان می‌شوید اما اگر قوز پشتی مربوط به اختلال ساختمانی در مهره‌های پشتی باشد، درمانش جدی‌تر است و براساس زاویه‌ای که مهره‌های پشتی تشکیل می‌دهد، برنامه درمانی مشخص می‌شود. اگر زاویه قوز پشتی کم باشد آن هم درمانش فیزیوتراپی و استفاده از بریس است اما اگر زاویه اش زیاد باشد براساس محل ضایعه و سن و شرایط بدنی بیمار ممکن است نیاز به عمل جراحی و اصلاح زاویه وجود داشته باشد.

سؤال از شماره  09160009230


دکتر محسن خوش نیت‌نیکو، فوق‌تخصص غدد درون ریز و متابولیسم و استادیار دانشگاه علوم‌پزشکی تهران

راهی برای افزایش قد دارم؟

دختری 16ساله هستم و اصلا به شیر و لبنیات علاقه‌ای ندارم. آیا رشد قدم متوقف شده است؟ چه راهی برای رشد قدم وجود دارد؟

پس از بلوغ و شروع دوره عادت‌های ماهانه رشد قد به تدریج متوقف می‌شود. طی 2سال بعد از شروع عادت ماهانه نیز حداکثر حدود 7 سانتي‌متر افزایش قد پیدا می‌کنید. بعد از آن دیگر صفحات رشد بسته می‌شود و کاری نمی‌توان کرد.

سؤال از شماره  09380000829


دکتر داوود مقامی ، پوست و مو ، عضو انجمن جراحان  عمومی، به اين سؤال شما پاسخ مي‌دهد

با جای جوش‌هایم  چه‌کار کنم ؟

35 سال دارم روی صورتم جای جوش و لکه‌های قهوه‌ای متعددی وجود دارد لطفا براي درمان آنها مرا راهنمایی کنید؟

برای درمان لک‌ها، ابتدا باید جوش‌های صورت کاملا درمان  شده و از دستکاری جوش‌ها به طور جدی پرهیز شود. کرم‌های لایه‌بردار راه اول درمان هستند. راه دوم در صورت پاسخ نگرفتن از روش اول پیلینگ است. براي درمان فرو‌رفتگی سطح پوست‌تان راه اول درمان، مصرف آکوتان است. آکوتان جوش‌ها را ریشه کن و از به وجود آمدن فرو رفتگی جدید پیشگیری می‌کند. آکوتان در بهبود فرورفتگی کمی موثر است. یک سال پس از مصرف آخرین آکوتان اگر همچنان جاهای فرو رفته باقی مانده بود، بهترین درمان لیزر فراکشنال 2 CO است. البته فرورفتگی‌های ناشی از جوش انواع مختلفی دارد، برخی مثل دیواره‌های دهانه چاه تیزی دارند که در این موارد لیزر بهترین درمان است و برخی مثل دره دیواره‌های شیب دار دارند که در این صورت بهترین راه، ابتدا عمل بازسازی سا ب سیژن و سپس لیزر خواهد بود و با وجود لیزر فراکشنال (درم ابریژن) و پانچ منسوخ شده است.

سوال از شماره  09380009563
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1392/09/21
ما هم سوال داریم . چیکار باید بکنیم....
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1393/02/20
دخترم شانزده سالشه علیرغم استحمام روزانه اش از بوی بد بدنش شدیدا رنج میبرم لطفا راهنماییم کنید ایا باید به پزشک مراجعه کنم ؟
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1393/02/24
باسلام من دختری 18 ساله هستم زمانی که دست یا حتی کوچک ترین ضربه به سینه هایم وارد می شود بسیار احساس درد میکنم در ضمن من هنگام به بلوغ جنیی رسیدن دایم به دلیل این که احساس میکردم این ها زایده های اضافی ااز روی بچگی نوکانشان را زخمی میکردم الان هم کمی پوست پوستی است نوک سینه هایم ایا به نظر شما ممکن است به سرطان سینه مبتلا شده باشم
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1393/02/24
باسلام من دختری 18 ساله هستم زمانی که دست یا حتی کوچک ترین ضربه به سینه هایم وارد می شود بسیار احساس درد میکنم در ضمن من هنگام به بلوغ جنیی رسیدن دایم به دلیل این که احساس میکردم این ها زایده های اضافی ااز روی بچگی نوکانشان را زخمی میکردم الان هم کمی پوست پوستی است نوک سینه هایم ایا به نظر شما ممکن است به سرطان سینه مبتلا شده باشم
United States
00:35 - 1393/03/12
ا عرض سلام و خسته نباسید دختری هستم 22 ساله تا سن 14 -15 سالگی به علت لرزش شدید در اندام ها قادر به انجام امور شخصی نبودم و از نظر گفتاری نیز دچار مشکلات جدی بودم ولی با بهبود لرزش گفتار من نیز بهبود یافت اما در حال حاضر به صورت تودماغی صحبت می کنم.اکنون میل جنسی بسیار بالا و غیرقابل کنترل دارم به شدت میل به ازدواج و عشق ورزی و مورد توجه جنس مخالف قرار گرفتن دارم.میخواستم بدونم ایا بیماری خاصی دارم و راه درمان اون چی
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1393/04/31
سلام ، خسته نباشید .
من حدود سه سال هست که پدرم را از دست دادم وبعد از فوت ایشون دچار سردردو سرگیجه و طپش قلب ولرزش دست و... شدم به دکترای گوناگون سر زدم بهم تست ام آر آی دوبار نوار قلب تمامی آزمایشات مربوط به کم خونی, نوار گوش و تست سرگیجه و .... انجام دادم ولی تشخیص همه بر صحت سلامتی من بود تا اینکه حدود 1 سال پیش به یک متخصص مغز واعصاب خیلی خوب مراجعه کردم وایشون بعد از نوار مغز و معاینه به من قرص ماپروتیلین و بوسپیرون را تجویز کرد و من شروع کردم به خورن این دو قرص تا دوماه بعد احساس میکردم که لرزش دست شدید و گزگز پا وخستگی زودرس پادرانجام حرکات ورزشی و پیاده روی و یا حتی از پله با لارفتن تااینکه خوردن این دوقرص را به مرور از خودم کم کردم تا اینکه دوباره نزد پزشک رفتم و بعد ازگرفتن نوار عصب وعضله وتشخیص بر سلامتی ایشون به من قرص پرگابالین 50 و اسنترا 50 و نورتیلیپین 10 را تجویز کردنحدود 5 ماه خوردم ولی من خیلی احساس گیجی وخلا در سر دارم و تعادل بدنیم به هم ریخته حتی در بعضی روزها اصلا دلم نمیخواد راه بروم احساس سردرگمی گرفتم نمیدونم باید چه راهی رو انتخاب کنم داروهام رو بخورم یا اینکه به اونها عادت میکنم و یا اینکه مشکل دیگری دارم . خواهشم از شما اینه که منو راهنمایی کنید ویک مقدار برای من توضیح دهید که این مشکل از کجاست و آیا من با خوردن این داروها حالم بهتر میشود یا خیر . و یک سوال دیگر آیا طب سوزنی میتواند مشکل من را حل کند یا خیر .
ممنون از محبت بی دریغ شما
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1393/07/23
برای از بین بردن دانه های غرور جوانی چه کنم؟
United States
16:19 - 1393/10/04
سلام من پسری 14 ساله هستم و روزی دراز و نشست کردم و دستانم را روی سینه ام گذاشتم و بعد از 1 روز دراز و نشست بدنم ار سینه ام تا شکمم و پشتم درد می کند می خواستم بدونم چرا اینطوری شدم.
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1393/11/18
سلام.. خوب هستین.. من میخام یه روشی بهم معرفی کنین برای از بین بردن موهای زاید بدنم.. پوستم خیلی سفیده و حساس.. لیزر رو نمیتونم خرجش زیاده ولی اگه کرم یا وسیله خوب دیگه ای هست میشه بهم معرفی کنین.. البته نمیخام عارض داشته باشه ... ممنون میشم ازتون
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1394/04/10
باسلام
دختری 16ساله هستم به مدت دو سال است که یبوست دارم و واقعا دچار مشکل شده ام.به دکتر هم مراجعه کرده ام ولی به من دارویی داده که با مصرف آن دچار اسهال میشوم.بالاجبار تنقیه میکنم.لطفن راهنماییم کنید ممنونم
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1397/02/20
سلام حامد هستم . وقتی وارد یک محیط غریبه میشم یا وقتی وارد سلمانی میشم که آرایشگر داره موهامو کوتاه می کنه یا وقتی کسی به من توجه می کنه یا کسی با من صحبت می کنه شروع به تعریق بیش از حد از ناحیه سر و صورت می کنم به طوری که اصلا نمی تونم کنترلش کنم و خیس خالی میشم .واقعا خسته شدم لطفا کمکم کنید پیش چه متخصصی برم ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
ادیب_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_4
ادیب_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر